יום יום אצלכם נופלים חיילים. 282 חיילים מאז פרוץ המלחמה

יום יום מקפחים חיילים את נשמתם בקרב במלחמה שהיא אבודה מראש.
עמית הלוי חבר בוועדת חוץ וביטחון מגלה את האמת. הוא אומר יום יום מתגייסים לחמאס 250 לוחמים חדשים אנחנו הוא אומר הורגים 100 מחבלים אבל בסך הכל הכולל החמאס גדל בלוחמים. נותנים להם RPG מסבירים להם איך להשתמש בו . נותנים להם AK 47 ומלמדים אותו איך להשתמש בו. נותנים להם מטול רימונים ואומרים להם תשכבו כאן במארב וכשטנק יגיע תשתמשו ב RPG כשלוחמים מגיעים מטולי רימונים כמה שתהרגו יותר יאהוד ככה טוב.
המלחמה בחמאס לא תיגמר לעולם בדרך הזאת שצה"ל נלחם כל עוד ואתם מספקים להם דלק ומים ומזון ושוקולד לא להאמין הם נהנים משוקולד .
זה אבסורד .
ואת הסרטון של התצפיתניות החטופות קיצצו ל3 דקות מ 13 דקות . יודעים למה? כי הם לא רוצים שתראו איך רוצחים אותן המחבלים. איך הם מתעללים בגופות שלהן.
עמית הלוי חבר הכנסת מהליכוד מאשים את גלנט בהפצת שקרים ודיסאינפורמציה לציבור .
חבר ועדת החוץ והביטחון, ח"כ עמית הלוי: כל חבר בוועדה יודע שמשקרים לנו. כל גדודי חמאס קיימים. ראשי הצבא מחזירים אותנו לתפיסת אוסלו וההתנתקות.
תגידו לא חראם על 280 לוחמים קדושים שנתנו נפשם ולא יחזרו עוד לעולם וכל אותם אלפי הפצועים הנכים שלעולם לא יחזרו להיות מה שהיו לפני שנפצעו ואת עשרות אלפי הלומי הנפש שהם פצועים הכי קשה ?
לא חראם ?
עד שלא תבינו שהשמאל הרס וממשיך להרוס את מדינת העם היהודי ותגרשו אותו מהארץ ותתחילו לדבר בערבית עם הערבים אתם בדרך לחורבן.

עמית הלוי חבר בוועדת חוץ וביטחון מגלה את האמת. הוא אומר יום יום מתגייסים לחמאס 250 לוחמים חדשים אנחנו הוא אומר הורגים 100 מחבלים אבל בסך הכל הכולל החמאס גדל בלוחמים. נותנים להם RPG מסבירים להם איך להשתמש בו . נותנים להם AK 47 ומלמדים אותו איך להשתמש בו. נותנים להם מטול רימונים ואומרים להם תשכבו כאן במארב וכשטנק יגיע תשתמשו ב RPG כשלוחמים מגיעים מטולי רימונים כמה שתהרגו יותר יאהוד ככה טוב.
המלחמה בחמאס לא תיגמר לעולם בדרך הזאת שצה"ל נלחם כל עוד ואתם מספקים להם דלק ומים ומזון ושוקולד לא להאמין הם נהנים משוקולד .
זה אבסורד .
ואת הסרטון של התצפיתניות החטופות קיצצו ל3 דקות מ 13 דקות . יודעים למה? כי הם לא רוצים שתראו איך רוצחים אותן המחבלים. איך הם מתעללים בגופות שלהן.
חבר ועדת החוץ והביטחון, ח"כ עמית הלוי: כל חבר בוועדה יודע שמשקרים לנו. כל גדודי חמאס קיימים. ראשי הצבא מחזירים אותנו לתפיסת אוסלו וההתנתקות.
תגידו לא חראם על 280 לוחמים קדושים שנתנו נפשם ולא יחזרו עוד לעולם וכל אותם אלפי הפצועים הנכים שלעולם לא יחזרו להיות מה שהיו לפני שנפצעו ואת עשרות אלפי הלומי הנפש שהם פצועים הכי קשה ?
לא חראם ?
די נכון.

השאירו את החלק ה"צמחוני" בסרטון וכועסים עלי כאן למה אני לא מזדעזע ממנו.

עד שלא תבינו שהשמאל הרס וממשיך להרוס את מדינת העם היהודי ותגרשו אותו מהארץ ותתחילו לדבר בערבית עם הערבים אתם בדרך לחורבן.
בדיוק הפוך,לגרש את הימין אם כבר.

דרך אגב מתו יותר מ 600 מיום הפלישה לעזה ב 28.10.2023

לא ברור מה אתה מתכוון עם ה 282

נערך לאחרונה ב:
די נכון.

השאירו את החלק ה"צמחוני" בסרטון וכועסים עלי כאן למה אני לא מזדעזע ממנו.

בדיוק הפוך,לגרש את הימין אם כבר.

דרך אגב מתו יותר מ 600 מיום הפלישה לעזה ב 28.10.2023

לא ברור מה אתה מתכוון עם ה 282

לא נותר לי אלא לרחם עליך. יש לך בעיה אתה יותר מדי עסוק בך ופחות מדי בסביבה.
נתחיל מהסוף. לא ברור לך המספר 282? אז זה המספר שמציין כמה לוחמים נהרגו במלחמה מאז צה"ל נכנס לרצועה.
ודרך אגב לוחמינו לא מתו. הם נהרגו. והמספר 600 מציין גם את החיילים שהיו במוצבים ב7.10 ונרצחו נהרגו מידי החמאס וזה כולל הכל גם החיילים שנרצחו וגם החיילים שנלחמו באותו בוקר ונהרגו בקרב עם מאות המחבלים שפשטו על המוצבים כולל התצפיתניות .
ולגבי הסרטון ששוחרר וקוצץ אין לי צל של ספק שהמדינה לא רוצה שהאזרח הפשוט יראה את כל הסרטון כי אז הציבור ייצא לרחובות וידרוש את פיטורי הממשלה והצבא מיד באולטימטום שאם זה לא יקרה תוך 24 שעות הציבור יפרוץ לכנסת ולמטכ"ל ויעשה שפטים באנשי הציבור ובקצינים במטכ"ל.
יש מצב שהרמטכ"ל וראש אמ"ן המוסד והשב"כ יתפסו ויעשו בהם לינץ' ראש הממשלה וחבורת העציצים שלו בקואליציה הרקובה הזאת מתבוסתנות חרבון אוסלו יועמדו למשפט העם ויוצאו להורג. את השמאל יחסלו ותהיה מלחמת אזרחים עקובה מדם בין השמאל והערבים לבין הימין .
זה מה שיקרה כי בסרטון המלא אתה רואה שהייתה בגידה והפקרת המוצבים הקיבוצים .רואים את זה בהתנהגות המרצחים מהחמאס כשהם יודעים שיש להם 7-8 שעות שצה"ל לא יפעל נגדם בזמן הזה הם רוצחים חיילים ומעשנים חשיש ושותים ואוכלים כאילו ואיו מחר. רואים בבירור איך הם רוצחים באותו בוקר חצי מהתצפיתניות וחצי הם לוקחים לעזה להיות שפחות מין .
מי שיראה את הסרטון המלא של 13 הדקות יבין שהייתה בגידה והפקרה של חיילי צה"ל ואזרחי העוטף.

לא ברור לך המספר 282? אז זה המספר שמציין כמה לוחמים נהרגו במלחמה מאז צה"ל נכנס לרצועה.
ודרך אגב לוחמינו לא מתו. הם נהרגו. והמספר 600 מציין גם את החיילים שהיו במוצבים ב7.10 ונרצחו נהרגו מידי החמאס וזה כולל הכל גם החיילים שנרצחו וגם החיילים שנלחמו באותו בוקר ונהרגו בקרב עם מאות המחבלים שפשטו על המוצבים כולל התצפיתניות .
מה שמבלבל שאומרים מתחילת המלחמה,

מה שלא נכון,

המלחמה הוכרזה ב 11:30 בערך ב 7.10

עד אז רוב החיילים כבר מתו.

זה ניסיון ערמומי לכלול את המתים במתקפה בשביל לבלבל את העם עם מספר ההרוגים מתחילת המתקפה הקרקעית בעזה.

ולגבי הסרטון ששוחרר וקוצץ אין לי צל של ספק שהמדינה לא רוצה שהאזרח הפשוט יראה את כל הסרטון כי אז הציבור ייצא לרחובות וידרוש את פיטורי הממשלה והצבא מיד באולטימטום שאם זה לא יקרה תוך 24 שעות הציבור יפרוץ לכנסת ולמטכ"ל ויעשה שפטים באנשי הציבור ובקצינים במטכ"ל.
אתה כ"כ תמים שאפשר לבכות,

העם מפולג מדוכא והכי חשוב חסר ידע מה לעשות בשביל לצאת מהמצב. הוא תלוי לחלוטין בשלטון ולכן לא יעשה כלום.

לא שמים את הסרטון המלא כי זה פשוט לא תואם את רמת הגועל בחברה הישראלית כרגע.

אנשים יותר מידי שומרים על עצמם מדברים לא נעימים שהם לא חייבים לראות והשלטון בשימחה מצנזר

בשביל לא לעורר מצוקות רגשיות שהאזרחים רוצים להימנע מהם.

מי שיראה את הסרטון המלא של 13 הדקות יבין שהייתה בגידה והפקרה של חיילי צה"ל ואזרחי העוטף.
יאלה אז תעלה אותו לאתר/תן קישור.

מה שמבלבל שאומרים מתחילת המלחמה,

מה שלא נכון,

המלחמה הוכרזה ב 11:30 בערך ב 7.10

עד אז רוב החיילים כבר מתו.

זה ניסיון ערמומי לכלול את המתים במתקפה בשביל לבלבל את העם עם מספר ההרוגים מתחילת המתקפה הקרקעית בעזה.

אתה כ"כ תמים שאפשר לבכות,

העם מפולג מדוכא והכי חשוב חסר ידע מה לעשות בשביל לצאת מהמצב. הוא תלוי לחלוטין בשלטון ולכן לא יעשה כלום.

לא שמים את הסרטון המלא כי זה פשוט לא תואם את רמת הגועל בחברה הישראלית כרגע.

אנשים יותר מידי שומרים על עצמם מדברים לא נעימים שהם לא חייבים לראות והשלטון בשימחה מצנזר

בשביל לא לעורר מצוקות רגשיות שהאזרחים רוצים להימנע מהם.

יאלה אז תעלה אותו לאתר/תן קישור.

שום דבר לא מבלבל.
ושום דבר לא צריך לבלבל. המספר 282 חללים מתייחס כחודש לאחר הטבח כשטור השיריון הראשון של צה"ל עבר את הגדר ונכנס לצפון הרצועה מאז נהרגו 282 לוחמים עד אתמול אצלכם כמעט שלשום אצלי.
אם תחבר את המספר הזה של ה 282 עם מספר החיילים והחיילות שנהרגו ב7.10 ועד ל9.10 10.0 כשנלחמו להרוג את שארית מפלצות החמאס שנשארו מעבר לגדר והיו בבריחה ובמנוסה זה מגיע ל600 ויותר חללים מצבא הבדיחה לישמעאל.

כבר אמרו חז"ל איזהו רשע? המוציא עצמו מהכלל. וכל המוסיף גורע.

* ההדגשה הנוספת שלי ולא מופיעה במקור.

אם אני אומר לך שלא תנצחו את החמאס ולא רק שלא תנצחו אותם אלא שבעוד שנה הם יהיו חזקים יותר ומספר ההרוגים שלכם יגיע כבר ל1000 והרקטות ימשיכו ליפול על שדרות אשקלון אשדוד תל אביב ותקום צעקה בעם ובנגב המערבי יחזור להיות שומם בקיבוצים ובעיירות ובצפון עשבים שוטים יגדלו ברחובות בכבישים בבתים והעזובה תגדל בעוד שנה מהיום האם תסכים להתנצל אל דבריך ולהודות שאתה יצור ישראלי אהבל עם רמת משכל נמוכה מאוד?

בעוד שנה הם יהיו חזקים יותר ומספר ההרוגים שלכם יגיע כבר ל1000 והרקטות ימשיכו ליפול על שדרות אשקלון אשדוד תל אביב
רק מראה שאתה נמצא בהזיות - מבחינת זמנים מה שאתה אומר בלתי אפשרי.

עוד כמה חודשים מחסלים את החמאס סופית ואתה מדבר על העבר.

זה הבעיה של הימין כל הזמן חושב על העבר.

רק מראה שאתה נמצא בהזיות - מבחינת זמנים מה שאתה אומר בלתי אפשרי.

עוד כמה חודשים מחסלים את החמאס סופית ואתה מדבר על העבר.

זה הבעיה של הימין כל הזמן חושב על העבר.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
עוד כמה חלומות באספמיה תייצר לנו?
עוד כמה חודשים מחסלים את החמאס
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
תגיד את החמאס ביהודה ושומרון חיסלתם?
את אש"פ ביהודה ושומרון חיסלתם?
את חרבון אסון אוסלו חיסלתם?
מאיפה נובע מעיין הטמטום שלכם?
בחיי שצריך לבצע מחקר מדוע אתם חברה מתאבדת .
צריך לבדוק את זה כמו שבודקים למה לוויתנים מגיעים לחופים ומתים שם כשכל הים פתוח להם.

צריך לבדוק את זה כמו שבודקים למה לוויתנים מגיעים לחופים ומתים שם כשכל הים פתוח להם.
זה קשור לשינוי המגנטיות של כדור הארץ,שים לב שזה ניפסק.

את החמאס ביהודה ושומרון חיסלתם?
את אש"פ ביהודה ושומרון חיסלתם?
לא ניסו,יודעים שתמיד יהיה מישהו חדש.

הרעיון הוא שהחדש יהיה ניסבל,

אין שלטון צבאי ביו"ש - סיבה מרכזית למה לא מחסלים אותם.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם אני אומר לך שלא תנצחו את החמאס ולא רק שלא תנצחו אותם אלא שבעוד שנה הם יהיו חזקים יותר ומספר ההרוגים שלכם יגיע כבר ל1000 והרקטות ימשיכו ליפול על שדרות אשקלון אשדוד תל אביב ותקום צעקה בעם ובנגב המערבי יחזור להיות שומם בקיבוצים ובעיירות ובצפון עשבים שוטים יגדלו ברחובות בכבישים בבתים והעזובה תגדל בעוד שנה מהיום האם תסכים להתנצל אל דבריך ולהודות שאתה יצור ישראלי אהבל עם רמת משכל נמוכה מאוד?
אם תאמר לי את כל הנ"ל זה ייכנס לאותה מגירה אליה נכנסים צרכיהם הנפשיים של יורדים ישראלים להישאר מעורבים במה שקורה בארץ ולתרץ -בעיקר לעצמם- את ירידתם על-ידי ירידה על מה שקורה ונעשה בה.
השאלה אם בסוף הדברים יתבררו כנכונים אם לאו, חסרת כל משמעות לנ"ל.
אין לי שום בעיה להודות שאני "יצור ישראלי אהבל עם רמת משכל נמוכה מאוד", אם זה מה שאתה נזקק לו כדי לעבור את היום. אין לי צורך להמתין לשם כך שנה לבירור נבואותיך. מאומה מהנ"ל אגב, לא משנה את מה שכתבתי בתגובתי הראשונה בשרשור (#6).

אם תאמר לי את כל הנ"ל זה ייכנס לאותה מגירה אליה נכנסים צרכיהם הנפשיים של יורדים ישראלים להישאר מעורבים במה שקורה בארץ ולתרץ -בעיקר לעצמם- את ירידתם על-ידי ירידה על מה שקורה ונעשה בה.
השאלה אם בסוף הדברים יתבררו כנכונים אם לאו, חסרת כל משמעות לנ"ל.
אין לי שום בעיה להודות שאני "יצור ישראלי אהבל עם רמת משכל נמוכה מאוד", אם זה מה שאתה נזקק לו כדי לעבור את היום. אין לי צורך להמתין לשם כך שנה לבירור נבואותיך. מאומה מהנ"ל אגב, לא משנה את מה שכתבתי בתגובתי הראשונה בשרשור (#6).

אני לא חיפשתי משהו ולא נזקק לשום דבר כדי להעביר את היום. אני פשוט מגיב מתוך רחמים עליך הישראלי המצוי שלא מבין איפה הוא נמצא וחי בהזיות קשות ועוד לא מתבייש לבוא אלי בטענות ולתקוף אותי על דברי.
בוודאי שאני מודאג. יש לי שם רכוש במדינת ישראל. מי אתה יבחוש בן שלולית שתבוא ותוכיח אותי ? של נעליך מעל רגליך .יש לי את הזכות לדאוג לעתיד של מדינת ישראל כי יש לי שם קניין פיזי רכוש שמכניס לי כל שנה מעל 3 מיליון ש"ח באדמות ומבנים בשכירות ואם כל זה יפול יום אחד לידיים של הערבים מה אעשה?
אתה חוצפן וטיפש כשאתה תוקף אותי. נולדתי בארץ ישראל ויש לי גם קניין פיזי וגם קניין רוחני שירתתי בצבא בסדיר במלחמת יום הכיפורים ואחרי במילואים .
הלו תירגע. אם אתה חושב שאין לי זכות לקטר על החורבה הזאת הקרויה מדינת ישמעאל אז אתה טועה ובכל מקרה אמרתי לך זה לא מזיז לי את הנוד שהפרחתי עכשיו.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא חיפשתי משהו ולא נזקק לשום דבר כדי להעביר את היום. אני פשוט מגיב מתוך רחמים עליך הישראלי המצוי שלא מבין איפה הוא נמצא וחי בהזיות קשות
כן, בדיוק כמו שכתבתי, כמנהגם של יורדים שמחפשים להצדיק לעצמם ולאחרים את מעשיהם :). יקירי, אתה באמת חושב שאתה היורד הראשון שנוהג כך? זה הלא מנהג קבוע בן עשרות שנים של הציבור הזה (וראה לראיה את היורד השני פה בפורום) :). זה שאתה גילית את השיטה (או את הבמה) רק לאחרונה, לא הופך את התנהלותך למשהו חדשני במיוחד.
ועוד לא מתבייש לבוא אלי בטענות ולתקוף אותי על דברי.
בוודאי. כך אני נוהג תמיד כשכותבים דברי הבל ושטות או לחלופין דברים מובנים מאליהם לכל בר דעת, סתם כדי לצעוק אחרי זה 'צדקתי' :).
בוודאי שאני מודאג. יש לי שם רכוש במדינת ישראל. מי אתה יבחוש בן שלולית שתבוא ותוכיח אותי ? של נעליך מעל רגליך .
חחח, מת על היהירות וההתנשאות הנלוות לדבריך :). יקירי, ניסית פעם לקפוץ בזיגזגים? כי אם לא, אני ממליץ בחום שתנסה.
יש לי את הזכות לדאוג לעתיד של מדינת ישראל כי יש לי שם קניין פיזי רכוש שמכניס לי כל שנה מעל 3 מיליון ש"ח באדמות ומבנים בשכירות ואם כל זה יפול יום אחד לידיים של הערבים מה אעשה?
כאמור, תקפוץ בזיגזגים. היכן הבעיה?
אתה חוצפן וטיפש כשאתה תוקף אותי.
לא תוקף אותך יקירי. תוקף את דבריך. כמובן שאתה מזוהה איתם אז אתה מרגיש מותקף. בוודאי כך כשאתה משוכנע שרק אתה יודע ומבין הכל וכל הישראלים, אתה יודע, אלו שבזכות מגוריהם כאן רכושך נשמר, אהבלים.
נולדתי בארץ ישראל ויש לי גם קניין פיזי וגם קניין רוחני שירתתי בצבא בסדיר במלחמת יום הכיפורים ואחרי במילואים .
אשריך צדיק. בדימוס.
הלו תירגע.
מה גורם לך לחשוב שאני לא רגוע :)?
אם אתה חושב שאין לי זכות לקטר על החורבה הזאת הקרויה מדינת ישמעאל אז אתה טועה ובכל מקרה אמרתי לך זה לא מזיז לי את הנוד שהפרחתי עכשיו.
תקטר כמה שבא לך. אתה ישראלי וזה כמובן חלק מזהותך. בין זה לבין צורת התנסחותך המתנשאת כלפי הציבור הישראלי (כזכור, זה שבזכותו רכושך כאן נשמר), יש חתיכת מרחק. אצל אנשים נורמטיביים בכל אופן, שלא מחפשים הצדקות למעשיהם וסבורים שישיגו זאת על-ידי השמצת כל מה שעזבו מאחור.

כן, בדיוק כמו שכתבתי, כמנהגם של יורדים שמחפשים להצדיק לעצמם ולאחרים את מעשיהם :). יקירי, אתה באמת חושב שאתה היורד הראשון שנוהג כך? זה הלא מנהג קבוע בן עשרות שנים של הציבור הזה (וראה לראיה את היורד השני פה בפורום) :). זה שאתה גילית את השיטה (או את הבמה) רק לאחרונה, לא הופך את התנהלותך למשהו חדשני במיוחד.

בוודאי. כך אני נוהג תמיד כשכותבים דברי הבל ושטות או לחלופין דברים מובנים מאליהם לכל בר דעת, סתם כדי לצעוק אחרי זה 'צדקתי' :).

חחח, מת על היהירות וההתנשאות הנלוות לדבריך :). יקירי, ניסית פעם לקפוץ בזיגזגים? כי אם לא, אני ממליץ בחום שתנסה.

כאמור, תקפוץ בזיגזגים. היכן הבעיה?

לא תוקף אותך יקירי. תוקף את דבריך. כמובן שאתה מזוהה איתם אז אתה מרגיש מותקף. בוודאי כך כשאתה משוכנע שרק אתה יודע ומבין הכל וכל הישראלים, אתה יודע, אלו שבזכות מגוריהם כאן רכושך נשמר, אהבלים.

אשריך צדיק. בדימוס.

מה גורם לך לחשוב שאני לא רגוע :)?

תקטר כמה שבא לך. אתה ישראלי וזה כמובן חלק מזהותך. בין זה לבין צורת התנסחותך המתנשאת כלפי הציבור הישראלי (כזכור, זה שבזכותו רכושך כאן נשמר), יש חתיכת מרחק. אצל אנשים נורמטיביים בכל אופן, שלא מחפשים הצדקות למעשיהם וסבורים שישיגו זאת על-ידי השמצת כל מה שעזבו מאחור.

"לא תוקף אותך יקירי. תוקף את דבריך"
ברגע שאתה מתייחס למצבי ומכנה אותי בין אם ישיר ובין אם ברמזים יורד אתה לא תוקף את דברי אלא אותי מה אכפת לך איפה אני מתגורר ואם שברתי שבר וירדתי מהארץ ? בהתחלה ניהלנו דיונים מכובדים עד שיום אחד עברת לתקיפות אישיות.

Harrington

Well-known member
מנהל
"לא תוקף אותך יקירי. תוקף את דבריך"
ברגע שאתה מתייחס למצבי ומכנה אותי בין אם ישיר ובין אם ברמזים יורד אתה לא תוקף את דברי אלא אותי מה אכפת לך איפה אני מתגורר ואם שברתי שבר וירדתי מהארץ ? בהתחלה ניהלנו דיונים מכובדים עד שיום אחד עברת לתקיפות אישיות.
אתה הגדרת את עצמך כיורד. נא לא לבוא בטענות אלי על החלטותיך בחיים. גם לא אם אתה נורא מרגיש צורך להצדיק אותן ב1001 דרכים. תודה מראש על שיתוף הפעולה.

לגבי ה״מה אכפת לי״, עניתי על כך בעבר. ראשית לטעמי יש משקל מופחת לדעתו של מי שלא מתגורר בארץ לעומת דעתו של (כל) ישראלי. שנית מאחר ואתה כותב במובהק כמו יורד, זה פשוט נשפך מדבריך והתנסחותך. כאמור מעלה, אין שום דבר חדש בגישה הזאת שאתה נוקט בה. כל מי שאי-פעם פגש יורד בחייו מכיר אותה בע״פ.

לגבי הדיונים בהתחלה והמעבר וכו״, זה התחיל מאז שהחלטת שזה רעיון טוב להתנשא על הישראלים ולכנותם בשמות גנאי. מאחר ואני אחד מהם, לדידי ׳אתה התחלת׳ את הירידה באיכות השיח. כתבתי לך מספר פעמים, כתוב נורמלי כמו שבוגרים ומבוגרים עושים זאת ולא תשמע ממני מילה רעה על עמדתך. אתה מתעקש לנהוג אחרת? זכותך. אבל שוב, אל נא תבוא אלי בטענות על כך.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זה אבסורד .
לא חראם ?
בינתיים, מי שיוצר מלחמת דשדוש שעולה לנו בלא מעט קורבנות זה לא ה0מול.

ai27

Well-known member
באוקראינה ביידן מקריב כמות כזו של חיילים
כל יום
למה בחרתם כזה חלאה?

באוקראינה ביידן מקריב כמות כזו של חיילים
כל יום
למה בחרתם כזה חלאה?

כי באוקראינה גם הרוסים וגם האוקראינים מחרבנים על ממשל ביידן .הם יודעים איך מנהלים מלחמות. ,רק במדינת ישמעאל חרבון אוסלו גמר אתכם והפך אתכם להיות הזונה שפוצחת רגליים תמורת האתנן מהדידי שוגר הדוד סם.
ביום שהאסימון יפול לכם אתם תבינו מה זה שמאל ישראלי תבוסתני ובוגדני ומה זה ימין אמוני ציוני ותבינו שרק ימין אמוני ציוני יכול להביא הניצחון .

ai27

Well-known member
כי באוקראינה גם הרוסים וגם האוקראינים מחרבנים על ממשל ביידן .הם יודעים איך מנהלים מלחמות. ,רק במדינת ישמעאל חרבון אוסלו גמר אתכם והפך אתכם להיות הזונה שפוצחת רגליים תמורת האתנן מהדידי שוגר הדוד סם.
ביום שהאסימון יפול לכם אתם תבינו מה זה שמאל ישראלי תבוסתני ובוגדני ומה זה ימין אמוני ציוני ותבינו שרק ימין אמוני ציוני יכול להביא הניצחון .
הם כל כך יודעים שכבר שנתיים וחצי וכמעט מליון הרוגים הם נלחמים על משהו שבכלל לא פותחים עליו מלחמה, וכמובן שניצחון אין באופק

וביידן שלך מממן את אורגיית המוות המיותרת הזו בשמחה.
הרי מה זה מאה מליארד דולר בין חברים...

למעלה