יולי 2017 בערוצי הסדרות וה-VOD של

tg151

Well-known member
גם אני חיכיתי עד עכשיו ל-PLM

ודווקא עשיתי החודש מנוי לנטפליקס והופתעתי לגלות שיש שם את העונה ה-4. אז נראה לי שעייפתי מלחכות לשידור ביס. זה באמת מוגזם. כולה עונה של 6 פרקים.

LeRanch

New member
התכנון שלי

אצפה בעונות החדשות של משחקי הכס, לא בטוחה ומשפחת פוסטר.

אתן צ'אנס לחדר 104 שנשמעת די מסקרנת וגם ללגיון כי אחרת ניר יסיים את חיי וגם כי הביקורות כ"כ היללו אותה שאני חייב לראות במה מדובר.

אצפה בוודאות ב-תום יער עושה את שביל ישראל - אהבתי אותה נורא בארץ נהדרת (אגס קימל
) והייתי בהופעה שלה לפני שבועיים - הבחורה הזו קורעת מצחוק בקטע אחר

צפיתי כבר בעונה ה-12 של פילדלפיה זורחת והיא הייתה מעולה! הפרק הראשון נפלא ועכשיו אני סתם בבאסה שלא יהיו פרקים חדשים לפחות בשנה הקרובה.

כל השאר לא מעניינות או שפרשתי מהן בשלב כלשהו..

אילקו

New member
לא אראה ביס

אבל התכנון שלי הוא:
Zoo
אני ארצה לנסות Salvation אבל אני לא בטוח כמה זה יעבוד לסדרה באמת, סרטים די ממצים נושא כזה...
ומשפחת פוסטרס חלק ב' של עונה 5

ובכלל, הוספתי את Salvation למעקב של הסדרות שלי, אבל משום מה הייתי בטוח שהוספתי את זה בידיעה שזו הסדרה על פליטים שנסחפים מהים לארה"ב ומגלים שהם באו מהעתיד שיש מלחמה בארה"ב. אז על איזו סדרה אני מדבר? אני בטוח שפורסם כאן עליה

אתה חושב על The Crossing

זאת סדרה חדשה של ABC. אבל היא תתחיל רק בסביבות ינואר 2018.
&nbsp
אישית לא נראה לי Salvation. העוחלם הולך להסתיים כמו בסרטים, אבל אנשים על כדור הארץ רבים על כיצד לעצור את זה (ובטח תהיה קבוצה שנגד לעצור את זה)
וחוץ מזה הם תיארו את זה: "שוב סדרת קיץ מותחת מבית CBS, שהפכה את סדרות הקיץ המפוצצות למסורת ("בתוך הבועה", "ZOO", "חסרי מוח" ועוד) "
אבל בתוך הבועה הפכה לנוראית ועזבתי בסוף עונה 1, את ZOO עזבתי אחרי חצי עונה ואת חסרי מוח עזבתי אחרי פרק אחד (והיא גם בוטלה, אז אני לא יודע למה מציינים אותה).
זה מסמל לי שבנראה הסדרות קיץ האלו של CBS הן לא בשבילי.

אילקו

New member
תודה

וכן, הדוגמא יחד עם מתחת לבועה לא עוזרת כ"כ...
אבל zoo גם ראיתי כמה פרקים ופרשתי, ואח"כ חזרתי לזה וממש אהבתי ועונה 2 היה לדעתי אפילו יותר טובהה מעונה 1.

אחד כבר ראיתי, כמה אראה

לגיון ראיתי ואני ממש מסכים עם ניר (אבל אני לא חוסם אנשים שלא ראו באפי, אז תעשו מה שבא לכם).
&nbsp
אני מתכוון לראות את:
המרגלים של וושינגטון. זאת מהסדרות שתמיד כשמגיעה עונה חדשה אנילא בטוח אם אני זוכר מה בדיוק קרה שם עונה שעברה, אבל זה יבוא אלי.
&nbsp
משפחת פוסטר. כרגיל אני במתח לגבי מה יקרה בתחילת העונה. ואז אני בטח אתעצבן מכל מיני דברים שיתרחשו.
&nbsp
חדר 104 - נראה מאוד טוב מהטריילר. אני מקווה שזה יעמוד בזה.
&nbsp
לא בטוחה - אני עדיין לא ראיתי את עונה 1 בעצם (חוץ משני פרקים ראשונים) אבל אני רוצה.
&nbsp
פרוצות - אולי, אבל לאור זה שיש הרבה סדרות שאני רוצה להשלים, אז כנראה היא תכנס לקצה רחוק של רשימה ארוכה ואני לא אגיע אליה.

Lhuna1

New member
אצפה

במשחקי הכס

&nbsp
אנסה לצפות ב:
תום יער (ציפיות גבוהות כאמור)
ליגיון (ציפיות נמוכות אחרי שנתתי צ'אנס סופסוף לפלאש ולגות'האם ושתיהן מניסיון קצר רק שכנעו אותי יותר שז'אנר גיבורי העל לא מעניין אותי. אבל הריוויו פה שכנע אותי שאולי יש פה משהו איכותי יותר)
פרוצות (ציפיות נמוכות, מצפה לפרוש תוך חצי פרק גג אם זה לא יהיה ממש מדהים)
קליקה (ציפיות בינוניות)
חדר 104 (ציפיות די גבוהות)
&nbsp

didalf

Well-known member
אני לא יודעת לגבי ליגיון

אבל אם את רוצה לראות סדרה שהיא ממש טובה וגם שייכת לתחום גיבורי העל אני מאד ממליצה על 'גסיקה ג'ונס. אני מאד אהבתי אותה ואני בכלל לא אוהבת גיבורי על. (חוץ מהכמה חודשים האחרונים שמשהו בי נדפק והתאהבתי באקסמן, אבל ג'סיקה ג'ונס ראיתי לפני איזה שנתיים כשבכלל לא סבלתי את הז'אנר).

Lhuna1

New member
תכלס הרבה ממליצים עליה - אני אנסה אותה אם תשודר

ביס/נטפליקס/אמזון...
תודה!

didalf

Well-known member
זאת סדרה של נטפליקס

אז אני מניחה שהיא זמינה שם.

Lhuna1

New member
הא - נכון! עכשיו מצאתי אותה שם

משום מה חשבתי שזו סדרה הרבה יותר ותיקה, אבל אני רואה שזה רק מ-2015 ועם עונה אחת בלבד.
מבטיחה לנסות.
&nbsp

נראה לי שאני אאלץ לוותר על הטלויזיה בחודש הקרוב

מכל הרשימה הזו רק "פרוצות" מדבר אלי.
מצד שני - יש המון סדרות שידברו לבעלי ולמתבגר הבית (לגיון, המרגלים של וושינגטון, זו על סוף העולם שאין סיכוי שאזכור איך קוראים לה...)

נראה לי שאני פשוט אאלץ לוותר על טלויזיה לטובת יתר בני המשפחה.

Reutk

Active member
שלי

אני אתן צ'אנס ללגיון וחדר 104 והמשיך עם משפחת פוסטר, אולי, ועם לא בטוחה, בטוח, אבל אני עדיין צריכה להשלים את 3 הפרקים האחרונים של עונה 1.

למעלה