יואו אני לא ...

black spot

New member
יואו אני לא ...

מאמינה שאני עומדת להגיד את זה אבל ...קניתי תדיסק.... לא נעים להגיד את זה כי הם הלהקה שאני הכי אוהבת אבל... רוב השירים נשמעים כמו הדמו של הדיסק הראשון של אבריל(אני לא מאמינה שאמרתי את זה)....כמו רינגטונים לפלא...
..... מה דעתכם? איזה דיסק אתם הכי אוהבים שלהם?.....השניים הקודמים היו הרבה יותר טובים....זה נראה כאילו הם לא חשבו לפני שהם הקליטו תדיסק....

Riot girl69

New member
תקשיבי לשירים עוד כמה פעמים

גם אני חשבתי ככה בפעם הראשונה ששמעתי אותם, וזמן קצר אח"כ שיניתי את דעתי. כולם מדהימים וההשקעה מורגשת, לפחות אני מרגישה.

אוקע שמעי

אני בהתחלה גם נורא התאכזבתי.. אבל אחרי ששמעתי את הדיסק כמה פעמים ראיתי שהשירים ממש טובים...ממש ממש ממש אבל... ת'אמת שאולי זה האלבום הכי טוב שייצא להם... הסגנון השתנה הרבה אבל השירים מדהימים! ןגם תקראי טקסטים וזה... צריך לשמוע כמה פעמים....עש שמבינים הכל וזה.. ואני אוהבת את כל הדיסקים אותו דבר ^^

sha na na revol

New member
כן

לדעתי הדיסק הזה הוא יותר טוב, כמו שThe Young and Hopeless היה יותר טוב מהראשון (אבל לא בהרבה, אני אוהב את שניהם באותה מידה, ואת זה הכי) ^__^;;

T a b a s c O

New member
דיסק דפוק..-.-..הם התחילו להיות

"גות'יםאפליםמגניבים".. כל הסגנון הלך..-.-...דיסק חרא...לא קונה..מוריד..

RoCk StaR 1

New member
חחחח..אהמ

Tabasco...לא חייבים להגזים..סתם זאת דעתך.. אממ אני אהבת הרבה יותר את הקודמים אבל גם הוא טוב הדבר היחידי זה שזה נשמע קצת יותר פופניקי והתכנים של השירים עם הרבה פחות עם משמעות.. =\..קצת מאכזב אבל עדיין דיססק טוב!! ו..העלבת..חח

joelgirl

New member
חחחחח

...קרעת אותי טוב באמת לא צריך להגזים, האלבומים הקודמים היו יותר טובים אבל החדש לא עד כדי כך נורא מה שכן הסינגל הבא הולך להיות-I just wanna live

gcnet

New member
הולי פאק

בטוח שזה הסינגל הבא??????? לאאאאאא זה שיר גרוע וכל השונאים שהלם יצחקו עליהם עוד יותר =[[[[ מה הם עושים11?1?!?! בעעעעע בקשר לדסיק... עוד לא שמעתי... מקווה לקנות השבוע, ועוד יותר מקווה לא להתאכז מהם =[

sha na na revol

New member
זו עובדה או ניחוש?

ו- Walk Away הוא השיר האהוב עלי של ג'יסי, אז הנה, דעה שונה. אני גם מכור ל Ghost Of You In this world (murder), למרות שיש לי קטע קצת מוזר עם זה.

nobody175

New member
עובדה

הם אמרו את זה איפשהו! מאגניב אני גם מאוד מאוד אוהבת את ghost of youואת murder, למה קטע מוזר עם זה?

בעס \:

דווקא ךא שיר משו. ומרדר וגווסט אוף יו באמת יפים.. וגם אס או אס.. ומאונטן ^^

nobody175

New member
לא נכוון!!!

שיר ממש ממש ממש מאגניב! ברגע זה אני שומעת אותו, איזה קטע גיטרות אדיר בפזמון ממש התלהבתי, זה פשוט סגנון שונה יותר nerd מאשר פופ פאנק אבל עדיין זה טוב

sha na na revol

New member
טוב, לדעתי בחירה מוזרה לסינגל

ובקשר ל-Murder- אני תמיד מקשיב למוזיקה בלילה במצב חצי רדום אז הרשמים שלי הם ככה בערבון מוגבל- אבל הקשבתי לאלבום באותו שבוע שהקשבתי ל-Meat is murder של הסמית'ס, אז קודם כל דבר ראשון אני שומע אותם אחד בתוך השני וזה מתערבב לי.
למרות שהם ממש לא קשורים ואפילו לא נשמעים אותו דבר, אבל אם תבקשי ממני לשיר את In This World, אל תתפלאי אם באמצע הפזמון אני אעשה 'מווו' של פרה שחוטה . וחוץ מזה, בציניות ככה, ג'ואל ידוע כאוהד נלהב של הסמית'ס זצ"ל ומוריסי (הסולן לשעבר, כותב השירים ללהקה, גיבור תרבות ופרה קדושה בפני עצמו)- אז קרה לי כבר שהיה לי הבזק של 'ואוו, איזה גרופית, הוא מתלהב מזה שהוא שר הכניס את המילה 'Murder' לשיר ורק בגלל זה הוא שר את זה'. כמובן שזה טיעון הזוי ולא מכוון.

nobody175

New member
חחחחחחח

גם הסמית'ס מאגניבים מטורף המוריסיי הזה! פחחחחחחחחחחחחחח מווו של פרה שחוטהההההההההההההה

למעלה