יואו אני לא ...

nobody175

New member
אמממ דעתי (הצנועה)

אני באמת לא תופסת מעצמי כמביננית במוזיקה, אבל בתור התחלה השיר פתיחה חתיכת דבר מרשים, גם השירה, וגם הנגינה, דבר שני באלבום הזה יש קטעים של קלידים משו שלא היה עד כה (לא באופן בולט בכל אופן למרותש לדעתי ללא היה בכלל), בכללית באלבום הזה הם בכלל לא הלכו על שום קטע גותי הם פשוט הלכו וניסו הרבה סגנונות יש שם שירי פופ פאנק כמו בסגנון הישן וגם דברים חדשים כמו השיר המאגניב איי ג'אסט וואנה ליב פי יה הגיטרות בפזמון- או יה!!! וזה השיר הבא שהם יוציאו אגב, ויש שיר שלם שהעיקר בו זה הפסנתר (דה טרוט'), וכן יש כמה שירים לא ברורים כמו ווי ביליב שאני טוענת שכל קהילת הפאנק הקשוחה צוחקת עליהם בגללו, חחח סתם סתם, בסה"כ אני חושבת שזה חתיכת דיסק מושקע ואחרי כמה שמיעות התחברתי כמעט לכל השירים (מארדר האחרון הוא אחד מהאהובים עליי) בכל אופן לא צריך לקטול, אבל אם אתה לא אוהב זה חבל אבל זאת דעתך ואני מכבדת!

Lee G1

New member
אני מניחה

שאני יקנה אותו....חח רק שאין לי כסף =[ זה בעיה....לא נוראה... לא שמעתי עוד אף שי מהאלבום חוץ מפרודיקטבול נטע תתין לי לשמוע ממנה עד שאני יקנה =]]]עד שהיא תקנה פחחח *אל טעם וריח אין מה להתווכח....

RoCk StaR 1

New member
לא קשור****

אני פשוט חייבת לספר.. =] ממ עשיתי פסים ורודים!! ויצא ממש מסנוור...יענו זה ממש בולט זה..אממ די יפה!!! אבל צומי כל העולם יסתכל עליי..קיצר זה מגניב.. ו..אמא שלי נ-ג-ע-ל-ה

חע מגניב לך!

אני שוקלת לעשות קצוות סגולים ^^ נראה כבר :) נמממ דשוב זאת שירה (מיש) דרך המשתמש של אח שלי.. אין לי כוח להחליף P:

EleVaTioN

New member
שליטההההההההההה../images/Emo47.gif../images/Emo129.gif

גמאני רוצה פסייייייייייייייייים יותר נכון בקצוות לא פסים...אבל לא ורוד
חשבתי על איזה ירוק או אדום. חוצמזה אני שוקלדת להסתפר
(דבר שלא עשיתי שנתיים...)

RoCk StaR 1

New member
כן גמאני חשבתי אולי ירוק אבל..

לאדעת בסוף עשיתי ורוד... ופעם היה לי גם אדום וסגלגל..יש היסטוריה..אבל די נראה לי זה הפעם האחרונה שנאי צוסעת...((אמרתי את זה גם בפעם הקודמת =\)) ו..אם לא הסתפרת שנתיים אל תסתפרי!!!

Falling Tears

New member
אוף עוד לא קניתי הדיסק!

אין לי כסףףףף גררררר!! אני מתה לשמוע אותו כבר!!

חחחח יו אורלי הייתי אומר משהו אבל

יש פה ילדים קטנים ת'חשבון נסגור במסנג'ר

EleVaTioN

New member
רועי!!!../images/Emo129.gif

תתבייש לך! איך אתה מדבר??????? ממך?! ממך לא ציפיתי לכזה דיבור
!

למעלה