טרייה וחדשה

מצב
הנושא נעול.

noagolnoa

New member
הי לכל הבנות המופלאות של הפורום

תרומת ביצית ותרומת זרע
רציתי לשאול אם מישהי עברה את התהליך הזה ואם כן באיזה מסלול-תודות!!!
לפי הטבלה המצורפת נראה כי הכי הרבה בנות הרו בפדיוס. אני יודעת והמבינה שהטבלה אינה מיצגת ואי אפשר לעשות לפיה שום סטטיסטיקה אבל זה נתון כל כך בולט שאי אפשר להתעלם ממנו. האם אתן בנות יקרות שתומכות ועונות בצורה מופלאה אכן מסכימות שזהו המסלול הנבחר? אני פחות יכולה לבחור לפי "נטיות ליבי" אלא מאד רוצה להסתמך על נסיונכן במיוחד שיש לי רק 2 ניסיונות מהקופה ואני לא רוצה "לבזבז" אותן ולראות אח"כ שבחרתי לא נכון.

noagolnoa

New member
טרייה וחדשה

טרייה וחדשה
שלום לכולם אני רק בתחילת הדרך בנושא הזה. לאחר 12 טיפולי IVF ומתחילה לחשוב על הכיוון. לא כל כך יודעת איך להתחיל ואשמח לקבל כמה טיפים כי אני מאד מאד מבולבלת. למי פונים מה עושים האם קופת חולים מממנת וכמה (אני בלאומית) וגם כמובן הרבה רגשות מעורבים לגבי "גנטית זה לא יהיה שלי" המון תודה

בריזה1

New member
היי נועה

לפי הטבלה המצורפת נראה כי הכי הרבה בנות הרו בפדיוס. אני יודעת והמבינה שהטבלה אינה מיצגת ואי אפשר לעשות לפיה שום סטטיסטיקה אבל זה נתון כל כך בולט שאי אפשר להתעלם ממנו. האם אתן בנות יקרות שתומכות ועונות בצורה מופלאה אכן מסכימות שזהו המסלול הנבחר? אני פחות יכולה לבחור לפי "נטיות ליבי" אלא מאד רוצה להסתמך על נסיונכן במיוחד שיש לי רק 2 ניסיונות מהקופה ואני לא רוצה "לבזבז" אותן ולראות אח"כ שבחרתי לא נכון.
היי נועה
הצלחות יש לכל מסלולי הטריים, הבנתי שבסה"כ הסיכויים בטריים די דומים בכל המסלולים, מה שמשנה זה המזל ונתוני הפתיחה שלך. כשנותנים 45% סיכוי נשארים גם 55% סיכון. אני בחרתי במסלול רומניה מכמה סיבות א. קראתי בפורום על הרבה הצלחות, ב. רציתי את ד"ר לויט/קלדרון שעובדים במסלול הזה ג. תחושת בטן. כל הסיבות שמניתי לא מדעיות ובכל זאת כנראה שאין דרך אחרת לבחור. אנחנו מתפללים ליפול על הצד הנכון של הסטטיסטיקה . מאחלת לך הצלחה בריזה.

נועה בורכה הבאה ../images/Emo140.gif

נועה בורכה הבאה

לא הספקתי להגיד לך כאשר באת בפעם הראשונה. אכן רוב חברי הפורום ביצעו את התהליך בפדיוס אך כפי שציינת לא ניתן ובעיני אסור לעשות מזה סטטיסטיקה. בעיני ישנם שלושה מסלולים שאחוזי ההצלחה שלהם די דומים, שזה נע סביב ה- 50%: פדיוס - כפי שציינת בני-ציון - רומניה זיגי - שבקפריסין אסותטא - קייב אנחנו הצלחנו בסיבוב ראשון במסלול בני-ציון ויש לנו בת מדהימה בת 7 חודשים ממסלול זה. בקישור הזה תוכלי לראות אוסף תמונות שלה
לגבי תרומת זרע ותרומת ביצית אז למיטב ידיעתי זה אפשרי ואכן יש פה חברות פורום שאך עשו זאת והיום מחבקים אפילו תאומים.

rss80

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif לביתנו החם

טרייה וחדשה
שלום לכולם אני רק בתחילת הדרך בנושא הזה. לאחר 12 טיפולי IVF ומתחילה לחשוב על הכיוון. לא כל כך יודעת איך להתחיל ואשמח לקבל כמה טיפים כי אני מאד מאד מבולבלת. למי פונים מה עושים האם קופת חולים מממנת וכמה (אני בלאומית) וגם כמובן הרבה רגשות מעורבים לגבי "גנטית זה לא יהיה שלי" המון תודה
ברוכה הבאה
לביתנו החם
לגבי מרפאות ורופאים ובכלל כל השאלות תוכלי למצא תשובות בסטריפ הכחול למעלה בטאגליינס ובשאלות נפוצות. שם מופיעים המסלולים השונים וגם המחירים. אני טופלתי בפדיוס/קפריסין ופניתי אליהם ישירות ורק הרופא שלי הכין אותי להחזרה (זה הרבה יותר פשוט מIVF) אבל, יש מסלולים שונים וכל שאלה שלך תיענה בשמחה. אני אמנם במכבי אבל יודעת שהלאומית משתתפת בהחזרים על שני טיפולים (חושבת שלא על מלא הסכום אבל, סכום נכבד). את שלב הרגשות המעורבים כולנו כאן עברנו וזה רק טבעי. קחי לך את הזמן לעכל את הנושא. את יכולה לקרא את ההודעה האחרונה של גולה שילדה לפני שלושה שבועות, זה יתן לך קצת מושג לגבי הנושא הרגשי. בהצלחה ואנחנו פה לכל שאלה.

היי נועה ../images/Emo39.gif וברוכה הבאה!

טרייה וחדשה
היי נועה
וברוכה הבאה!
12 ivf זה בהחלט לא קל. אך תרומה זו בהחלט פותחת את הכיוון לדרך אופטימית ומבטיחה. מציעה לך קודם כל לעיין בחומרים שיש לנו בפורום: "קישורים" "קבצים" שנמצאים על הסטריפ הכחול כהה בחלק העליון של העמוד, ושם תוכלי לקבל מושג כללי על המסלולים השונים. אינני יודעת לגבי קופ"ח לאומית, אך אני בטוחה שתיכף ייכנסו אנשים ויתנו לך מידע בנושא. רגשות מעורבים לגבי הגנטיקה זה חלק מובנה מהתהליך שצריך לעבור, ואת בהחלט מוזמנת לעבור אותו כאן, איתנו. ניהלנו ונשמח להמשיך לנהל דיונים בנושא. חלק מהתהליך הוא האבל ולבסוף ההשלמה עם הרעיון של התינוק הגנטי שלעולם לא יהיה לך, והנכונות והרצון בתינוק שיגדל ברחמך ויהיה שלך מיומו הראשון. (שזה כמובן לא מתאים לכולם). תרגישי חופשי לפנות אלינו בשאלות ספציפיות קונקרטיות ופילוסופיות. כה לחי אוריינית

noagolnoa

New member
הי אוריינית וכולם,

היי נועה
וברוכה הבאה!
12 ivf זה בהחלט לא קל. אך תרומה זו בהחלט פותחת את הכיוון לדרך אופטימית ומבטיחה. מציעה לך קודם כל לעיין בחומרים שיש לנו בפורום: "קישורים" "קבצים" שנמצאים על הסטריפ הכחול כהה בחלק העליון של העמוד, ושם תוכלי לקבל מושג כללי על המסלולים השונים. אינני יודעת לגבי קופ"ח לאומית, אך אני בטוחה שתיכף ייכנסו אנשים ויתנו לך מידע בנושא. רגשות מעורבים לגבי הגנטיקה זה חלק מובנה מהתהליך שצריך לעבור, ואת בהחלט מוזמנת לעבור אותו כאן, איתנו. ניהלנו ונשמח להמשיך לנהל דיונים בנושא. חלק מהתהליך הוא האבל ולבסוף ההשלמה עם הרעיון של התינוק הגנטי שלעולם לא יהיה לך, והנכונות והרצון בתינוק שיגדל ברחמך ויהיה שלך מיומו הראשון. (שזה כמובן לא מתאים לכולם). תרגישי חופשי לפנות אלינו בשאלות ספציפיות קונקרטיות ופילוסופיות. כה לחי אוריינית
הי אוריינית וכולם,
לי ממש קשה עם הקטע הזה של הגנטיקה ועוד נושא שקשה לי איתו מאד זה אם מספרים, ראשית לסביבה משפחה ויותר ואח"כ לילד ומה מספרים ואיך. גם הקטע של אם אני אוהב אותו או לא מאד מטריד אותי-במובן שכל הזמן תהיה לי בראש המחשבה שהוא בעצם רק חצי שלי. גם הבנתי שיש בעיה של גיור ואני פוחדת מכל מיני סיבוכים כאלה. זה בעיקר...

בנוגע לשאלת האם לספר או לא

הי אוריינית וכולם,
לי ממש קשה עם הקטע הזה של הגנטיקה ועוד נושא שקשה לי איתו מאד זה אם מספרים, ראשית לסביבה משפחה ויותר ואח"כ לילד ומה מספרים ואיך. גם הקטע של אם אני אוהב אותו או לא מאד מטריד אותי-במובן שכל הזמן תהיה לי בראש המחשבה שהוא בעצם רק חצי שלי. גם הבנתי שיש בעיה של גיור ואני פוחדת מכל מיני סיבוכים כאלה. זה בעיקר...
בנוגע לשאלת האם לספר או לא
בנושא הזה הדעות חלוקות פה בפורום. אני אישית מתכוונת לספר לבנותי (אני בהריון עם תאומות), ומבחינת הסביבה- ובכן, חברי הקרובים ומשפחתי הקרובה יודעים ואף תמכו בי בהחלטתי מה שמאוד עזר לי. אם לא הייתי מרגישה שאני יכולה לספר- אם הייתי מרגישה שיש בכך משהו מביך או מביש, לא הייתי יכולה להעזר בתרומה. לא אוכל לקבל את ילדי אם לא אקבל את האופן שבו הם יגיעו. כמו שאת רואה עדיין לא לגמרי קבלתי את זה ששתיהן בנות. ( (-:) אני לא בנאדם סודי ואני חושבת שזכותם של אנשים לדעת מאיפה ואיך הם הגיעו. אך אני יודעת שיש פה אנשים שחושבים אחרת- יש פה אנשים שלא מספרים לנפש חיה וגם מתכוונים להסתיר את זה מילדיהם. מבחינת האחוזים- איזה חלק מהילדים הוא שלי? ובכן- ברור ש-100%. אבל מצד שני אני גם הייתי שמחה לאמץ אם הייתי יכולה לקבל תינוק מהיום הראשון. השייכות הגנטית קצת פחות חשובה לי, אני מודה, אם כי לקח לי חודשים ארוכים להגיע למצב הזה. לגבי הגיור- הבנתי שלפי הדת היהודית- מה שקובע זה דת היולדת. אם כי יש פה אנשים שפנו למכון "פועה" וקבלו תשובות מורכבות יותר. מציעה לך להסתכל בשרשורים קצת אחורה- היה דיון על מכון פועה ממש לפני מספר ימים. את יכולה גם לעשות חיפוש במנוע חיפוש של הפורום (מצד שמאל של העמוד) ולהקליד "פועה". השאלות שלך הן חלק מהתהליך, וזה אכן נושא מורכב גם טכנית וגם רגשית. כה לחי

noagolnoa

New member
קופת חולים לאומית

טרייה וחדשה
קופת חולים לאומית
הי, האם מישהי יכולה להגיד לי איך נעשית הפרוצדורה עם הקופה?

noagolnoa

New member
מהטבלה המופלאה המצורפת נראה

קופת חולים לאומית
הי, האם מישהי יכולה להגיד לי איך נעשית הפרוצדורה עם הקופה?
מהטבלה המופלאה המצורפת נראה
כי הכי הרבה בנות הרו בפדיוס. אני יודעת והמבינה שהטבלה אינה מיצגת ואי אפשר לעשות לפיה שום סטטיסטיקה אבל זה נתון כל כך בולט שאי אפשר להתעלם ממנו. האם אתן בנות יקרות שתומכות ועונות בצורה מופלאה אכן מסכימות שזהו המסלול הנבחר? אני פחות יכולה לבחור לפי "נטיות ליבי" אלא מאד רוצה להסתמך על נסיונכן במיוחד שיש לי רק 2 ניסיונות מהקופה ואני לא רוצה "לבזבז" אותן ולראות אח"כ שבחרתי לא נכון.

אדוינה

New member
ברוכה הבאה נועה !

טרייה וחדשה
ברוכה הבאה נועה !
ככל שתקראי יותר בדפי הפורום,הבילבול יפחת . כדאי לך לבחור ראשית רופא,ומכון טיפול. נשמח לענות על כל שאלה . לגבי החזרים מהקופה אם ישנם ,הם ניתנים לפי דעתי רק רטרואקטיבית. בהחלט כדאי לקבל מרופא הפריון מכתב שמפנה לתרומת ביצית, טוב שיהיה כזה. כדי לקרוא על נושא מסויים אפשר לעשות חיפוש מקוון עם מילת מפתח למשל "לאומית". וזה מה שמצאתי: בנתיים שיהיה בהצלחה !

noagolnoa

New member
הי אדוינה

ברוכה הבאה נועה !
ככל שתקראי יותר בדפי הפורום,הבילבול יפחת . כדאי לך לבחור ראשית רופא,ומכון טיפול. נשמח לענות על כל שאלה . לגבי החזרים מהקופה אם ישנם ,הם ניתנים לפי דעתי רק רטרואקטיבית. בהחלט כדאי לקבל מרופא הפריון מכתב שמפנה לתרומת ביצית, טוב שיהיה כזה. כדי לקרוא על נושא מסויים אפשר לעשות חיפוש מקוון עם מילת מפתח למשל "לאומית". וזה מה שמצאתי: בנתיים שיהיה בהצלחה !
הי אדוינה
האם אפשר לדעת איפה טופלת ואם הרית? תודה וסליחה על החדירה לפרטיות

dalitsh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo141.gif

טרייה וחדשה
ברוכה הבאה

ברוכה הבאה והמון הצלחה

טרייה וחדשה
ברוכה הבאה והמון הצלחה

הי ../images/Emo41.gif נוע יש טבלה מאוד מסודרת

הי מאיה
סליחה על השאלה האישית: אפשר לדעת איפה טופלת ואם הרית?
הי
נוע יש טבלה מאוד מסודרת
שבה טוכלי לראות איפה כל אחת טופלה ואם הרתה וכוי,זו טבלה שהכינה נטאשה והיא תרכז לך את כל המידע . בהצלחה!

ayoosh

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif ו../images/Emo50.gif

טרייה וחדשה
ברוכה הבאה
ו

כמו שכבר הפנו אותך- יש בפורום המון המון מידע, כולל שרשורים שכבר היו על השאלות שהצגת- את יכולה למצוא אותם בשאלות הנפוצות בסרגל הכלים של הפורום. ובאופן אישי יותר- אני אמא לתאומים בני ארבעה חודשים ויום
(אבל מי סופר
). ברור לי שהם שלי לחלוטין, עם זה אין לי בכלל בעיה, והאמת? גם לא עם הגנים שלי שלא עברו (כמו שכבר נאמר פה בעבר- רפואית לפחות הם לא משהו...
), מה שכן- לפעמים עולות לי שאלות כמו "מעניין של מי העיניים האלה" וכו'. מצד שני- גם ילד שהוא ילד גנטי של שני ההורים לא בהכרח "יורש" כל דבר מ"צד" מסויים..., אני רק חושבת שאנחנו רגישים יותר. הקשר שלי אליהם (ועוד יותר אפילו- שלהם אלי...) הוא הכי הכי טבעי ואמהי שיש. מאחלת לך המון
בתהליך שאת מתחילה- שהוא קודם כל התהליך הנפשי, ורק אח"כ הפיזי...

noagolnoa

New member
הכל מאד מבולבל אצלי

ברוכה הבאה
ו

כמו שכבר הפנו אותך- יש בפורום המון המון מידע, כולל שרשורים שכבר היו על השאלות שהצגת- את יכולה למצוא אותם בשאלות הנפוצות בסרגל הכלים של הפורום. ובאופן אישי יותר- אני אמא לתאומים בני ארבעה חודשים ויום
(אבל מי סופר
). ברור לי שהם שלי לחלוטין, עם זה אין לי בכלל בעיה, והאמת? גם לא עם הגנים שלי שלא עברו (כמו שכבר נאמר פה בעבר- רפואית לפחות הם לא משהו...
), מה שכן- לפעמים עולות לי שאלות כמו "מעניין של מי העיניים האלה" וכו'. מצד שני- גם ילד שהוא ילד גנטי של שני ההורים לא בהכרח "יורש" כל דבר מ"צד" מסויים..., אני רק חושבת שאנחנו רגישים יותר. הקשר שלי אליהם (ועוד יותר אפילו- שלהם אלי...) הוא הכי הכי טבעי ואמהי שיש. מאחלת לך המון
בתהליך שאת מתחילה- שהוא קודם כל התהליך הנפשי, ורק אח"כ הפיזי...
הכל מאד מבולבל אצלי
האמת אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל. זאת אומרת, הדפסתי את כל הקישורים ואת כל המידע ואפילו מקופת חולים אבל... מאיפה מתחילים איך יודעים איזה מסלול כדאי לבחור? ונניח שאני מחליטה על משהו כמו אסותא האם עלי לקבוע שם תור? מה אני אומרת שאני רוצה תרומת ביצית? התרשמתי מאד שלפדיוס יש הצלחות, לפחות לפי הטבלה המצורפת אבל שם אני באמת לא יודעת אם כדאי ואיך מתחילים ומה עושים - בקיצור הבילבול שלי יותר מדי גדול. בכל מקרה אני כבר קצת מיואשת מזה שאהיה אמא, בכל זאת אחרי 12 טיפולים ללא הצלחה(אם אצליח בעזרת השם) אח"כ של "יו כמה הוא דומה לך וכמה הוא דומה לו" בטח תפרק אותי לרסיסים...

הנושא של הדמיון הפיסי הוא

הכל מאד מבולבל אצלי
האמת אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל. זאת אומרת, הדפסתי את כל הקישורים ואת כל המידע ואפילו מקופת חולים אבל... מאיפה מתחילים איך יודעים איזה מסלול כדאי לבחור? ונניח שאני מחליטה על משהו כמו אסותא האם עלי לקבוע שם תור? מה אני אומרת שאני רוצה תרומת ביצית? התרשמתי מאד שלפדיוס יש הצלחות, לפחות לפי הטבלה המצורפת אבל שם אני באמת לא יודעת אם כדאי ואיך מתחילים ומה עושים - בקיצור הבילבול שלי יותר מדי גדול. בכל מקרה אני כבר קצת מיואשת מזה שאהיה אמא, בכל זאת אחרי 12 טיפולים ללא הצלחה(אם אצליח בעזרת השם) אח"כ של "יו כמה הוא דומה לך וכמה הוא דומה לו" בטח תפרק אותי לרסיסים...
הנושא של הדמיון הפיסי הוא
קשור למהות של תרומת ביצית- לכך שאת לא תהיי האם הגנטית של התינוק. ועד שלא תגיעי לאיזו השלמה עם זה, לא תוכלי לעבור את התהליך בלב שלם. אני חושבת שאולי את צריכה לקחת פסק זמן ולנסות להסתגל לרעיון, לדבר עליו עם אנשים קרובים ואולי עם איזה סוג של מטפל או פסיכולוג. כי זהו נושא שאכן מאוד קשה לעיכול בהתחלה. לגבי- איך תדעי באיזה מסלול לבחור- ובכן- כדאי בעיקר לבחור רופא שאת חושבת שתרגישי נוח איתו. אם עברת 12 ivf, אז את בודאי מכירה רופא פוריות אחד או שניים. פרופ' זיידמן ופרופ' שולמן מפנים לפדיוס. פרופ' דור, משיח ולברן הם באסותא במסלול קייב. ויש גם עוד מסלולים כמו שכבר גילית. (זיגי, רומניה ועוד) אחד הההבדלים בין המסלולים השונים הוא אם את נוסעת עם רופא או שנוסעת לבדך אחרי שהרופא הכין אותך. אם את מאוד זקוקה לרופא צמוד אז אסותא או רומניה מתאימים לך יותר. אם את עצמאית ולא אכפת לך לנהל התקשרות ישירה מול המכון- אז קפריסין זו גם אפשרות. כה לחי

מצב
הנושא נעול.
למעלה