טרייה וחדשה

מצב
הנושא נעול.

noagolnoa

New member
הי אוריינית

הנושא של הדמיון הפיסי הוא
קשור למהות של תרומת ביצית- לכך שאת לא תהיי האם הגנטית של התינוק. ועד שלא תגיעי לאיזו השלמה עם זה, לא תוכלי לעבור את התהליך בלב שלם. אני חושבת שאולי את צריכה לקחת פסק זמן ולנסות להסתגל לרעיון, לדבר עליו עם אנשים קרובים ואולי עם איזה סוג של מטפל או פסיכולוג. כי זהו נושא שאכן מאוד קשה לעיכול בהתחלה. לגבי- איך תדעי באיזה מסלול לבחור- ובכן- כדאי בעיקר לבחור רופא שאת חושבת שתרגישי נוח איתו. אם עברת 12 ivf, אז את בודאי מכירה רופא פוריות אחד או שניים. פרופ' זיידמן ופרופ' שולמן מפנים לפדיוס. פרופ' דור, משיח ולברן הם באסותא במסלול קייב. ויש גם עוד מסלולים כמו שכבר גילית. (זיגי, רומניה ועוד) אחד הההבדלים בין המסלולים השונים הוא אם את נוסעת עם רופא או שנוסעת לבדך אחרי שהרופא הכין אותך. אם את מאוד זקוקה לרופא צמוד אז אסותא או רומניה מתאימים לך יותר. אם את עצמאית ולא אכפת לך לנהל התקשרות ישירה מול המכון- אז קפריסין זו גם אפשרות. כה לחי
הי אוריינית
סליחה על השאלה האישית: אפשר לדעת איפה טופלת ואם הרית?

שאלה ממש לא אישית ../images/Emo13.gif

הי אוריינית
שאלה ממש לא אישית

טופלתי בפדיוס. הרופא שלי הוא זיידמן, והצלחתי במכה ראשונה (בהריון שבוע 18 עם תאומות) ממליצה מאוד על המסלול.

היי noagolnoa ברוכה הבאה

הכל מאד מבולבל אצלי
האמת אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל. זאת אומרת, הדפסתי את כל הקישורים ואת כל המידע ואפילו מקופת חולים אבל... מאיפה מתחילים איך יודעים איזה מסלול כדאי לבחור? ונניח שאני מחליטה על משהו כמו אסותא האם עלי לקבוע שם תור? מה אני אומרת שאני רוצה תרומת ביצית? התרשמתי מאד שלפדיוס יש הצלחות, לפחות לפי הטבלה המצורפת אבל שם אני באמת לא יודעת אם כדאי ואיך מתחילים ומה עושים - בקיצור הבילבול שלי יותר מדי גדול. בכל מקרה אני כבר קצת מיואשת מזה שאהיה אמא, בכל זאת אחרי 12 טיפולים ללא הצלחה(אם אצליח בעזרת השם) אח"כ של "יו כמה הוא דומה לך וכמה הוא דומה לו" בטח תפרק אותי לרסיסים...
היי noagolnoa ברוכה הבאה
לאט לאט, לפחות אצלי ההחלטה על מסלול באה לאחר נבירה ממושכת ומעמיקה בפורום. אני מציעה לך לקחת את הזמן ולהתחיל לקרוא וכמובן לשאול ושאול, ההחלטה אני חושבת, תבוא עם הזמן ואיתה גם עיכול המצב אבל אצל כל אחת זה אחרת. לאחר שבחרת מסלול הצעד הבא הוא להתקשר עם רופא שעובד עם אותו מסלול למרות שיש גם דרכים עצמאיות יותר, נגיד אם החלטת על המסלול של אסותא אז לבחור את הרופא שעובד עם אסותא וכמובן תוכלי לקבל המלצות מחברי הפורום, אם תבקשי. באופן אישי אני מכירה את מסלול פדיוס והרופא שלי הוא פרופ' זיידמן ואשמח לענות על שאלות שקשורות למסלול זה או שאלות כלליות יותר. בעניין הויתור על הגנים ראיתי שקיבלת תשובות ואני מסכימה איתן לגמרי כך שאין לי הרבה מה להוסיף. והכי חשוב מאחלת לך בהצלחה רבה רבה, נשמע שעברת המון והגיע הזמן לקצת אושר בדרך כזו או אחרת.

פיש10

New member
קודם ברוכה הבאה לפורום... ../images/Emo140.gif

הכל מאד מבולבל אצלי
האמת אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל. זאת אומרת, הדפסתי את כל הקישורים ואת כל המידע ואפילו מקופת חולים אבל... מאיפה מתחילים איך יודעים איזה מסלול כדאי לבחור? ונניח שאני מחליטה על משהו כמו אסותא האם עלי לקבוע שם תור? מה אני אומרת שאני רוצה תרומת ביצית? התרשמתי מאד שלפדיוס יש הצלחות, לפחות לפי הטבלה המצורפת אבל שם אני באמת לא יודעת אם כדאי ואיך מתחילים ומה עושים - בקיצור הבילבול שלי יותר מדי גדול. בכל מקרה אני כבר קצת מיואשת מזה שאהיה אמא, בכל זאת אחרי 12 טיפולים ללא הצלחה(אם אצליח בעזרת השם) אח"כ של "יו כמה הוא דומה לך וכמה הוא דומה לו" בטח תפרק אותי לרסיסים...
קודם ברוכה הבאה לפורום...

יודעת שתמצאי כאן אוזן קשבת ומקווה שנוכל לתמוך ולעזור לך. גם אני הייתי במצבך באוקטובר 2004, יש כמה דברים לעשות: 1. להיות נפשית שלם עם ההחלטה, מבלי זה לא תוכלי להתקדם! 2.מעבר לבן זוג לשתף עוד משהו קרוב (במקרה שלי זו היתה האמא), צריך תמיכה ועזרה (אפילו גם כלכלית) מעוד גורם שעליו ניתן לסמוך ולהשען (במיוחד בנפילות). 3. לבחור רופא אמין שעליו את סומכת, בחירת הרופא תנחה את המסלול שבו תלכי. או לחילופין לבחור מסלול ולפיו הרופא. אם את טיפוס של לעשות דברים באופן עמצאי אז פדיוס קפריסין יתאים לך למשל, או אם את טיפוס של ביחד, אז מסלול קייב למשל יתאים. תתאימי המסלול למה שאת מרגישה נוח יותר וכאן ברגע שתבחרי נוכל לתמוך!! שיהיה המון בהצלחה בכל דרך שתבחרי!

פיש10

New member
בקשר למי שהוא יהיה דומה...

הכל מאד מבולבל אצלי
כשתחווי הריון ותשאי את העובר 9 חודשים השאלה הזו כבר לא תעלה, אני יכולה להבטיח לך זאת. ילדתי לפני 3 שבועות ובכלל לא חושבת "עליו" כעל לא שלי! תקראי דברים שכתבו כאן בנות ותראי שזו לא רק ההרגשה שלי, אלא של כול אילו שכבר חוו הריון וילדו. ובכלל יש לי 2 בנות גנטית שלי ואפילו לא מזכירות אותי במיל, לא בצורה ולא באופי? מה זה אומר? גם זה בכלל לא מטריד אותי. אחת אפילו גם לא מזכירה את בעלי!!!

noagolnoa

New member
הי פיש

כשתחווי הריון ותשאי את העובר 9 חודשים השאלה הזו כבר לא תעלה, אני יכולה להבטיח לך זאת. ילדתי לפני 3 שבועות ובכלל לא חושבת "עליו" כעל לא שלי! תקראי דברים שכתבו כאן בנות ותראי שזו לא רק ההרגשה שלי, אלא של כול אילו שכבר חוו הריון וילדו. ובכלל יש לי 2 בנות גנטית שלי ואפילו לא מזכירות אותי במיל, לא בצורה ולא באופי? מה זה אומר? גם זה בכלל לא מטריד אותי. אחת אפילו גם לא מזכירה את בעלי!!!
הי פיש

נטאשה

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

טרייה וחדשה
שלום לכולם אני רק בתחילת הדרך בנושא הזה. לאחר 12 טיפולי IVF ומתחילה לחשוב על הכיוון. לא כל כך יודעת איך להתחיל ואשמח לקבל כמה טיפים כי אני מאד מאד מבולבלת. למי פונים מה עושים האם קופת חולים מממנת וכמה (אני בלאומית) וגם כמובן הרבה רגשות מעורבים לגבי "גנטית זה לא יהיה שלי" המון תודה
ברוכה הבאה

lychee 8

New member
היי ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

טרייה וחדשה
שלום לכולם אני רק בתחילת הדרך בנושא הזה. לאחר 12 טיפולי IVF ומתחילה לחשוב על הכיוון. לא כל כך יודעת איך להתחיל ואשמח לקבל כמה טיפים כי אני מאד מאד מבולבלת. למי פונים מה עושים האם קופת חולים מממנת וכמה (אני בלאומית) וגם כמובן הרבה רגשות מעורבים לגבי "גנטית זה לא יהיה שלי" המון תודה
היי ברוכה הבאה

אני גם אחרי המון IVF היה לי קשה לחשוב על תרומה ומודה שעדיין קשה לי ולפעמים אני חושבת שאולי אני טועה ואולי רק לא מצאתי את נוסחת הIVF הנכונה. אני טרם עברתי תהליך של תרומה ונמצאת בשלבי ה"לפני" קיבלתי המון מידע מהפורום ומהקישורים שבו. לא יודעת לגבי לאומית, אבל מציעה לך לפנות באופן דיסקרטי אל אחת הפקידות שאת סומכת עליה, לדבר איתה בפרטיות ושהיא תבצע לך את כל הבירורים.

בריזה1

New member
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה../images/Emo140.gif

טרייה וחדשה
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה

הפורום מלא במידע, תקראי, תבחרי לך רופא ומסלול וצאי לדרך. בהצלחה.

noagolnoa

New member
שאלה לסביון1 או למי שטופלה בפדיוס

טרייה וחדשה
קראתי את כל החומר המצורף ויש לי 2 שאלות: האם ההפריה מבוצעת באמצעות זרע קפוא? האם יש החזר מקופח במסלול זה (אני בלאומית)?

ההחזרה בפדיוס

קראתי את כל החומר המצורף ויש לי 2 שאלות: האם ההפריה מבוצעת באמצעות זרע קפוא? האם יש החזר מקופח במסלול זה (אני בלאומית)?
ההחזרה בפדיוס
מבוצעת עם זרע טרי, באים לשם ביום השאיבה של התורמת לתת את הזרע, אבל אם את מתכוונת לתרומת זרע אז אני לא כל כך יודעת אם הוא מגיע טרי או קפוא, בטח בהמשך יגיעו כאלה שכן יודעות ויענו לך. נראה לי שאם לאומית נותנת החזר על תרומה בחול, אז היא נותנת גם על מסלול פדיוס, אני יודעת שמכבי כן מחזירה אבל לא מכירה את לאומית.

noagolnoa

New member
הי יולה יולה

ההחזרה בפדיוס
מבוצעת עם זרע טרי, באים לשם ביום השאיבה של התורמת לתת את הזרע, אבל אם את מתכוונת לתרומת זרע אז אני לא כל כך יודעת אם הוא מגיע טרי או קפוא, בטח בהמשך יגיעו כאלה שכן יודעות ויענו לך. נראה לי שאם לאומית נותנת החזר על תרומה בחול, אז היא נותנת גם על מסלול פדיוס, אני יודעת שמכבי כן מחזירה אבל לא מכירה את לאומית.
הי יולה יולה
אבל הבנתי שפדיוס לא מוכר בארץ או משהו כזה ועושים בעיות... את מדברת מניסיון אישי? כי אם מכבי החזירו לך מהמקום הספציפי הזה אני מניחה שגם שאר הקופות אותו דבר

אדוינה

New member
נועה הי!

הי יולה יולה
אבל הבנתי שפדיוס לא מוכר בארץ או משהו כזה ועושים בעיות... את מדברת מניסיון אישי? כי אם מכבי החזירו לך מהמקום הספציפי הזה אני מניחה שגם שאר הקופות אותו דבר
נועה הי!
את לא צריכה לשאול כל אחת בנפרד היכן טופלה והאם הרתה. יש לך טבלת חברי הפורום שנטאשה באדיבותה עורכת לנו כל שבועים. הטבלה נמצאת בטאגליינס שבסרגלים בראש העמוד. הטבלה מספרת על כל אחד מחברי הפורום בהקשר לטיפול. תבדקי שם. לגבי ההחזר מלאומית ,עניתי לך קודם .תבדקי את הקישורים. בהצלחה!

noagolnoa

New member
ראשית תודה

נועה הי!
את לא צריכה לשאול כל אחת בנפרד היכן טופלה והאם הרתה. יש לך טבלת חברי הפורום שנטאשה באדיבותה עורכת לנו כל שבועים. הטבלה נמצאת בטאגליינס שבסרגלים בראש העמוד. הטבלה מספרת על כל אחד מחברי הפורום בהקשר לטיפול. תבדקי שם. לגבי ההחזר מלאומית ,עניתי לך קודם .תבדקי את הקישורים. בהצלחה!
ראשית תודה
ראיתי את הטבלה וגם שאלתי שאלה לגביה ראי למעלה, האם תוכלי לענות לי? שוב המון תודה

אני עדיין לא הגשתי את הבקשה

הי יולה יולה
אני עדיין לא הגשתי את הבקשה
אבל אחרות פה בפורום כן קיבלו החזר ממכבי, ואם אני זוכרת נכון אז גם הרופא שלי אמר לנו בתחילת התהליך שניתן לקבל החזר ממכבי. פדיוס לא מוכר אולי יותר בעניין של להביא ביציות מוקפאות ולאחסן אותן באסותא, אני יודעת שהיו עם זה בעיות אבל אולי הן כבר נפתרו.

noagolnoa

New member
תרומת ביצית ותרומת זרע

טרייה וחדשה
תרומת ביצית ותרומת זרע
רציתי לשאול אם מישהי עברה את התהליך הזה ואם כן באיזה מסלול-תודות!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה