טעיתי

dudi gun

New member
טעיתי

טעיתי, אני מצטער אמרתי את זה, מרוצה? אני לא מבין מה עוד חסר כדי שתקבלי את הסליחה אני רק בנאדם, תביני בשבילך זה סתם תירוץ להיכנס שוב לליבך קיוויתי אך מרירותך משאיראני בחוץ בניתי על סליחתך כי אף אחד אחר לא יסלח מאז נעלם חיוכך ופרצופך הפך מנוכר אך אם את עלי כועסת איך יגיבו אזובי הקיר? הרי אני אותה שלהבת אשר נפלה בחיכך הקריר יופי, תמשיכי לזרוע מלח על אותם פצעים שכבר הגלידו התטיפי לי מוסר לנצח? את לא חושבת שמיצינו? מבטי ממטה מופנה אלייך את מביטה אל שמי התכלת תפילה לעיל יוצאת מעינייך ומפי יוצאת בקשה מיוחדת: אל תבקשי מחילה עלי תחפרי מחילה בשבילי כדי שאוכל לברוח לברוח מהכל

Come Alive

New member
../images/Emo28.gif קטע יפה.

קצת כתוב בצורה.. מאשימה. אבל אולי זו הכוונה. בכל מקרה, אהבתי. העדינות של המילים הרכות שמתחברת עם האגרסיה של המשפטים ה"יומיומיים", הסתדרה יפה.. (למשל, "התטיפי לי מוסר לנצח? את לא חושבת שמיצינו?") מאוד אהבתי את סגנון הכתיבה, חילוק הבתים, ואת בחירת המיליםה הנבונה. כל הכבוד

dudi gun

New member
תודה לך על מילותייך החמות :)

אכן, בכוונה נכתב בצורה מאשימה. היום אגב השיר הזה התפרסם בעיתון המקומי שלנו :) שוב תודה.

orguy

New member
סופסוף!

חיכיתי שמישהו יכתוב כבר דבר כזה.... כל כך אנחנו, הגברים, ממש התחברתי, אמיתי, כנה ובלי קיצורי דרך כמו כל המשוררים.... אור גיא

למעלה