טליה..

טיפ-טיפ

New member
טליה..

מה שלומך? שלחתי לך אי מייל לפני יומיים או שלושה ולא ענית, אז חשבתי שאולי לא קיבלת אותו אז אני ארשום לך: מתי אפשר להתקשר אלייך? אני לא רוצה להתקשר אלייך בזמן לא נוח. ואת יכולה להסביר לך מה זה בעצם מאגיה? אני כתבתי את זה לפני המון זמן בפורום מאגיה לבנה ולא ענו לי. ואם לא ענית לי בגלל שאת עסוקה אז סורי על ההפרעה
. אוהבת! טיפי שעדיין מרגישה איכסה. נ.ב תיראי אייזו תמונה חמודה של פיגלט מצאתי...לא קשורה אבל תודי שהיא חמודה...ושאני מטורפת
.

אלדר

New member
זה חזרזיר מפו הדוב...

יש לי אותה הרבה פעמיים אבל בקובף אחר... שלא עולה לאתר הזה... ועל מאגיה אפשר לקרוא חומר מאוד טוב באתר פיצוץ יש שם ללכת לחלק באתר ששמו מאגיה... ממש חומר טוב...ונפלא ועוזר... למרות זות אני לא מיעץ לך לעשות כישופים מכל סוג... שלך tksr

טיפ-טיפ

New member
היי TKSR! מה המצב?

קודם כל חזרזיר זה השיר שנתנו לו בעיברית, ופיגלט הוא השם המקורי שלו וזה יותר חמוד. אני לא רוצהה לעשות כשפים, אני פשוט מתעניינת ואני רוצה לדעת מה זה. אני מתעניינת גם בטארוט, מאגיה... אוהבת! טיפי.

Tal_Ya_Tal

New member
היי טיפי ../images/Emo24.gif

קראתי את ה מייל ששלחת לי, אבל בגלל הוירוס, לא יכולתי להגיב. אבל עכשיו אני כבר חייבת לזוז, אז ביי בינתיים, בעקרון, תנסי להתקשר. אין לי זמנים קבועים. מקסימום, תענה לך המזכירה, אז תשאירי שם ומס´ טלפון ואחזור אלייך, כשאוכל. L&L TALYA

Tal_Ya_Tal

New member
לטיפי ../images/Emo54.gif מה זאת מאגיה

היי טיפי, אם לא קבלת תשובה ל´מה זאת מאגיה´, בפורום מאגיה לבנה, כפי הנראה שMS-הנווד, נמצא בחופשה, או בחו"ל. לא מאמינה שהוא יפספס שאלה שכזו. אז תנסי אם את רוצה, לפנות אליו ישירות בפורום מאגיה לבנה. בטוחתני שיש לו הההררררבבבבבההההה מה להגיד. אבל בינתיים, תצטרכי להסתפק במה שיש לי לומר לך: המילה מאגיה, נגזרת מהשורש הלטיני מאגוס, או מאהה, שפירושו בסנסקריט (הודית עתיקה) גדול. והכוונה הייתה ל"חכמים שמשרתים בשירותו של אלוהים". לכן, מוצאה של המאגיה הוא מן הדת הפארסית העתיקה.
מאגיה היא מדע עתיק המבוסס על הבנת היכולות "העל טבעיות" של הטבע. אנשים העוסקים במאגיה יודעים לקשר בין אנרגיות של האינטליגנציות הנצחיות לבין העולם המוחשי של הצורות וליצור דברים המבוססים על החוקים הקוסמיים, שהם מעבר להבנתו של האדם הקונבנציונלי ושנראים בעיננו כפלא. אפלטון למשל, סבר שהמאגיה היא דרך לשרת את האלים ועל כן למד אותה.
L&L TALYA

אלדר

New member
טליה אני שמעתי הסבר אחר לזה..

אבל זה מאתר פיצוץ שדי ירד ברמה ובאתר עצמו... אבל יש שם הרבה חומר על מאגיה... ומאוד כדי לך לקרוא.... אבל לא חשוב..... שלך tksr

אלדר

New member
נכון טליה שיש הרבה...אבל רק אחד.

מהן ממש היה בשפע של חומר... והוא ממוקם בפיצוץ כמו שכתבתי.... יש שם קישור ל´מאגיה´ ושם יש את הכל... אם זה עוד קיים.... אני צריך לבדוק... אבל ממש אחלה אתר זה.... שלך tksr

למעלה