טיפת
חלב

מירי,

New member
לא מספיק שיש להם הורים כאלה

את עוד חייבת למצוא משהו0 אה?

אז תעני לה

לא חסרות תגובות נבזיות. משהו כמו "8 ק"ג! וואו! איזה בטטה. באמת השמנת יתר היא המגפה של המאה העשרים" או "איזה קפלים חמודים יש לה. אני מקווה שזה יעלם בהמשך" והעיקר, את הרי יודעת שהכל אצלכם בסדר. זה בסדר להיות רזה, זה אפילו בריא. היא מפותחת היטב. אל תתני ל"נשמות טובות" להרוס לך, אז או שתעני לה כמו שמגיע לה (יש ימים מסויימים בחודש שאני מוצאת בזה פרקן מיוחד) או שתחייכי לעצמך בנחת. ואת צודקת, יש משהו באויר ל טיפת חלב שמוציא את זה מאנשים.

ו שתי

New member
אולי נפתח עוד תק"ת

למאותגרי נבזיות? לאמהות שלא מעיזות לענות?
איזו אמא סתומה. רחמניה בת רחמנים של ממש.

מאמינקה

New member
את חמודה את ../images/Emo25.gif

ויש לי תחושה שאם, ולו פעם אחת, תשתמשי באחד ממשפטי התגובה המשעשעים שקיבלת כאן - תהיי מאד מבסוטה בסיכומה של הסיטואציה...

יונתנה

New member
אני כל כך מזדהה איתך!

כל מה שאת מספרת תקף גם לגבינו. הקטנצ'יק, כשמו כן הוא, קטנצ'יק, אבל מפותח להפליא! כשאני שומעת הערות כאלה אני תמיד אומרת שעדיף להיות רזה ובריא (טוב שהוא קיבל את הגנים של אבא שלו), ולא לסבול כל החיים מעודף משקל. כששואלים אותי עד מתי אני אניק, אני עונה "עד הצבא". וכשמעירים לי ברחוב שהילד לא חובש כובע, אני עונה: "זה הילד שלי או שלך?"

ליcות

New member
ההערות האלו מאנשים ../images/Emo123.gif

אותי עד היום מטרידים בשאלות כמו - "אולי תתני לה גם מים?? בחום הזה היא צריכה לשתות ולא רק לאכול!" לזה כמובן נלווה מבט מרחם על הילדה כאילו אני מינימום איזה אמא מתעללת. נמאס לי לענות לכל העולם שבחצי השנה הראשונה מניקים ולא נותנים מים וזה בהמלצת משרד הבריאות.. ועוד יותר נמאס לי לשמוע את הההערה הכי, אבל הכי מעצבנת בעולם - "אני נתתי והילדים שלי גדלו בסדר"..אוף! ולפי מה שאומרים פה זה רק הולך ונהיה גרוע יותר

עזבי אותך באמשלך

תני להן. היא יודעת שהנקה זה הכי טוב. קשה לה להודות בזה. ברכות על חצי שנת השקט הקרובה.

צימעס

New member
זה לא שהיא נראית קטנה לגילה

זה שהיא נראית מפותחת לגילה, והם כולם מתבלבלים.

פלגיה

New member
קטנה לגילה זה טוב

אחותי הקטנטונת התגלשה לבד בגיל שנתיים. בגלל שהיא נראתה בת שנה וקצת כל השכנות ממש התפעלו מהגאון הקטן.

למעלה