טיול למירון הזמנה לחברי הפורום

אורי ש

New member
טיול למירון הזמנה לחברי הפורום

איתי נ ואני מתכננים לצאת לסיור בהר מירון ובסביבה. היציאה בשעה 9:00 מיגור על יד בא לגן. כל הבא ברוך הבא. נשמח לדעת מי מצטרף.

איתי נ

New member
פרטים...

יום ג' הקרוב. אורי יוצא מאזור המרכז. אני יוצא מחיפה. לפי מספר המשתתפים נחליט אם נוסעים ברכב אחד או ממשיכים בשתי מכוניות. התכניות גמישות. הכוונה לשלב מסלול הליכה של שעה-שעתיים וכמה תחנות שמגיעים לקרבתן ברכב ודורשות הליכה קצרה בלבד. נשמח לקבל הצעות! לדעתי כדאי להקדים את היציאה כמה שאפשר, בשביל להספיק יותר. בשנה שעברה טיילתי לבדי במירון. מחניון הפסגה על ש"י עד עין זבד. משם לעין הזקן, ירידה בנחל כזיב עד ח' סרטבה ועלייה חזרה למירון. אדמוניות היו בשפע בנחל כזיב. אני אשמח לחזור על מסלול דומה (מי מצטרף?) אבל כפי הנראה זה לא יהיה ביום שלישי הקרוב.

Rebeccan

New member
אפשר שידור חוזר בשבוע הבא ?

שמעתי שהתחילה פריחת האדמונית בשבוע הבא - 17/4 כנראה שמתבטל לי יום טיול .... פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

הייתי בכיף מצטרפת ביום שלישי הזה

אלמלא לא עבדתי. אשמח אם זה יעבור ליום שישי הבא.

אורניהו

New member
אורי ידידי אני ממש מצטער!פיזיוטרפיה

שלישי ב 11.00 אז לא אוכל להצטרף. תודה וד'ש לשותפך,חבל הייתי מביא ת,תרמוס ואת העוגיות הטובות ההן,פעם אחרת.

גידי פ

New member
נצל"ש: היום בשמורת הר מירון

התחלתי בהר שפנים. מצאתי 2 פרטים כמו בתמונה, והייתי בטוח שזו היא.

גידי פ

New member
עד שמצאתי את האמיתית,

ונזכרתי כמה שהיא קטנה, יותר מהפרטים הקודמים. בסך הכל 8 פרטים במקבץ אחד, ועוד פרט אחד בודד.

א.א.אפל

New member
יום אחרייך, 4 זוגות עינים

חיפשו את האדמוניות שם, ולא מצאו זוג עיניים נוסף, שלי, חיפש ניאוטיניאות ולא מצא (-: שוב- כל הכבוד על המציאה- כנראה שלא אזכה למצוא אותה לבדי. מעט גאווה- את הרימוניות שם ראית? אתה יודע מה עם האדמוניות שם? למה ומדוע הסימון במפה? איחטיאר אמר שהוא מצא אותם בטראסות של שלוחת שפנים (מעט צפונה משם, בצד מזרח)- גם אותם לא מצאנו...

איתי נ

New member
גם אתם ביקרתם בהר שפנים?

אנחנו מצאנו גם ניאוטינאות, גם רימונית הלוטם. הניאוטינאות מעל השביל שעולה מעין גרנה, לפני הערערים. אדמוניות לא מצאנו במקום שבו מסומן במפת סמ"ש. הנה ניאוטינאה ליד סחלב אנטולי.

גידי פ

New member
אפשר עוד תמונות שלה בבקשה? ../images/Emo13.gif

אולי לכם יצאו יותר טוב מהתמונות המטושטשות שלי? משהו מקרוב יותר?

למעלה