טופס 55

bery18

New member
טופס 55

מה הסיכוים שעם פרופיל 64 יהיה אפשר לעבור מקורס רל"שים..להיות מ"כ טירונים או מש"ק מודיעין? מה צריך לכלול טופס ה55? יש לי תעודת סיום טירונות מעולה וגם מכתב מנוסח בצורה נרגשת, זה מספיק לדעתכם ?

dudster

New member
אי אפשר

כדי להיות מ"כ טירונים אתה צריך לעבור טירונות 03 לפחות, ועם פרופיל 64 לא תוכל לעבור טירונות כזו.

ice 007

New member
גם לא...

בשביל להיות מש"ק מודיעין צריך להיות או לוחם שנפל במסלול או יצא מהפלוגות הותיקות או נפצע, או אחד שהצטרף למסלול הייעודי אבל בשביל זה צריך לפוחת פרופיל 72 (כשבמחזור קודם זה היה 82) אם תעלה פרופיל תגיש 55 ותבקש לעבור לשם אולי יתנו לך...

tommyg

New member
אז ככה...

אם אתה רוצה להיות מ"כ טירונים (של ג'ובניקים כמובן, בזיקים נניח) ציין זאת בטופס 55. צור קשר גם עם המפקדה של זיקים ותאמת להם שאתה ממש רוצה להיות מ"כ טירונים. חבר שלי היה מ"כ בזיקים, ויצא מהתפקיד (חרא תפקיד), הם בקושי נתנו לו לצאת מהתפקיד. מחפשים נואשות שם מ"כים שיטחנו ת'נשמה בשביל חבורת ג'ובניקים אומללים. אני אומר לך,אפילו בלי טופס 55 ייקחו אותך לשם. חסר להם שם כ"א בטירוף,עד כדי כך שעוד מעט המב"סית שם תתחיל לעשות שבתות
תהנה גבר.

The Guardian17

New member
שאלה דומה

האם אפשר דרך טופס 55 לבקש לבור מג'ובניק להיות מ"כ טירונים (יש פרופיל קרבי) ? בתודה.

bery18

New member
מה לגבי תומכ"ל

איך אני מבקש להיות תומך לחימה? גם בטופס 55? ומה הסיכוים שהוא יתקבל ?

Xetrov

New member
תומכ"ל זה משהו מאוד כללי

בעיקרון אין שום מניעה שתהיה תומך לחימה עם פרופיל 64, אבל כל תפקיד עם הדרישות שלו, גם מ"כ טירונים זה תומך לחימה וצריך פרופיל 72.

noa135

New member
רק לא מ"כ טירונוםםםם

חרא תפקידדדד רק אל תיכנס למג"ל ל תעשה את זה לעצמך!!!

למעלה