טוב, מכיוון שהייתם ילדים טובים...

אייל136

New member
../images/Emo45.gifאחלה רעיון../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

ואף-אחד לא מוכרח ללבוש בגד-ים, יו נואו

Lirronia

New member
אני בעד ../images/Emo107.gif../images/Emo110.gif../images/Emo109.gif../images/Emo3.gif

Eurogirl

New member
../images/Emo6.gif אם כי את יכולה להוריד את החזיר

הוא מאוד מרגיזני משום מה
.

Lirronia

New member
../images/Emo6.gif קבלי את החבר החדש- ../images/Emo60.gif

(שמו מתחרז עם שבלולי)

Eurogirl

New member
המממ אפשר לבקש מוולדמורט שיפתח אחד

בתדירות של אחת לשבוע
.

../images/Emo80.gif

אין כמו האוויר הפתוח . וצעקות התיכוניסטים בחופשה בפארק הירקון. וחוץ מזה אני תמיד מרגישה שלא בנח לשתות בבתים של אחרים. אז בכלל המון אוכל בירות (או כל סוג אחר של אלכוהול כי אני לא בררנית) והמון אירוויזיון יכול להיות רק טוב. אגב אם לא מפריע אז פארק הירקון הוא אחלה אזור רק בבקשה תכוונו אנשים נכון, אני עד היום לא שוכחת שבגיל 16 חברה שלי חגגה יומלדת בפארק ושהתקשרתי אליה לשאול אותה איפה היא , היא ענתה לי "בפארק הירקון ליד המים" מה שאגב גרר אותי לחפש אחריה קרוב לשעתיים שאני סוחבת עימי רדיוטייפ דיי כבד. מה שמזכיר לי שאם רוצים מוסיקה אז אין בעיה הרדיודיסק שלי עדין איתי. אם כי צריך לנקות ממנו את האבק, ולקנות בטריות אבל בטוחה שנסתדר רק תביאו דיסקים. (אגב לא חובה מהאירו למרות ש..)

Eurogirl

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif מעולה, את מביאה את הטייפ? ../images/Emo47.gif

המממ...מי יודע, אולי בכל זאת תהיה לנו שירה בציבור...אפשר גם להביא רמקולים, אם הם מתחברים אליו.

Eurogirl

New member
אה ועוד משהו

אני אשמח אם תצטרפי לאירגון כי נשמע שאת מכירה את פארק הירקון. אני רוצה שתספרי לי איפה יש מים!!! שם נערוך את זה, זה ברור
.

חחחחח

סבבה אין לי בעיה לעזור למרות שזה נוגד את עצם היותי עצלנית. או כמו שאמא שלי אוהבת לקרוא לי צ'וקה=תרנגולת שדוגרת על הבייצים. ואגב כל פארק הירקון הוא ליד מים. אבל אני הרבה יותר מעדיפה את האזור שליד קולנוע פאר גם בגלל שהוא שקט יחסית וגם כי הוא ליד סופר באבא שפתוח 24 שעות כך שאם נתקע בלי משהו יהיה אפשר לקנות משם.

Eurogirl

New member
צ'וקה?! ../images/Emo6.gif

אחותי תמיד משתמשת במילה הזאת כדי לתאר משהו חמוד. איך הפאר כולו ליד מים? עם המזל הרע שלי, תמיד כשעשינו שם "מ"סים" באוניברסיטה, תמיד היינו בחלקת דשא עם ספסלים ובלי טיפת מים...אבל את הסופר נראה לי שאני מכירה, אנחנו תמיד היינו קונים שם את המצרכים לפיקניק
.

לוסי- בפורום בנים בלבד אנחנו תמיד יושבים

באיזור של הגולפיטק- שהכי נוח להגיע ולעזוב אותו.

למעלה