טוב, מכיוון שהייתם ילדים טובים...

PrincessCaro

New member
../images/Emo109.gif אל תתנו לחזיר לגסוס ../images/Emo10.gif

הצילו את הפסטיבלנים!!!

danduni

New member
../images/Emo80.gif (../images/Emo109.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif)

לזכר הקריוקי והפסטיבולן המסורתי
. מצד שני, דברים חדשים זה גם יכול להיות כייף, גם אם אין קריוקי (
), ובכל זאת יוצא שאין הרבה פסטיבולנים כי זה דורש הרבה השקעה וארגון מצד המארגנים ולכן עדיף משהו על פני כלום, כדי להכיר את כל החדשים
.

danduni

New member
בכייף הייתי מזמינכם לביתי ../images/Emo4.gif

אבל בוא נראה אותך שוכר גמל ובא לב"ש
למען הסר ספק, המ"ס המשותף היה הפתרון האופטימלי: לירוני לא יכלה שבוע לפני, ואחר כך זה היה בדיוק התאריך שלי. ומצדי כמובן זה היה נוח כי הבנתי שדכי ההגעה והחזרה לב"ש לא קלים עבור האנשים שאני אוהב
. וכמובן, התחלקתי בכספי ההוצאות על האוכל עם לירוני (
). וזה הזמן גם להודות לה
.

python 4

New member
../images/Emo109.gif זה טעים, ../images/Emo80.gif אפילו יותר

בעיקר כשזה בא בצורת
. אני בעד מפגש בפארק. קודם כל כי מפגש מסורתי בבית יהיה גם ככה בקרוב - בדידיפסטיבלן 2008 (הרביעי שלי! אני הולך להיות הגרמניה של הדידיפסטיבלנים, רק בלי 96). לכן אין טעם לעשות מפגש חודש אחרי חודש. מפגש בפארק זה רעיון חדש ונחמד. כל עוד הוא מתקיים בשעות הערב כמובן!

Mega OhCHA

New member
חשבתי דווקא על הים...

... יש סיכוי לראות את נאג'י שחוה עירום (הוא כבר שנתיים מבטיח לי)

Eurogirl

New member
חשבתי על זה בהתחלה

כי זה יכול לפתור את בעיית החום, כי זה רומנטי (בהנחה שמדובר על אחרה"צ-ערב), וגם כי אפשר לארגן באמת שחייה לילית אח"כ, למיטיבי לכת
. אבל לא נראה לי שאנשים ירגישו נח להיות בבגד ים במפגש גדול, בכל זאת, מדובר בהמון אנשים שלא כולם מכירים על בסיס יום יומי, ובגד ים זה חשיפה עצמית מוגזמת!

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

זוהר יקירי, תן לי להסביר לך כמה דברים על בחרות ועל ים. יותר נכון תן לי להסביר עליי ועל ים. האמת היא מאוד פשוטה אני שונאת ים, סליחה לא שונאת פשוט לא אוהבת.כי: 1. הסיכוי שמישהו פה יראה אותי בבגד ים שואף ל-0 2. אין לי בכלל בגד ים, אלה בוקסר וגופיה 3. אני מאלה שתוך 2 דקות נשרפות. ולא בא לי שבוע להימרח באשל. 4. חול, לנשים שמנות יש נטייה כך מסתבר לאגור ערמות של חול באיזורים בגוף שאפילו לא ידעתי שהם קיימים. 5. ערסים- מה לעשות שווה ערסים ומה לעשות שאני מגנט לערסים 6. הכנות נפשיות- ללכת לים דורש ממני מאמצים נפשים כמו ביקור אצל הקוסמטיקאית והתחברות לצד הנשי האבור שלי. 7. הים עצמו, אני לא יודעת לשחות ונראה לי שכמות האנשים שיציעו לי הנשמה מפה לפה שואפת ל0. 8. הרגשה פנימית שלי ביום שתחליטו לקיים מפגש ים אני בדיוק יקבל מחזור אז גם מחזור וגם הסעיפים המוזכרים כאן יהפכו אותי לעצבנית וממורמרת ותאמין לי אף אחד לא רוצה להכיר אותי עצבנית. אז בבקשה בלי ים תודה

Eurogirl

New member
../images/Emo45.gif אין ים, הוחלט סופית!

מה שכן, בעוד 10 שנים כשאני אהיה עשירה
, אם עדיין יהיה פורום - אני אעשה לכולם מסיבת בריכה עם קוקטיילים ומטריה / לימון בתוכם
.

emili3

New member
אפשר ללכת לים בטיילת בת"א-בלי לשחות

סתם לשבת באיזה פאב על החוף, יכולים לעשות לנו שם שולחנות ארוכים. גם אין מינימום הזמנה, וגם אוירה טובה בלי בגדי ים, אלא בערב.דווקא רעיון נחמד

Eurogirl

New member
רעיון ממש נחמד אבל אז זה כמו מ"ס...

שוב להיות סביב האוכל וסביב הריטואלים הקבועים (נפגשים, חיבוקים, פיתים, קטנים וכדומה) ולא מתייחסים לזה כמו מפגש פורום בו צריך להיות פתוחים לכל האנשים החדשים...

למעלה