טוב אני עושה יום קניות עם חברות עוד

בטטוש

New member
טוב אני עושה יום קניות עם חברות עוד

כמה ימים בת"א ואני צריכה חנויות בגדים טובות משינקין עזריאלי דיזינגוף ואלנבי (ואל תשכחו להוסיף איפה זה בדיוק) תודה!!!!!!

NasTy GirL

New member
כי אין לנו מושג!!!../images/Emo108.gif

וגם כי שליש מאיתנו לא מחוברים!!! *אהבלה...*

plomphy

New member
טוב חלאס!

דבר ראשון אנחנו לא חייבים לך כלום, אני אישית לא יודעת איפה יש חנויות וכנראה אף אחד לא מחובר אז תירגעי....

ברבורה

New member
אני ינסה לעזור לך

בשנקין יש בעיקר בהתחלה חנויות בגדים טובות כאילו בצומת של אלנבי אני לא ממליצה לך לעולת עד למעלה באלנבי את תראי לבד כי אני לא יודעת דיזינגוף תלכי לאגף הישן יש שמה את כל חנויות המתוגים ובעזריאלי לא הייתי הרבה זמן....

kiticat

New member
אבל כל הכיף

בשופינג- הוא לחקור בעצמך. להכנס, להבין את מהות החנות ולהמשיך הלאה או לחפור יותר טוב..... זה כל הפואנטה!

kiticat

New member
העניין הוא ככה- לפחות איך שאני רואה

אותו... כשעושים שופינג- יום שלם, מחלקים את הזמן לפי המקומות, ולא מנסים לדחוס עשרים אלף חנויות ביום אחד. בשבילי עזריאלי זה יום שלם. כולל מנוחה לצהריים- ונסיעות. ולומדים, מסתכלים על חזות של חנות- ואם היא פריקית ואתה לא- לא נכנסים. מעיינים קצת, ואם רואים שזה הסיגנון ומתאים לכיס, ממשיכים לעיין.

kiticat

New member
העניין הוא ככה- לפחות איך שאני רואה

אותו... כשעושים שופינג- יום שלם, מחלקים את הזמן לפי המקומות, ולא מנסים לדחוס עשרים אלף חנויות ביום אחד. בשבילי עזריאלי זה יום שלם. כולל מנוחה לצהריים- ונסיעות. ולומדים, מסתכלים על חזות של חנות- ואם היא פריקית ואתה לא- לא נכנסים. מעיינים קצת, ואם רואים שזה הסיגנון ומתאים לכיס, ממשיכים לעיין.

newnew

New member
אני מסכימה איתכן....

חוץ מיזה שמי שלא פריק לא יכנס לחנות של פריקים... אני לא מסכימה! כל אחד יכול להכנס לחנות שהיא לא הסגנון שלו! הוא יכול אפילו להנות מיזה! לראות סגנון חדש!

kiticat

New member
ברור

ותמיד יש מציאות, ולא תמיד בפנים זה מה שיש בחוץ, אבל כשעושים מסע שופינג ענקי, עדיף להתמקד במה שיראה כמו הסיגנון שלך. אבל כשאת לא בלחץ, ואת עושה קניות על מנת לראות מה יש, אז זה הזמן לתור ולגלות פנינות.

למעלה