טבע ???

מצב
הנושא נעול.

orenB27

New member
מה ההבדל???

טבע ???
לקנות היום????
מה ההבדל???
למה כשמדברים על טבע מתייחסים יותר ובאופן מובהק לערך הדולרי שלה?? אני מבין שהיא ניסחרת בניו יורק ובת"א אז מה ההבדל בעצם בין החזקת המניה בארץ ובחו"ל??יש עדיפות כלשהי??

meni1234

New member
צריך עזרה!

טבע ???
לקנות היום????
צריך עזרה!
היי אני בן 19 וקניתי 52 מניות של טבע ב19150 עכשיו כידוע לכולם המניה ירדה רציתי לדעת אם כדאי לי למכור או להשאיר כנ" לגבי מניית אילנות חו"ל עשיתי הוראת קבע של 50 יחידות כל חודש בסכום של 1021.53 ליחידה מה לעשות תעזרו לי אני אמנם כרגע לא צריך את הכסף הזה אבל אני ממש אצטרך אותו בעוד 3 שנים מקווה שתעזרו לי תודה מראש מני

yk3823

New member
לא לקנות באף יום עד שיתבהר המצב לגב

טבע ???
לקנות היום????
לא לקנות באף יום עד שיתבהר המצב לגב
לגביה כרגע תעזבי יש דברים הרבה הרבה יותר אטרקטיבים מהמניה הזו חבל שאנשים נדבקים בה ,וחושבים כל הזמן אולי זו הזדמנות קניה , זו בהחלט לא הזדמנות ,וגם לא לקניה הרבה הרבה יש לפנינו בנוגע לטבע והיא בהחלט לפני החלטות הרות גורל בקשר לעתידה הפרטי ובקשר לעתיד כל החברות הגנריות שבעולם ושאף אחד לא ימכור לך סיפורים על הזדמנויות קניה וכולי ועל כך ששורת הרווח שלה לא תיפגע ועוד ועוד המלצות מ"מומחים " למינהם ,חפשי השקעות בטוחות יותר ,מניבות יותר למה להידבק למניה ספציפית "ולהמר" שמא נגמרה הירידה ונניח שנגמרה הירידה האם שווה עדין להשקיע וכי טבע תעלה בחודש חודשיים או שלשה 20-30 אחוז אני חושב שלא ממש לא ,בסה"כ שורה תחתונה טבע קיבלת מכה מתחת לחגורה ואם היא הפעילה את ה"קשר הישראלי" שנקרא הסאנט בארה"ב הדברים אומרים שלמישהו שם רועדות הרגלים ,ולא מפסיקות לרעוד אז הייתי אומר דרשני והדרישה - מנע רגלך מנתיבתם יהיו ימים יפים יותר עדיף לאבד עליות של 3-4-5 אחוז מלאבד את כספך היקר ולכן לסיכום עזבי את טבע במנוחה והשקיעי מרצך באיתור עיון השקעה במניה אחרת או באפיקים אחרים טובים יותר ובטוחים . ממני קינן - אוהב ישראל

fighter21

New member
../images/Emo201.gif מזל..

אני מסכים איתך בהחלט
אכן זאת שטות לומר דבר כזה
מזל..
אני כבר נורא מופסד ומפחד שהיא תיפול ותיפול ותיפול ומי יודע מתי תעלה שוב..

גרינקו

New member
טבע יום א בפתיחה +4.3%

יום ראשון 4.24+
טבע יום א בפתיחה +4.3%
פער ארביטראז' ועוד 2% פלוס עקב ביקושים בתל אביב המניה ירדה ללא פרופורציה מכוון שהפעילה סטופלוס בנאסדאק ואז היו הרבה מוכרים וכשהמניה החלה לצלול הנאסדאק פה התגברו הירידות והגענו ל כ 10 % ביולי 2005 מנית טבע עמדה על 30$ ועד ינואר 2006 קפצה עד 44$ התסריט יחזור על עצמו מה גם שב 10/8 יהיה דוח טוב לטבע

yair24

Member
איך אתה יודע שהיא הפעילה סטופ לוס?

טבע יום א בפתיחה +4.3%
פער ארביטראז' ועוד 2% פלוס עקב ביקושים בתל אביב המניה ירדה ללא פרופורציה מכוון שהפעילה סטופלוס בנאסדאק ואז היו הרבה מוכרים וכשהמניה החלה לצלול הנאסדאק פה התגברו הירידות והגענו ל כ 10 % ביולי 2005 מנית טבע עמדה על 30$ ועד ינואר 2006 קפצה עד 44$ התסריט יחזור על עצמו מה גם שב 10/8 יהיה דוח טוב לטבע
איך אתה יודע שהיא הפעילה סטופ לוס?
שאלת באופן אישי איזה מנהל תיקים אמריקאי אם האו שם סטופ לוס? או שאתה מנחש?

typ

New member
אחה"צ טובים לכולם: שאלת הסופ"ש:

טבע ???
לקנות היום????
האיתי מאוד שמח לשמוע את דעתכם לשאלה הבאה: מה לדעתכם צפוי להיות עם טבע בשבוע הקרוב מאוד? האם זו הזדמנות קנייה? האם יש אפשרות שבשבוע הקרוב היא תמשיך לרדת או שלאור העליה מאחר צפוי לפחות לשבוע הקרוב מגמה ירוקה??? תודה מראש.

typ

New member
תיקון שגיאה: הייתי!

האיתי מאוד שמח לשמוע את דעתכם לשאלה הבאה: מה לדעתכם צפוי להיות עם טבע בשבוע הקרוב מאוד? האם זו הזדמנות קנייה? האם יש אפשרות שבשבוע הקרוב היא תמשיך לרדת או שלאור העליה מאחר צפוי לפחות לשבוע הקרוב מגמה ירוקה??? תודה מראש.
תיקון שגיאה: הייתי!

fighter21

New member
תזהר עם טבע!!

תזהר עם טבע!!

יהושע 50

New member
רגע, אני הולך להביא את כדור הבדולח

רגע, אני הולך להביא את כדור הבדולח

גידעון1

New member
כי הערך שלה נקבע בחו"ל ולא בארץ

מה ההבדל???
למה כשמדברים על טבע מתייחסים יותר ובאופן מובהק לערך הדולרי שלה?? אני מבין שהיא ניסחרת בניו יורק ובת"א אז מה ההבדל בעצם בין החזקת המניה בארץ ובחו"ל??יש עדיפות כלשהי??
כי הערך שלה נקבע בחו"ל ולא בארץ

biz man

New member
קשה לי לענות לך

צריך עזרה!
היי אני בן 19 וקניתי 52 מניות של טבע ב19150 עכשיו כידוע לכולם המניה ירדה רציתי לדעת אם כדאי לי למכור או להשאיר כנ" לגבי מניית אילנות חו"ל עשיתי הוראת קבע של 50 יחידות כל חודש בסכום של 1021.53 ליחידה מה לעשות תעזרו לי אני אמנם כרגע לא צריך את הכסף הזה אבל אני ממש אצטרך אותו בעוד 3 שנים מקווה שתעזרו לי תודה מראש מני
קשה לי לענות לך
אני לא מבין משהו אחד. למה לא ביטחת את ההשקעה שלך? למה לא הצבת Stop Loss? למה לא תיכננת מה תעשה במקרה של הפסד? הפסדת כסף וגם לא תחזיר אותו וגם אם כן מה שיותר חשוב שתלמד מהטעות הזאת ולא תחזור עליה שנית. כל השקעה מבטחים!

מצב
הנושא נעול.
למעלה