חתול למסירה

נ א ט י

New member
במקרה שלנו לא נתנו אותו בגלל זה

כי אמא שלי ממש אהבה אותו חח היא פשוט חטפה עליו תקריז וזה היה נורא מצחיק לראות אותה משתגעת ממנו ועליו פעם אחרי פעם

נ א ט י

New member
חחח היא לא הייתה עושה לו כלום

לא להילחץ.. הוא לא היה חתול מוכה או משו.. להיפך.. הוא היה דווקא דיי בר מזל כי הוא היה חירש ופשוט איזה יום פתחנו תדלת וראינו גוש פרווה על השטיח אז לקחנו אותו.. זה סתם היה מצחיק לראות אותה מתעצבנת

נ א ט י

New member
כי לא יכולנו יותר..

בגלל שהוא היה חירש אז היו לו יללות ממש חזקות ומוזרות ובד"כ זה היה רק בלילה והשכנים כבר התלוננו ואמרו שזה מציק להם ושהם לא יכולים לישון
אז נתנו אותו לחברים שלנו שיש להם בית פרטי והוא חי שם באושר

נ א ט י

New member
תאמיני לי בכיתי המון.. הייתי בת 12

בערך ובכיתי המון כשלקחו אותו
אבל לפחות אני יודעת שהוא חיי בבית טוב

collie

New member
זה פשוט מעצבן שאנשים כל כך

מזלזלים בחיים של בע"ח. נכון לא נעים שדברים נשברים אבל זה מאד selfish לוותר עליהם רק בגלל זה. זה שהחתול שלכם שבר את הטלוויזיה או כמה צלחות זה ממש קטן ליד מה שהכלב שלי הרס ולא לרגע חשבתי לוותר עליו. איך אפשר לחשוב שכמה דברים חומרנים שאין להם רגשות יותר חשובים מייצורים חיים עם רגשות שאוהבים אותנו וחושבים שיש להם בית לכל החיים. איך אפשר פתאם יום אחד לקום ולהרוס להם את ה-safety הזה. אני פשוט לא מבינה איך אנשים מסוגלים לעשות דבר כל כך אכזרי.

מי שמשאיר דברים כאלה

שחתול יכול להפיל ולשבור עושה שני דברים מטומטמים: 1. משאיר דברים כבדים ושבירים במצב לא בטיחותי כך שממכה קלה (וחתול לא יכול לעשות הרבה יותר מזה) הם נופלים ועלולים לפגוע במישהו. אם חתול יכול להפיל אותם זה אומר שגם ילד או תינוק יכול להפיל אותם. 2. להאשים את החתול במקום את עצמו.

למעלה