חתול למסירה

את קצת מגזימה

אני מאוד אוהבת בעלי חיים ומגיל אפס ללא הפסקה כל הזמן יש לי חיות בבית וגידלתי הכול באמת הכול.. כל סוגי הארנבות למינהם צבים חתולים כלבים דגים הכול... וכן שהכלבה שלי הייתה צריכה ניתוח ז"ל הוצאנו אלפי שקלים על ניתוח והכול.. אבל לבוא ולהגיד שלא מוסרים חתול לבית חם ואוהב אחר כמו שלא מוסרים אח זה קצת הגזמה... וווינר אני בודקת עם המשפחה שלי ואם הכלבה שלי ואמא שלי יסכימו אני אולי רצה אותו.... אבל אני כבר ידבר איתך במסרים או באיי סיי כשהם יתנו לי תשובה!

לא מבינה דבר אחד...

חתול זו אחת החיות הנקיות שקיימות... אם יש סירחון- אולי לנקות לו את הארגז בתדירות גבוהה יותר? אולי להבריש אותו יותר או לשנות את סוג האוכל (אם זו נשירה מוגברת- אולי בגלל מצב רפואי)? אחי הקטן בן 3 וחצי. אם היו מעיפים אותו מהבית על כל דבר שהוא שבר...שאלהים יעזור לי...

נ א ט י

New member
שלום, אני רק קוראת כאן כבר הרבה

מאוד זמן ולא מגיבה אבל ההודעה הזאת קצת הרגיזה אותי ורציתי להגיב.. גם לי היה חתול בבית ששבר המון דברים.. לא יכולנו להשאיר שומדבר שביר בבית כי הוא היה קופץ ונתלה בזה ו.. נשבר.. אחרי כמה פעמים זה כבר מתחיל להיות ממש מעצבן וההורים מתעצבנים וזה לא כזה פשוט כמו שרשמת "שבר כמה דברים?!?!?!?" אני יכולה לתת לך דוגמא שהיה לאמא שלי מחזיק צלחות (לא צלחות אוכל) בכל מיני גדלים כאילו מחזיר מברזל שמחזיר צלחות מענק לפיצי לפי הסדר.. ויום אחד הוא פשוט נכנס לאטרף והפיל את כל זה ואמא חטפה תקריז של החיים שלה.. והוא גם שבר טלויזיות וזה לא כזה פשוט.. אז פעם הבאה כשאת רושמת "שבר כמה דברים?!?!?!" תחשבי לפני.. יום טוב

נכון שמעצבן שחתול שובר דברים

אבל אצלי הבעיה הזאת נפתרה אחרי שסיפקתי לחתולה שלי אביזרים אחרים למשחק וחוץ מזה נכון שזה לא בסדר שהחתול שבר דברים יקרי ארך אבל בכל זאת, בגלל זה זורקים אותו?

נ א ט י

New member
אחרי שהוא שובר חצי בית כבר קצת

אין ברירה... למרות שאצלנו לא מהסיבה הזאת נתנו אותו אבל זה לא מה שעיקרי פה.. כל אחד עם השיקולים שלו.. ואת לא יכולה להחליט בשביל ההורים שלה.. לא סובלים אותו אז נותנים אותו, אין מה לעשות.

טוב תיראי..

לא ניסיתי לחליט בשביל ההורים שלה ואני גם לא מבינה ממש איך החלטת שאני מנסה להחליט בשביל ההורים שלה..בכל אופן בסופו של דבר ההחלטה שלהם אז אין הרבה מה לעשות בסך הכל כתבתי שלדעתי למסור חתול בגלל שהוא שובר כמה דברים (או חצי בית) זה שטותי, לדעתך לא? בסדר, לדעתי כן, ועובדה שכתבת שלא בגלל שהחתול שלך שבר חצי בית מסרתם אותו.

נ א ט י

New member
כן כי היה לנו את המתקן הזה

ששמים מתחת לטלויזיה וזה מסובב אותה.. כאילו אפשר לסובב תטלויזיה וכל פעם כשהוא טיפס על הטלויזיה (הוא אהב לישון עליה כי היא חמה..) אז הוא הזיז קצת את הטלויזיה כי המתקן הזה נורא חלק.. ויום אחד.. פשוט נפלה.. והיא גם לא הייתה מאוד כבדה (21 אינץ') אז זה לא כזה בעייתי..

gigi world

New member
אז מה הוא אשם?

הייתם מעיפים את הדבר המסתובב הזה. שמים את הצלחות בויטרינה. אנשים, לעולם לא אבין אותם.....

נ א ט י

New member
כן.. אחרי שהבנו שזה מה שגורם

לטלויזיה ליפול באמת העפנו את זה משם.. אבל זה היה כבר מאוחר מדיי חח ואת הצלחות אי אפשר היה לשים בויטרינה כי זה היה ממש ענק.. וחוצמזה לקנות ויטרינה רק בגלל החתול המשוגע הזה שרץ בכל הבית כמו מטורף ונכנס בדברים?!

נ א ט י

New member
מצטערת אבל... זה ממש לא מצחיק ../images/Emo4.gif

מה את מנסה להגיד בזה? אולי גם אנחנו אשמים שהוא היה רץ בבית ושובר דברים? סורי אבל עכשיו אני מבינה למה אנשים שבאים לפה ושולחים הודעות מהר מאוד הולכים מכאן.. אני ממש מצטערת אבל זאת הודעה ממש לא קשורה ולא במקום

gigi world

New member
הוא בטח לא אשם

אה ואני לא מצטערת, לא בא לי שאתה ומשפחתך תהוו דוגמא לגידול חתולים.

נ א ט י

New member
א'. זאת בת, ב'. חבל שאת לא יודעת מה

את אומרת... כי אני הצלתי הרבהה חתולי רחוב... אז לפני שאת מפלילה תשאלי ותחשבי.. לפני כמה שנים חתולה המליטה ליד הבית שלי 5 גורים ויום אחרי באו מהעירייה ולקחו את האמא.. ואת כל 5 החתולים אני גידלתי ומסרתי לפני שנה בערך ואחת השארתי פה וכולם חיים באושר.. אז אני מבקשת ממך לשתוק!

gigi world

New member
גם אני מטפלת בחתולי רחוב

ואני לא שותקת כשמשהו לא מוצא חן בעיני למרות שבמקרה הזה לא נראה לי שאת האחראית לזה.

למעלה