חשד: עוד נערה הותקפה בידי זר בת''א בערב החג

מהוני

New member
חשד: עוד נערה הותקפה בידי זר בת''א בערב החג

חשד: עוד נערה הותקפה בידי זר בת''א בערב החג

במקביל לחקירת ניסיון האונס של נערה בערב יום העצמאות, נודע ל-ynet כי נחקרת עוד תלונה של צעירה שהעידה: "זר ניסה לחנוק אותי והפיל אותי לרצפה". עדיין לא נעצרו חשודיםעל-רקע חקירת ניסיון האונס של נערה בדרום תל-אביב בערב יום העצמאות, נודע היום (ב') ל-ynet כי משטרת מרחב יפתח חוקרת חשד לתקיפה נוספת של צעירה בערב יום העצמאות - שגם היא אירעה בדרום העיר.


באירוע המדובר התלוננה בת 18 כי בעת ששבה מבילוי ועשתה את דרכה לביתה בשכונת קריית שלום, התנפל עליה גבר בעל גוון עור שחור, ככל הנראה זר, ניסה לחנוק אותה והפיל אותה לרצפה. הצעירה נאבקה עם התוקף וזעקה לעזרה. לאחר שנהג רכב פרטי הבחין במתרחש, החשוד בתקיפה נבהל ונמלט מהמקום.נהג המכונית, שחלף במקום במקרה, העלה את הצעירה המבוהלת לרכבו. במשטרה חושדים כי התוקף ביקש לשדוד את הנערה ואף לתקוף אותה מינית. הצעירה שסובלת ממכות יבשות הגישה תלונה במשטרה, מסרה תיאור מלא של הגבר שלטענתה תקף אותה, אולם עד כה לא נעצרו חשודים בביצוע המעשה.
בדוברות מחוז תל-אביב אישרו את דבר תלונת הצעירה וציינו כי "האירוע אכן נמצא בחקירה". עם זאת, גורמים במחוז ציינו כי אין לקשור בין התקיפה המדוברת לתקיפה הנוספת שאירעה כאמור אף היא לפי החשד בערב יום העצמאות.


מוקדם יותר הותר לפרסום כי משטרת תל-אביב חוקרת תלונה של נערה, שטוענת כי עובדים זרים ניסו לאנוס אותה בדרום העיר. לפי שעה טרם נעצרו חשודים. הנערה הייתה יחד עם קטין נוסף, ולפי החשד - העובדים הזרים תקפו אותו


מקור yent

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4222804,00.html
 

מהוני

New member
עצומה חדשה: ''להשיב את המסתננים למדינותיהם''

עצומה חדשה: ''להשיב את המסתננים למדינותיהם''

מאות אנשים כבר חתמו על עצומה חדשה ברשת הקוראת להשיב את המסתננים לארצותיהם. "עשרות אלפי מסתננים חסרי מעש הם פצצה מתקתקת בקרבנו כאן ועכשיו. המעשה הנכון והמתבקש: להשיב את המסתננים למדינותיהם", כותבים יוזמי העצומה.
עצומה חדשה מתפרסמת ברשת על רקע הפרסומים אתמול (שני), כי בליל יום העצמאות בשבוע שעבר נאנסה נערה באכזריות ע"י קבוצת מסתננים ברחוב לוינסקי בתל אביב. למחרת הושלכו 5 בקבוקי תבערה לעבר בתי מסתננים בעיר, לטענת השכנים המעשה בא כתגובה למעשה האונס.

העצומה החדשה קוראת "להשיב את המסתננים למדינותיהם בטרם נגיע לנקודת האל-חזור". על העצומה כבר חתמו מאות אנשים.

מארגני העצומה מזהירים כי "עשרות אלפי המסתננים חסרי המעש הם פצצה מתקתקת בקרבנו כאן ועכשיו, פצצה שלא ניתן יהיה לנטרל באמצעות כיפת ברזל או מערכת חץ".

העצומה באה על רקע פרסומי המשטרה כי בחודשים האחרונים חלה עלייה חדה בפשיעה בקרב המסתננים. במשטרה אומרים כי אזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב ונווה שאנן נשלטים בידי כנופיות אפריקאיות ולפני כחודש פורסם כי ארגוני טרור מעזה העבירו כספים לערבים ישראלים דרך מסתננים אפריקאים.


"פצצה מתקתקת". מסתננים אפריקאים בדרום תל אביב )האל-חזור".

http://www.atzuma.co.il/asmazal

מקור הקול היהודי
 

מהוני

New member
'תוך 10 שנים נחיה פה עם חצי מיליון מסתננים מו

'תוך 10 שנים נחיה פה עם חצי מיליון מסתננים מוסלמים'

"תוך 10 שנים נחיה פה עם חצי מיליון מסתננים מוסלמים מאפריקה; הכי קל ליפי הנפש מצפון ת"א לקרוא לקלוט אותם - אבל הם מגיעים לאשדוד, לגליל"
הצצה ראשונה למגזין "ליידי" ■ איילת שקד, יו"ר ישראל שלי, קוראת לגירוש מיידי של המסתננים: "גם מדינות נאורות כמו נורבגיה ודנמרק מחזירות לדרום סודן"
01/05/2012, 12:31
שלח תגובה במיילטל שניידר

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000744969
 
היא הייתה צריכה לקבל אותו באהבה. לרוץ לתקשורת

ולספר שהיא הקריבה את זה להומניזים העולמי המחורבן.

אחרי זה היו נותנים לה להופיע עם אחינועם ניני.

אחרי זה היו נותנים פרס ישראל לכושים המנוולים.

אחרי זה היו נותנים להם 200K דולר שיעזבו את המדינה.

והכי חשוב הם שואלים איך זה יתכן שיהודים זורקים בקבוקי תבערה על המסכנים האלה.
 

מהוני

New member
אלף יורו נתנו להם חלק עזבו

רוב נשארו למצוץ

על חשבון העשירון התחתון שהם לוקחים לו מקומות עבודה

טפי על המדיות הזבלה הזו
 
למעלה