חצי
-שיעול וליחה אצל תינוקות

dafi1

New member
../images/Emo51.gif

בפורום הורים לתינוקות המליצו לי על מוקוליט, אבל ראיתי בחיפוש ברשת שרופאים לא ממליצים לתת את זה לתינוקות...

dafi1

New member
חצי ../images/Emo32.gif-שיעול וליחה אצל תינוקות

יש משהו לעשות נגד זה, חוץ מאשר לחכות שיעבור מעצמו?

כן לאסף נתנו מזמן אבל יש ילדים

שזה עובד נפלא ויש כאלה שממש לא מגיבים טוב בכל מקרה רצוי שרופא יראה, ישמע ויחליט. למשל לאסף יש שיעול שהוא ממש לא יכול לישון אז נתתי לו על דעת עצמי סירופ טוסופדרין שהוא כבר קיבל בעבר ואני יודעת מה המינון אבל יש בזה דבש שאסור לתינוקות והוא מרגיע וקצת מרדים אז הוא נרגע קצת ועשיו הוא שוב משתעל מתוך שינה. מחר נרוץ לרופאה אני מקווה שאין לו דלקת ראות. תרגישו טוב

אילת 11

New member
למיטב ידיעתי

החל מגיל שנתיים מותרים דברים רבים שאסורים לפניו. לכן יש הבדל גדול בין אסף ( בגילו הנוכחי ) ותותחוני שכידוע צעיר אין סוף מנופר ולכן אניח שהוא באזור גיל 5-6 חודשים.

ברור לכן כתבתי שלא לקחת כלום

ללא מרשם רופא גם לא מוקוליט, אסף קיבל את זה בערך בגיל של תותחון שדרך אגב הוא קצת יותר גדול מ5-6 חודשים אבל רק בהוראות רופא.

אילת 11

New member
את בטוחה../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif

שהוא גדול יותר מ 5-6 חודשים? ואת צודקת לגבי מה שכתבת, לא קראתי מספיק טוב.

כל תרופה שהיא זה במרשם רופא

אבל אפשר אדים קרים אפשר להוסיף כמה טיפות של אקליפטוס לימוני שמותר לתינוקות בחדר, להרים את המזרון בזווית. הרבה בריאות

אילת 11

New member
יש תרופות הומופטיות

שלא עוזרות
. עדיף לא לעשות כלום חוץ מלחכות , זה עובר

ר ו ח ל ה

New member
אצלי זה עבד

נסי להניח אותו על ברכייך, על הבטן כשהרגליים חופשיות, טפחי בכפות ידייך המקומרות על הגב באיזור הראות כמה דקות ובדרך כלל מגיע בעקבות הטפיחות שיעול וניקוז של הליחה עם השיעול.

אנחנו משתמשים בסירופ היסטפד

אולי אפשר לקנות גם ללא מרשם, אבל אנחנו התחלנו להשתמש לפי הוראת הרופאה, כשמתן היה בערך בן שנה. גם אצל מתן, כמעט כל מחלה ו/או תחילת מחלה, מלווים בשיעולים עמוקים וקורעי לב, והצטברות ליחה. הסירופ בהחלט עוזר לנו. המינון לגיל הזה הוא בערך 1.5 CC, שזו כמות קטנה שאפשר לתת בלי התנגדויות קשות מידי מצד הילד. בהצלחה ולבריאות ! בהזדמנות זו אני שולחת איחולי החלמה לכל ילדי הפורום ואמהותיהם

reviss

New member
לצערי ליחה אצל תינוקות לא ממש

עוברת מעצמה וכל נזלת קלה מריעה את המצב ולכן לחכות שזה יעבור לבד זו קצת בעיה. במקרה שזה מלווה בנזלת אז חשוב מאוד לטפל בנזלת על ידי טיפות מי מלח וכך למנוע הצטברות נוספת של ליחה. וכמובן לגשת לרופא/ה ולוודא שהשיעול לא נובע מהתפתחות חס וחלילה של ברונכיט או דלקת ראות. החלמה מהירה לתותחון ולכל ילדי הפורום החולים
.

dafi1

New member
זה לא מלווה (בינתיים ../images/Emo57.gif) בנזלת

והבעיה היא יותר הליחה והשיעול. כשהיינו אצל הרופא הוא עוד לא השתעל (היה רק חום). אולי באמת ניגש שוב...
.

dafi1

New member
../images/Emo51.gif (אני לא חושבת שזו התחלה

כי את החום הגבוה כבר עברנו...).

אילה40

New member
ובאותו הקשר -

אחרי הבהלות מרובות מצד רופא הילדים וספיחים נילווים במערכת הרפואית נכנעתי ועשיתי ליונק ולי חיסוני שפעת. אצלי היו כמובן כל תופעות הלואי האפשריות, יד כואבת, הרגשת שפעת, כאבי שרירים. הזעיר לעומת זאת, בכה לחלקיק שניה בזמן ההזרקה ומאז הכל תקין. שום כאבים ברגל, שום תופעות שפעת, כלום! אני אעשה לו עוד חודש את החיסון השני וניראה במהלך החורף אם זה אכן חוסך במחלות. שיהיו בריאים כולם.

dafi1

New member
הרי יש כל כך הרבה סוגי שפעות, איך

אפשר להתחסן נגד כולן? לא יודעת, אני סקפטית (מצד שני, עוד באירופה הייתי סקפטית).

לעניות דעתי, אי אפשר לקנות את

הסירופ ללא מרשם. ואם אני לא טועה, היסטפד הוא סירופ שמתאים לנזלת שהיא אלרגית ולא לכל נזלת. צריך לבדוק את העניין.

למעלה