חצי
- קונים ברשת: יופי וטיפוח

ענבל מ

New member
אתר ישראלי לקליניק (אכזבה)

אתמול שמעתי על האתר הישראלי החדש של קליניק.

אני כבר לא מופתעת מפערי המחירים בינו לבין האתר האמריקאי, אבל ממש משונה לי שהם עדיין יקרים מאד, יותר מאשר משווקים אחרים שלהם בארץ.
אני משתמשת קבוע בכמה מוצרים של קליניק וכשאני עורכת השוואה בין המחירים, יש פער עצום. (50 ש"ח יותר על קרם לחות לפנים, 30 ש"ח יותר על קרם עיניים, 20 ש"ח יותר על פילינג...). וההשוואה היא מול אתר ישראלי שקניתי ממנו בפעם האחרונה (בד"כ מבקשת ממי שמגיע מארה"ב להזמין לי שם, אז הפער אפילו גדול יותר).

לא יודעת עד כמה זה פוסט לשירות הציבור, כי נראה לי שכל מי שעוברת כאן מקפידה להשוות מחירים ואפשר לעלות מהר מאד על זה שהאתר ממש יקר, הם גם לא מתחייבים להיות הכי זולים או משהו כזה, אבל עדיין... איזה יתרון יכול להיות לאתר כזה אם המחירים אינם אטרקטיביים?
(תמיהה לשבת בבוקר)

sheffys1

New member
שמעתי עליהם, ומאחר ומדובר בחנות של היבואן

היה לי ברור שזה לא יצא משתלם בכלל.
גם אני, כמוך, מקפידה לקנות את המוצרים שלהם בארה"ב, שם הם לא ממוצבים גבוה כמו שהם ממוצבים בארץ. סוג של רמת ביניים כזו.

במבי264

New member
חנות קוסמטיקה אונליין

היי,
אני סמויה כאן, נעים להכיר! כרגע אני פחות צריכה עזרה עם קניות בגדים ברשת אבל הOFF הזה הגיע בזמן...
אני מחפשת חנות קוסמטיקה און ליין. כבר כמה זמן שאני לא מוצאת באף מקום את הגלייז לשיער שאני אוהבת ובזמן האחרון אפילו את צמר הגפן להסרת האיפור שלי (לא משהו מיוחד). בכל מקרה, אשמח להמלצה על אתר מוכר עם מחירים סבירים, עדיף מהארץ אבל לא חייב.

sheffys1

New member
הבעיה עם סטרוברי היא

שהם עובדים עם סטוקים גדולים ועודפים, ויצא לי לשמוע המון על סחורה לא "טריה".
לא הייתי מזמינה מהם דבר כזה.

אני הזמנתי מהןם מספר פעמים מוצרים של דרמלוג'יקה והגיע טרי

להפליא (יעני עם תאריך פג תוקף רחוק)

איפה יש תאריך תפוגה על המוצר?

על המוצר הספציפי הזה אני רואה (בקרקעית הבקבוק) רק מס' אצווה.

המוצר הזה הגיע ללא קופסה, למיטב זכרוני

(קניתי אצל הקוסמטיקאית).
תודה.
נראה לי שאקח את הסיכון ואזמין מסטרוברי, ואם יהיה תאריך רחוק - אחזיר.
&nbsp

אני מזמינה דרמלוג'יקה רק מחו"ל

מחפשת את המוצר שאני רוצה בסטרוברי, איביי ואיכימיסט (אני חושבת שגם בויטהקוסט יש כמה מוצרים אבל לא סגורה על זה).
משווה מחירים (משום מה לכל אתר יש מוצרים זולים יותר ופחות) ומזמינה. עד כה לא נפלתי...

אני מזמינה שנים מסטרוברי.. והזמנתי מעל ל100 הזמנות

מהם.
ותמיד המוצרים הגיעו טרייים בלי בעיית תוקף,ריח או מרקם.
ובמידה שכן הייתה לי בעיה (לעיתים נדירות.. קרה אולי פעם אחת) השירות לקוחות שלהם מצויין.

C H 4

New member
אם כבר הזכרת את קליניק- אותם גם אפשר לקנות אונליין?

כל המוצרים שלהם כל כך יקרים

ענבל מ

New member
אני מניחה שכן

אני מקפידה לבקש מקרובים ומחברים מארה"ב (בד"כ מזמינים לי שם מספורה ומביאים במזוודות), אבל אני מאמינה שבסטרוברי זה זול יותר מאשר בארץ.

למעלה