חלשים

גולגי

New member
חלשים

כן. הם חלשים. אני מזדהה. חלשים המה. אני מזדהה. אני חלש. בין חלשים. חזק איני. אם לא. חזק אני. איום. חזק אני. חלשים המה. אם כן. חרדים המה. חלשים. לא! תנועה. קבוצה חזקה. חלשים. חזקים. לא.

night snow

New member
בלגן.

אולי קראת את ארבעת אמיתות הבודהה בזמן האחרון, והן אשר הכניסו בך את הבלבול?? אם כן לבטח תבין אותי, ואם לא- כתיבתך סתם נראית לי מתחכמת יתר על המידה. כן ולא פעם יספיקו בכדי להבהיר את הרעיון. שלג

גולגי

New member
סדר

4 אמיתות בודהא אינן מוכרות לי. כך שאם יש בלבול הוא מעצם היותי חלש. הכנסתי מילים המייצגות לדעתי תהליך שבו ברגע שיש נוכחות של כוח נוצר מאבק. פשוט מאד. אגב, מהם 4 האמיתות?

more

New member
כן

אתה מתנסה כאן יותר מדי.. והחזרות מורידות הרבה מהמסר.. לדעתי, תנסה שוב.. מור

גולגי

New member
נכון,מור.

יש לי פה נסיון להעביר מסר במספר מילים מועט. כשכתבתי את השיר הרגשתי שהייתה דרישה לעוד מילים אבל לא רציתי להיות יותר מדי דידקטי. בכל מקרה אולי אני אעבד את השיר מחדש. תודה. *****

גולגי

New member
עיבדתי מחדש

כן. הם חלשים. אני מזדהה. חלשים המה. אני מצטרף. אני חלש. בין חלשים. חזק איני. במעגל היני. ואם רבוע אני חד פינות אני. מאיים ומפלס. משבר ומשנה. והחלש במעגל הומה יתחזק.

more

New member
חלשים

לא חסר שום זוועה, הסתכלתי על הקטע, ולדעתי אתה צריך עוד לשחק עם המלים והמשמעויות, וכך לשפר, למשל כשאני משחקת עם מילותיך (לא כתיקון), הייתי עושה משהו בסגנון הזה ונותנת עוד נפח אישי: כן, הם חלשים. אני בעיניי מזוהה עם חלשים. חלשים המה. ואני בעיניכם חלש בין חלשים. איני חזק במעגל. ואם רבוע אני אז חד פינות, מאיים ומפלס משבר ומשנה. ואולי אני החלש אתחזק במעגל הומה בגלל שבשיר הזה יש משחקי מלים, אז אתה יכול לשנות אותו עוד ועוד, ולעשות בו מה שתרצה. עשה מה שאתה רוצה גם בחיים, ואל תהיה בין החלשים, דווקא השונים בריבועים, הם שמנתבים את העולם.. מור

גולגי

New member
ניתוב עולם ע"י החזקים

איזה עולם נפלא - מהצד האישי - אבל מכל הצדדים - העולם הקרוב והרחוק מפה - אינו עולם עגול אלא מלא שברים ופינות חדות. וזאת בגלל שהחזק אינו מזדהה - מצטרף למעגל ה"חלשים" - החזק רוצה שהשונה יהייה דומה לו - מרובע בעל כרס עגולה.

more

New member
זו ראייה

שמורידה בערך.. למה להיות חלשים? כל אחד מיוחד בדרכו חלשים זו הגדרה לא נכונה ולא מתאימה לאינדווידואליסטיות.. גם אתה מעוניין בקולקטיביות - שכולם יהיו חלשים, שכולם יהיו אותו הדבר. אבל זה לא ככה. אם אתה רוצה שכל אחד יהיה מי שהוא, ולא כולם כמו כולם, אז אל תבקש מכולם לנסות להיות חלשים.. יש כאן גם הורדה בערך - מסתכל למטה אל החלשים...ולא אל חזקים שזה ראייה למעלה (גם למעלה לא טוב להסתכל יותר מדי), וגם יש כאן קולקטיביות מסוכנת.. עשה לעצמך טובה, וכך יהיה טוב גם לשאר..פשוט הסתכל ישר...עשה את הטוב, לך ביושר.. מור

גולגי

New member
הצתה מאוחרת. יום ראשון.

קראתי את עיבודך לשיר. ונהנתי מאד. נראה שהבנת את את הסיטואציה לפרטיה לבד מהמהפך שקרה שבו הכותב מתחיל "חזק" ובסיומו "ואולי אני החלש אתחזק במעגל הומה." לדעתי החלש יתחזק במעגל הומה. והחזק או ש. או ש. תודה. ******* גג

גולגי...

זה קצת נשמע כמו דיבור של אינדיאנים... או סלולרי רע. אני בטוחה שיש לי המחשות נהדרות. אה והרעיון עצמו חמוד, אני מחבבת... ביי דינה

ויאגרה

New member
אמרת בעצמך...

חלש. מבולבל. ניראה כמו ניסיון לגרום לאנשים ליצוק תוכן למשהו שהוא ריק לחלוטין.

למעלה