חלבון עוברי

carmitz

New member
חלבון עוברי ../images/Emo32.gif

מחר בבבוקר יש לי בדיקות דם שבניהם גם החלבון עוברי , לא מצויין על ההפניה האם זה בצום או לא .. להיות בצום ?

carmitz

New member
תודה , ועוד שאלה

מאחר ומחר בעיסקת החבילה יש גם תרבית שתן ו CBC אז .. עדיין לא צריך לצום ?

זואיzoe

New member
אני יודעת שצריך לצום רק אם

עושים בדיקת סוכר/גלוקוז בדם. בבדיקת שתן לא צמים (למיטב ידיעתי). CBC לא יודעת מה זה (או שפרח מזכרוני).

carmitz

New member
זהו , את צודקת .. בגלל זה לא הייתי

בטוחה .. בבדיקות השגרה הקודמות היתה גם בדיקת גלוקוז ולכן היה צריך לצום . טוב, אם תעינו כבר יתקנו אותי . ביינתיים אני זוללת !

carmitz

New member
../images/Emo12.gif תעינו ? .. טעינו ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

זה לא יאומן ! אני תורמתז את עצמי למחקר : התפתחות שגיאות כתיב בהריון !

דש1דש

New member
לא צריך../images/Emo70.gif ואת לא אמורה ליהיות בצום

גם לא להעמסת סוכר הרגילה! אפילו ל-100 אפם תצטרכי זה צום לאוכל ולא לשתיה. צום זה לא דבר טוב בהריון
לא לזייף במשקל (טוב - לך ממש אין סיבה לזייף
) ולא ביום ויש מעבדות שדורשות שתביאי US ראשון שנותן את דיוק ביום הביוץ (ולכי תסבירי להם שאת יודעת בוודאות את היום...) בהצלחה

carmitz

New member
עליתי 6 קילו מהתחלת ההריון

( אני באמצע שבוע 16) כך שהתבטטתי לחלוטין !

reviss

New member
באמת צריך אולטרסאונד

ותתכונני לשאלון עם מספר שאלות עליך ועל בעלך

noa37

New member
אני לא נתקלתי בשאלון כזה...

אותי שאלו גיל, משקל, וגיל ההריון וביקשו אולטרסאונד כדי לאמת גיל הריון עפ"י האולטרסאונד.

dafi1

New member
בעל??? מעולם לא שאלו אותי על בעלי,

ובכלל, המילה "בעלך" נשמעת לי פתאום כמו מישהו שהוא הבעלים שלי, משל הייתי חמור באבוס.

reviss

New member
אותי שאלו פרטים כמו מוצא שלי ושל

בן הזוג/בעל- גיל ועוד שאלות שאני לא זוכרת- גם כשהזברתי שמדובר בתורם ואינני יודעת מה גילו ניסו לשכנע אותי להתקשר לבית החולים ושלאול אם יודעים שם- ההסבר היה שמאוד חשוב לגבי הניתוחים הסטטיסטים הנתונים הללו - מעניין שאתכן לא שאלו
. יש עוד מישהי שנשאלה כאלה שאלות?

dafi1

New member
את רצינית? ממש מוזר. אותי לא שאלו

שום דבר, להיפך, אני נידבתי פרטים מבלי שנשאלתי וגם ציינתי שעשיתי בדיקות גנטיות במקרים מסויימים.

טלטל11

New member
לא שאלו- היה כתוב בשאלון

שהיה צריך למלא לפני הבדיקה. לגבי בן זוג ציינתי "תרומת זרע", ולגבי שאלות שלא היתה לי תשובה עליהן- פשוט רשמתי "N\A" . לגבי מוצא- יכולתי לענות כיוון שבתל השומר נותנים ארץ מוצא של התורם. דרך אגב- גם אני נתבקשתי להביא US אחרון (והבאתי את זה של הסקירה)

noa37

New member
לא שאלו ../images/Emo12.gif

איזה מוזר זה. זה ממש לא חשוב לצורך חישוב החלבון העוברי לדעת מה המוצא של שני ההורים. החישוב מתבצע אך ורק לפי משקל האם, גיל האם, וגיל ההריון. אני זוכרת ששאלו את שאלות לגבי המוצא וכדומה בשאלון למי השפיר, אבל רק שם.

למעלה