חי שאוליאן אמר שמתכוונים לחסלו

רוב הזמן נח

Well-known member
פתח ערך דיכוטומיה . יתכן וישימו אותך כדוגמא. מתחסנים כדי להגן מפני מחלה קשה או צורך בתרופה.
לפעמים החיסון מונע הדבקות לפעמים מונע אשפוז וכמעט תמיד מונע התדרדרות למצב אנוש.
לפעמים החיסון עושה משהו. לפעמים הוא לא. לא בדקו בניסוי אנשים שקיבלו חיסון ובכוונה הדביקו אותם בקורונה. חיסנו אנשים ואז שלחו אותם הביתה. ואז עקבו מרחוק. זה עניין בעייתי לבדוק באמת יעילות של חיסון בצורה כזאת.

במצב הרגיל, אם היו בודקים חיסון למשהו והיו רואים שאנשים בכל זאת נדבקים במחלה, החיסון היה נפסל כלא טוב.

במצב הנוכחי הבדיקה עד עכשיו מצאה שהחיסון לא טוב במניעת הדבקה, אבל טוב במקרים מסויימים וגם לא תמיד, במניעת מחלה קשה. זה חיסון שבגלל שחושבים שאין ברירה מממשיכים איתו. במצב רגיל הוא היה מושלך לפח.

R 1 3

Well-known member
לפעמים החיסון עושה משהו. לפעמים הוא לא. לא בדקו בניסוי אנשים שקיבלו חיסון ובכוונה הדביקו אותם בקורונה. חיסנו אנשים ואז שלחו אותם הביתה. ואז עקבו מרחוק. זה עניין בעייתי לבדוק באמת יעילות של חיסון בצורה כזאת.

במצב הרגיל, אם היו בודקים חיסון למשהו והיו רואים שאנשים בכל זאת נדבקים במחלה, החיסון היה נפסל כלא טוב.

במצב הנוכחי הבדיקה עד עכשיו מצאה שהחיסון לא טוב במניעת הדבקה, אבל טוב במקרים מסויימים וגם לא תמיד, במניעת מחלה קשה. זה חיסון שבגלל שחושבים שאין ברירה מממשיכים איתו. במצב רגיל הוא היה מושלך לפח.
חיסון לא נפסל על שאינו מכסה ב 100% אלא על תופעות לוואי או שאינו אפקטיבי. במקרה הוכח מול קבוצת
ביקורת שהתנדבת לקח חלק בה בעל כורחך, כי מי שלא התחסנו מהווים את הרוב בטיפול נמרץ - משמע החיסון אפקטיבי.
גם חיסונים לשפעת לא מונעים ב100% מחלה אבל מונעים סיבוכים ותופעות קשות.

רוב הזמן נח

Well-known member
חיסון לא נפסל על שאינו מכסה ב 100% אלא על תופעות לוואי או שאינו אפקטיבי. במקרה הוכח מול קבוצת
ביקורת שהתנדבת לקח חלק בה בעל כורחך, כי מי שלא התחסנו מהווים את הרוב בטיפול נמרץ - משמע החיסון אפקטיבי.
גם חיסונים לשפעת לא מונעים ב100% מחלה אבל מונעים סיבוכים ותופעות קשות.
אני לא מאלה שרצים לבית חולים בגלל מחלת חום. אז אני לא יכול להיות חלק בניסוי.
אולי היה לי באותה תקופה מחלה כזאת ואולי לא. השלטון ואתה לא יכולים לדעת.

וידוע שחיסוני השפעת לא שווים כלום. במקרה הטוב 30 אחוזי הגנה לעומת מי שלא התחסן. זה חיסון שלא שווה כלום.

R 1 3

Well-known member
אני לא מאלה שרצים לבית חולים בגלל מחלת חום. אז אני לא יכול להיות חלק בניסוי.
אולי היה לי באותה תקופה מחלה כזאת ואולי לא. השלטון ואתה לא יכולים לדעת.

וידוע שחיסוני השפעת לא שווים כלום. במקרה הטוב 30 אחוזי הגנה לעומת מי שלא התחסן. זה חיסון שלא שווה כלום.
זה לא אומר כלום גם אני שהתחסנתי לא רץ לרופא על כל כאב בשרירים
אבל אם הייתי או במקרה אתה לוקה חוח בסיבוך היית מגיע. משמע אתה כן חלק מהנסוי
אתה חי בתוך ארץ מוכת מגיפה לכן אתה בעל כורחך תחת נסוי אלא אם תתחבא ותסתגר טוטאלית.

רוב הזמן נח

Well-known member
זה לא אומר כלום גם אני שהתחסנתי לא רץ לרופא על כל כאב בשרירים
אבל אם הייתי או במקרה אתה לוקה חוח בסיבוך היית מגיע. משמע אתה כן חלק מהנסוי
אתה חי בתוך ארץ מוכת מגיפה לכן אתה בעל כורחך תחת נסוי אלא אם תתחבא ותסתגר טוטאלית.
אתה התחסנת, לכן אתה רשום במערכת. לכן אתה משתתף בניסוי.

אני לא התחסנתי ולא עשיתי בדיקות ולא הייתי בבית חולים. לכן אני בנושא הזה לא רשום בשום מקום. לכן אני לא יכול להשתתף בניסוי.

למעלה