חיילים יצאו לדרך

חיילים יצאו לדרך ../images/Emo195.gif../images/Emo195.gif../images/Emo195.gif

"חיילים יצאו לדרך למסע רגלי גדול התקדמו בלי פיק ברך ובשיר הרימו קול ..." אני נרגשת , אולי אפילו יותר מהגולנצ'יק , שמחכה למסע הזה , מסע כומתה , כבר מיום שכף רגלו דרכה בבקו"ם. מזג האוויר איתם , קריר ונעים... מאחלת לכולם מסע קל ושכולם יגיעו לקו הסיום בריאים , שלמים , עייפים אך מרוצים. ומחר....... ט ק ס קבלת הכומתה החומה

ע ו מ ר 4

New member
איזה כבודדדדדד../images/Emo150.gif

אכן מזג האויר היטיב עימם.... מרגשששששששששששש אתם נוסעים לפגוש אותם? מצלמההההההההההההה בהיכון? בקבוקי מים קטנים חצי קפואים? קולה....?! פירות קיץ... אבטיח ומלון חתוכים לקוביות. מגבונים לחיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!. לילה רגוע.

ע ו מ ר 4

New member
אם אתם מוזמנים רק לטכס...

אז אכן ..תקבלו אותם מרוחצים ולא מזיעה.
אולי תיכנסנה אמהות לחומים ותספרנה איך היה בימים ההם....אצל החומים שלהם.

רצנו איתם את המאות מטרים האחרונים

נשבעת שהשתדלתי...התאמצתי...אבל לא עמדתי בקצב

noati

New member
שלום גם לך - ושבו בנים ואימהות לגבולם ../images/Emo98.gif

וואו את נשמעת נרגשת... מה יהיה מחר??? מקווה שתשני קצת הלילה ולא תצעדי עם הגולנציק אחרת לא יהיה לך כוח לצעוק מחר. כלהכבוד

איזה התרגשות ../images/Emo24.gif

תכיני סטוק מטפחות נייר בהישג יד
מסע שמסכם הרבה מעבר לק"מ תהליך לבן ולכם המשפחה. נזכרת בעצמי בתפילה ובדמעות שלוויתי אותו במטרים האחרונים של המסע

בהצלחה לחומי הכומתה- גולני שלי - כבוד!

כל כך מרגש ומלהיב. אני כל כך זוכרת את הגולנצ'יק שלי מקבל את הכומתה הנכספת והוא קיבל את הכומתה של המ"פ עם הקדשה בפנים שלוותה אותו כל השירות. קחי איתך סדין. טישו לא מספיק! בהצלחה בהמשך הדרך! כאן גולני גולני צועד!!

ים וגל

New member
איזה התרגשות ../images/Emo140.gif../images/Emo195.gif

וואו איזו התרגשות לכם ולגולנצ'יקחייל
נקווה שיעבור בקלות הלילה ומחר תהנו בטכס הנורא מרגש הזה
שיתחדש בכומתה עבד קשה להשיג אותה

פולי44

New member
אדמוני. איזה יופי, איזו התרגשות

מסע כומתה.... ממש מרגש, ודווקא כיף לעשות איתם חלק מהמסלול. אני פספסתי את זה לצערי... לא חושבת שהם יהיו מבושמים ונקיים, רק יחליפו חולצות כדי שלא יסריחו, אבל מה זה משנה... את תחבקי אותו בכל מקרה, מסריח או לא....

סמדר בנ

New member
מאוד מרגש

ומאוד משמעותי לחיילים שסוף סוף מחליפים את כומתת הבקו"ם. פעם הבאה הוא יגיע הביתה עם המדים ועוד כמה ס"מ של גאוה. מזל טוב ובהצלחה לבן במסע הלילה. בהחלט מזג אויר נעים עכשיו אלא שמחר לטקס נדמה לי שצפויה התחממות
אז קחו שתיה וכובע וכו'. "גולני שלי היא טורי אנשים גולני שלי היא שמות ופנים מקומות וזמנים וקולות משונים השבים ועולים למולי. "

ע ו מ ר 4

New member
מתוך הספר:קיטבג

כל מה שחייל צריך. "נחיל של שוחרי בעלי חיים,פעילי תנו לחיות והעמותה למען החתול,רודפים אחריך בדרכך לבסיס,וביציאה צועקים:"תוריד את החתול מהכתף שלך,אדם רשע" במה פשעתי? אתה מהרהר. אני פשוט לא יודע לשפצר את הכומתה שלי. עוד מעו תהיה החומה הזו ...שלו ...ואת תהיי מלאת
יום רגוע לכם

אדמונית יקרה

את בודאי אחרי. לא יצא לי לעמוד בקצב השירשורים האין סופיים. רק עכשיו ראיתי שחזרת אלינו בצליל מלא התרגשות. ספרי איך היה. מטחי כבוד? התקווה? נאומים? שטיח אדום? עמדתם דום? האם את כבר מתענגת על הכביסות? שיהיה בכיף. שמחה בשבילך

Rוני

New member
אדמונית יקרה, זה היום!

איך היה? איזו התרגשות שיצליח לו בכל אשר יפנה

חזרנו ../images/Emo73.gif../images/Emo234.gif../images/Emo160.gif

אשרי אלוהי כביש 6 ...(ויסלחו לי הירוקים) אני גרועה בנסיעות. מאז ומעולם. חצי שעה של נסיעה ואני כבר לא אני. שעה של טלטולים והבחילות כבר מטפסות במעלה הגרון. למעלה מזה ונשמתי מטפסת מתוך הקיבה במעלה הושט , גרון והחוצה... (אני כותבת "נשמתי" , כי בשל היכרותי את עצמי , בימים שחייבים נסיעה ארוכה אני פשוט צמה. אז אין באמת מה להקיא. רק את "הנשמה"). וזה מה שקרה דקות ספורות לאחר שהגענו לאתר ההנצחה בצומת גולני. וממש הרגשתי רע במהלך הטקס. כך שלא ממש יכולתי להתרגש או ליהנות. לא עשיתי הרבה יותר מלבהות ורק בשירת התקווה דמעה קטנה התגנבה אל צדודית העין...זיק של התרגשות למראה שטיח הכומתות החומות...עבדו קשה בשבילה ספק הנערים ספק הגברים המקסימים האלה...
חזרנו הביתה עם שני חיילים : שלי וחבר ירושלמי. קבעו כולם להיפגש למסיבת סיום בבית של מישהו במרכז. אין לי מושג מאיפה יש להם עוד כוח אחרי המסע , שעת שינה אחת וחזרות כל היום... לפחות נסעו במונית. היו אחראים מספיק לא לנהוג. אני פורשת לישון. ... לילה טוב.

פולי44

New member
אדמונית יקרה

חבל שלא הרגשת טוב אבל יופי שהצלחת בכל זאת להתרגש קצת.... מקווה שמחר כשתרגישי יותר טוב, בכל זאת תיזכרי בקטעים מרגשים מהטקס. וברור שהם יצאו למסיבה, כל הביחדנס הזה שלהם נותן להם כוח. אז שיהיה במזל טוב לקבלת הכומתה...

ע ו מ ר 4

New member
אדמוניתתתתתת חיכי../images/Emo140.gifנו לך

כעת לילה טוב...ומאמינה שאת כבר בסדר. מחר את מוזמנת כעצת פולי...לספר פכים קטנים של ריגושים. יש כומתה...יש כבוד.

למעלה