חיילים יצאו לדרך

colibri

New member
אדמונית ../images/Emo24.gif

קוראת ומתרגשת... עבדו כל כך קשה, זה נכון. לא ייאמן אפילו עד כמה. מאיפה הם מביאים את הכוחות האלה?.. הם גדולים, פשוט גדולים. איזה כבוד, איזו התרגשות. מקווה שהתאוששת מהנסיעה, ושהחוגגים חזרו בשלום
(ובשבוע הבא - אצלנו...)

ruthi26

New member
../images/Emo13.gifאדמונית, איזו התרגשות../images/Emo4.gif../images/Emo8.gif

התרגשות מעולה בהרגשה של מחלת הנסיעה חבל שלא אמרת, היה לי פתרון נפלא עבורך אך להבא תדעי, שסוכריות זנגביל מסייעות מאוד, נגד בחילות יכול להיות שגם הלחץ וההתרגשות גם הוסיפו לך מן הסתם לכל החגיגה אבל בכל זאת עם כל הרגשת הנאחס, מצאת לך את הזמן דמעה מתארת לי את כל ההתרגשות והיופי שעברתם ויקירתי איך את רוצה שאולי לא ייצא, הרי זו ההזדמנות הנדירה לחגוג את בוא הכומתה החומה ואל תדאגי, הם יחזיקו אחד את השני, כמו שהחזיקו במסע וכל הכבוד על האחריות לחזור יחד במונית, עכשיו הכל מאחוריו, איזה כיף של כומתה חומה.. איזו גאווה, עבודה קשה היתה לו לבחור שהתגייס לו יומיים לפני שלי.. אז יופי לך יקירה, ומקווה שאת כבר מרגישה טוב יותר, וכעת מעכלת את כל ההתרגשות שעברת העיקר שיהיו רק טקסים כאלה, ולא דברים אחרים, ובזה נסכים כולנו ונאמר אמן

ים וגל

New member
וואוו איזה שמחה להם ולכם...../images/Emo229.gif

כומתה איזו התרגשות לכולם
מצטערת בשבילך שהרגשת כל כך לא טוב יש מדבקות כאלו נגד מחלת ים אולי גם לך יכולות לעזור או כל מיני כדורים -ניסית פעם לקחת משהו לפני נסיעה ארוכה? זה נורא להרגיש ככה הרגשה נוראית-חבל לי עליך
מקווה שאת כבר בסדר היום ושהחייל חזר מהמסיבה שמח וטוב לב עם חוויות מרובות
שיהיה לכם סוף שבוע נעים וכייפי יחד

יומטוב5

New member
ואני עברתי שלושה טקסים חומים שכאלה

אף פעם לא הזמינו אותנו להצטרף אצל בכורי הם הגיעו ישר מהמסע עייפים מלוכלים מרוצים אבל בקושי היה להם כוח לעמוד אני חושבת זוכרת את בני היקר שמח וגאה שנגמר שמח לנסוע הבית ועיףףףףף הסיפורים הגיעו מאוחר יותר ואחר כך אצל השלישי שוב חזרנו לצומת ושוב הטקס והפעם נחו קצת לפני והיה להם סבלנות וכח להיות איתנו ההורים ובאחרון הכל היה הפוך החייל היה פצוע והוזמן לטקס וכמו גיבור אמיתי לא הסכים להשתמש בקביים בזמן הטקס וכל החברים שמחו בו ואנחנו התגהנו בו בכל אחד מהפעמים התרגשנו והלב התרחב ואין כמו הטקסים האלה ואין על הילדים המקסימים שלנו

תודה לכל המברכים ../images/Emo140.gif

על קבלת הכומתה ועל יום ההולדת של החייל (והספקנו גם לציין יום נישואין היום , שמאז שנולד הילד הפך להיות רק יום הולדת שלו , כי אין לי מספיק אנרגיות לחגיגות כפולות)... ברכות גם לבנים של שושנה ושל יומטוב , שחוגגים אף הם היום את יום הולדתם. לא ממש יכולתי לעקוב אחרי הבאים ואלה הנשארים (לא מקבלת זמן מחשב : החייל משלים שעות , וכשישן גם אי אפשר כי המחשב בחדר שלו) אז מאחלת הנאה למי שנהנה עם החייל בבית ולמי שנוסע לבקר שתהיה נסיעה טובה וביקור נעים. ומי שלא זה ולא זה שפשוט יהנה מהשקט. שבת שלום

ruthi26

New member
שושנה ויוםטוב מזל טוב גם לג'וניורים שלכן

המון בריאות הצלחה בכל שאיפותיהם וחלומותיהם

פולי44

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif מצטרפת לאיחולים ../images/Emo65.gif

המון מזל טוב!!!

הי חברה!

רק עתה הגעתי לקרוא את האופן המיוחד בו חווית את סיום מסע הכומתה של הגולנצ'יק. כמה לא פייר. היו לי יומים עמוסים, ואוזן מרגיזה ומסע לאילת, והכנות למסע... אז לא הגעתי לקרוא את הפורום העמוס. עכשיו אני עושה השלמות... לא משאירה אבן על אבן. אני מבינה קיבלת את הגולנצ'יק לסופ"ש, וליומהולדת, אז המון ברכות, ולצערי, קצת באיחור...

למעלה