חייבת לברר

אנשים כאלה יודעים לזיין רק את השכל

"אוהב את אשתי אבל נגעל ממנה", נו באמת מה שהוא מנסה להגיד במילים אחרות זה "אני לא מתכוון לעזוב אותה אבל בא לי לבגוד בה, ולא נעים לי להודות בזה בפני עצמי אז אני ממציא תירוצים" ככה זה נשמע לי, בכל אופן

נשואה1

New member
כל ק"ג שאת עולה

אני אוהב אותך יותר.... בחיים זה לא הפריע לו
<נשואה1 שמביטה על הג'ינס של קרוקר ובוכה...>

טוב נו..

לא צריך להגזים אז מה אם אנחנו נשואות עם ילדים? יש לנו לגיטימציה להראות איך שבא לנו כי לו זה לא מפריע? אישה תמיד צריכה לעשות הכל כדי להראות טוב קודם כל בשביל עצמה !

אלה1000

New member
למה הדבר הכי חשוב הוא להיראות טוב?

או להיות מושכות? מיניות זה רק היבט אחד קטנטן מהיכולות ומהעותמות ומההיבטים שלנו כנשים למה אנחנו נותנות לכל קילו, לכל שערה ולכל קמט להטריד אותנו אנחנו כל כך הרבה יותר מקו המותן שלנו ומידת השתפלות הבן שלנו לא אומרת כלום על האישה

אמרתי..

שזה הדבר הכי חשוב? רק אמרתי שאישה צריכה להראות טוב קודם כל בשביל עצמה ! וגם אם זה דורש קצת מאמץ זה שווה הכל.

אלה1000

New member
להראות טוב אפשר גם עם עוד שני קילו

וגם עם שיער אפור וגם עם קמטים. ואפילו עם שערות על הרגליים ה"בעייה" עם נשים שחשוב להן "להראות טוב" היא שהן משקיעת המון המון אנרגייה בבחוץ - במיניות שלהן, במשיכה שלהן, כאילו העולם יתמוטט אם גברים לא יחשבו שהן מושכות, או אם הן לא תתאמנה לקריטריונים המקובלים של היופי.

מצטערת יקירתי

שיער אפור אפשר לצבוע. על העור אפשר לשמור מטופח בעזרת קרמים וככה לדחות את הקמטים, ושערות ברגליים מגלחים. ואם לא תאכלי אחרי השעה 10 בלילה תאכלי להפתר מה-2 קילו העודפים היי..תאמיני לי שזה שווה

אלה1000

New member
זה שאפשר לא אומר שבוחרים לעשות

חשוב בעיני לדעת מהם המניעים שלנו.האמתיים הכמוסים, ומתוך מודעות לבחור בדרך הפעולה הרצוייה לנו.

סקסיית

New member
צודקת זה מאוד קל!

בגלל זה כל העולם מורכב מנשים מושלמות ויפהפיות ללא קמטים, ללא שומן וחלקות תמיד. שלא נגיד גם שכולן כל כך נשיות וחכמות. וואו ממש הגענו לגן עדן. היופי הוא השוני . והיופי הוא החיים והסימנים שהם מעניקים בנו.

ושוב אני לא מובנת

ברור שהיופי הוא השוני אבל מה הקשר בין זה לבין אישה שמטפחת את עצמה ודואגת להראות טוב יותר?

סקסיית

New member
אבל כאן דובר בדיוק על זה

אשתו עלתה במשקל במשך נישואיהם, מה שלרוב קורה. הוא לא טען שהיא לא מטופחת או יפה. הוא טען שהיא דוחה/מגעילה אותו בעצם היותה שמנה. ולכן כל נושא הטיפוח לא ממש רלוונטי כאן.

אני לא התייחסתי כאן לנושא השרשור

רק הגבתי לאלה1000 על נשים עם שיער אפור ושערות ברגליים:)

א פרח

New member
ןמה יעשו אותם הגברים

שאוהבים נשים גדולות? אני מכירה לא אחד ולא שניים כאלה, או אלה שמעדיפים נשים מרופדות שלא שולפות עצמות מכאיבות? או אותם הגברים הנהנים לראות את האישה שאיתם מתבגרת יחד איתם ולא מנסה להראות כמו הבת שלהם? מי בכלל קובע מה יפה, מה מושך, מה מעורר לכולם? לכל אדם טעם משלו והעדפות משלו "על טעם ועל ריח אין להתווכח" שמעת את זה פעם? לו בכדי יש אנשים שונים כל אחד והיחודיות שלו, אחרת העולם היה מאוד משעמם.

לא הבנתי נטליה

מי שלא רזה<יודעת מה שמנה/מלאה> ויש עליה יותר מהממ 2 קג עודפים מאז שיוצאת עם בן זוגה או אחרים לא יכולה להיות מושכת?? <תגידי את זה למפציצי המסרים אצלי בתיבה בבקשה ולאישי היקר שעדיין לא מפסיק להחמיא לחרמן ולהתחרמן ממני 12 -13 שנה אחריי.. והוא הכיר אותי בדיוק שהייתי חצי במשקל> תשמעי קג אומנם אפשר להוריד אבל ישנם דברים שלא ממש ניתן לשנות:) וזה יותר משמעותי בעיני

יקירתי

ראי תגובתי לסקסית למה נטפלתם למשקל? דיברתי על אישה מטופחת ועד כמה שזכור לי את וסקסית שתי נשים שמאוד מטפחות את עצמן.

למעלה