חייבת לברר

חייבת לברר../images/Emo88.gif

היום,בפעם השלישית השנה,נתקלת טל בגברים שאומרים לה: "אני מאד אוהב את אישתי,אבל ניגעל ממנה". היום הויכוח גרם להרבה אנשים לסובב את ראשיהם. אני שואלת: איך אפשר לאהוב ולהיגעל מאותו אדם? אהבה וגועל יכולים לחיות יחד? פפפפפ הצליח לעצבן'תי.

פ ר ח בר1

New member
לא מסתדר לי יחד

נגעל זו מילה מאד קיצונית והשאלה באיזה הקשר המילה נאמרה.

גופנית בלבד.האישה שמנה

והוא לא יכול להסתכל עליה בלי להרגיש ואני מצטטת : "עיקצוץ של גועל". כשהיא יוצאת מהמיקלחת, בים עם בגד הים וכו'. מעולם לא נתקלתי באישה שתאמר אני אוהבת אבל ניגעלת. מילה קשה גועל הא?

אלה1000

New member
זה בלתי אפשרי בעיני

כשאנחנו אוהבים אנחנו לא אוהבים את הגוף אנחנו אוהבים את המהות, את הנשמה. הגוף בכלל לא חשוב. אני כן אלמד את הגוף שאני אוהבת כי האדם חשוב לי, אבל אני לא אתמקד בו. אם אני אוהבת לא משנה לי אם לגבר שלי יש צלקות, או שחסרה לו רגל, או שהוא שמן בשלושים קילו. עצם העובדה שהגבר דבר על להיגעל מהאישה מלמד שהו לא אוהב אותה. אולי נוח לו איתה. אולי נעים לו איתה. אולי חמים לו איתה אבל הוא לא אוהב אותה. ויותר מזה - הוא גם לא אוהב את עצמו. אין ספק שמשיכה מינית היא משהו שמשתנה. ואחרי 5, 10, 15 שנים מה שמשך אותנו בעבר כבר לא מושך אותנו, ואולי אנחנו צריכים גיוון ואנחנו בטוח צריכים לזיין גם אנשים נוספים. ועם הכל זה לא מוביל אותנו להיגעל מאדם אהוב. מי שנגעל מאישתו לא אוהב אותה, זה נשמע הרבה יותר קרוב לשינאה.

אלה1000

New member
אני באמת הייתי מסתדרת גם עם זה

אני זוכרת שפעם היה ראיון של יאיר לפיד עם בחור צעיר ונכה, שאבד שתי רגליים בתאונה בזמן שהיה במשלחת חינוכית באוסטריה בגלל איזו רשלנות מטומטמת. הכרתי את הסיפור כי קראתי עליו כתבה בעיתון ואז היה הראיון. ואני נמסתי. הבחור הזה היה כל כך קסום, כל כך בוגר, כל כך חכם, כל כך מבין, כל כך הכל שאני התאהבתי. באותו רגע הייתי מוכנה לקשור את חיי בחייו. ממש באותה שנייה. (זו כמובן הייתה התאהבות ולא אהבה ובכל זאת) אז מה אם חסרות לו רגליים. אז מה אם מישהו שעיר או קרח או שמן או רזה או נמוך או אפילו (להחזיק חזק) עם זין קטן. האם זה הופך אותו לפחות אהוב? לפחות מצחיק? לפחות איתי? אני לא חושבת. מי שנותן לעצמו לאהוב - אוהב בלי קשר לגוף...

נכון, אבל

מחסור ברגליים זאת בעיה שמפריעה לתפקוד היום יומי בן אדם קרח או שמן או רזה או נמוך זה לא מפריע על בסיס יום יוםי ועל בולבול קטן אפשר לפצות באמצעות טכניקה ודברים אחרים אבל מחסור ברגליים...זה כבר מעבר לרק לנושא של התאמה, זה גם נושא של תפקוד יום יומי..תחשבי על זה שאת תההי צריכה כל יום לעזור לבן זוג שלך ללכת לשירותים ולעבור מהכסא גלגלים למיטה ובחזרה, ושלא נדבר על כמה שזה יכול להפריע בסקס...

אלה1000

New member
בולבול קטן - אהבתי!

נכון. אתה צודק. לגמרי לגמרי לגמרי צודק. אז מה. אז החיים עם אותו אדם יהיו קצת אחרים. דברים מסויימים לא נוכל לעשות, דברים אחרים נוכל. אני אדרש לסובלנות ולעזרה ולעוד דברים נוספים ותחשוב כמה מדהים יכול להיות לנו. כמה עומק כמה רגישות איזו אינטימיות

אולי

תראי, אני לא שופט אנשים שנמצאים עם בני זוג עם נכויות...אני חושב שזה מאד מקסים ומיוחד אבל אני חושב שזה הרבה יותר קל כשקודם כל נמצאים במערכת יחסים ורק אז אחד מבני הזוג נהיה נכה מאשר להיפך...מכיוון שהנכות היא משהו שמפריע (בדרך כלל) לאנשים "להרשות לעצמם" להתאהב. אולי את מיוחדת בעצם, בטוח שאת מיוחדת
אבל אולי את מיוחדת בתחום הזה

תתפלא אבל היתה לי חברה ז"ל

שהכירה את בעלה בבית הבראה 3 בצבא.היא היתה עם גבס(ריסוק מצניחה) והוא היה שרוף ב60 אחוז מגופו-חלק עליון. האהבה פרחה שם בענק,הסביבה היתה המומה אבל היא לא התייחסה לאף אחד והתחתנה איתו.הם היו מאושרים ביותר עד למותה הפתאומי מסרטן. אי אפשר לאהוב ולהיגעל נקודה
מי שטוען אחרת,משהו רקוב אצלו בבפנוכו שלו.

שוב פעם

לא כתבתי שזה בלתי אפשרי כתבתי שזה פשוט נדיר יותר, זה הכל ההורים של אשתו של אח שלי למשל הם דוגמא לזה האב נשרף בפנים וביידיים כשהוא היה ילד, והוא די נראה מפחיד למדי בעיני מי שלא מכיר אותו אבל הם נשואים באושר כבר המון שנים, וזה ממש לא מפריע לה אני מסכים שאי אפשר לאהוב ולהגעל, זה שני ביטויים הפוכים למדי אבל אני רק טוען שיש דברים שהם מספיק "מפריעים" כדי שלאהבה יהיה הרבה יותר קשה להתפתח (קשה, אבל לא בלתי אפשרי)

אלה1000

New member
ואולי יש לי פה גדול

אולי ברגע האמת הייתי נרתעת אני לא יודעת אני רק יודעת שראיתי את הבחור הזה דרך המסך והתאהבתי והבנתי שאין קשר בין גוף לאהבה. וכן זה נכון שיותר קל להתמודד עם שינויים אחרי שהתאהבנו. וזה נכון שדברים קשים מפריעים לנו לראות מעבר... ובל זאת רבים מצליחים ומשהו אומר לי שגם אתה היית מצליח אם היית בוחר..

אלה1000

New member
ספר שנכתב על ידי אומנית קרקס סינית

שהתמחתה בהופעות של תיאטרון קבוקי ושנקראה במקור ג'ורג'. ואני מאוד מסכימה איתך....

Donna4f

New member
קדה קידה :) מי שמדבר ככה...

לא ראוי בכלל לכניסה לאוזן התיכונה. לא מאמינה בזה. מי שאומר בכלל את המילה נגעל...שיעמוד בתור, ייקח שקית ויקיא את עצמו לדעת. ולכותבת טל של השמים לא צריך להקשיב לכולם גם אם זה 300 פעמים ביום.... השאלה שלי איזה שאלה ודיאלוג היה לפני שהוציאו את המילים האלו... משלושה אנשים...אולי משהו שאת אמרת...איזה מכנה משותף.??? מה רצית באמת כששאלת? הרי ברור לך שיש כיוון מצידך? לא? :) D

למעלה