חיה - ראיתי שהוספת לדף של כינרת

Elishabb

New member
חיה -

אני שלחתי לך כתובת של ספר הכתובות שהכנתי לך. את נכנסת למקור של הדף ויצרת ממנו דף חדש, אותו שיבצת באתר שלך. כל מה שאני מנסה לומר שזה פשוט לא יעבוד. בואי נעזוב לרגע את הסיבה למה. זה לא עובד. מה שאת צריכה לעשות זה ליצור קישור ישיר באתר שלך לכתובת ששלחתי וזה יעבוד. נסי ותראי. אלישע

מאיפה לאיפה הקישור?

ניסיתי כל מיני מקומות ולא הולך... מאיזה דף באתר לעשות קישור איפה לשים את הקישור שנתת לי?

../images/Emo24.gif כשמסבירים לי לאט...

אני מבינה בסוף.. תודה אבל עכשיו נתקלתי בקושי נוסף. עשינו ניסוי צופרים וכשראיתי שהצליח .. מרוב התלהבות מיהרתי להעביר ושכחתי למחוק את הניסוי כשחזרתי לחפש... לא מצאתי אותו היכן שמורות ההודעות הנכתבות? בדקתי בגם בדף הפותח וגם בדף המכתבים ולא מצאתי את השטויות שאני כתבתי בזמן הניסוי ושוב אלישע. תודה על הסבלנות הרבה שלך

Elishabb

New member
ההודעות נשמרות בשרת

אני אמחוק לך את הניסוי. אלישע

נבוכה אבל שואלת

בעקבות הצעה של פסא, פניתי לפורום נפגעי איבה שיכתבו לה כנראה שלא הצליחו ושלחו לדואל שלי... ניסיתי להכניס את ההודעה ולא עבר. האם אי אפשר להכניס שתי הודעות מאותו מחשב או שהבעייה אחרת? ושוב תודה על הסבלנות הרבה שיש לך אלי

Elishabb

New member
שלום חיה

גיליתי לצערי באג- בגוף ההודעה אסור להשתמש בגרש (´). זה גורם להודעה ליפול. אטפל בזה בהמשך. חוץ מזה זה עובד אלישע

למעלה