חידוש של פורמיקה

pumpkin

New member
חידוש של פורמיקה

אפרופו פורמיקה, יש לנו בבית כמה ארונות ישנים שלא הוצאנו אותם (מפאת מחסור תקציבי בקנית ארונות חדשים) מצבם של הארונות ממש טוב אבל הפורמיקה מיושנת. חשבתי לצבוע בצבע בסיס ועליו לצבוע בצבע של טמבור (יש בכל קשת הגונים) למישהו יש רעיונות נוספים לחידוש של פורמיקה ?

אתי@

New member
בדיוק בעניין הזה אחותי התיעצה איתנו

לפני שבוע (איזה קטע...). אפשר לקנות לוחות פורמייקה לטעמכם, לחתוך אותן אצל נגר לגודל המדויק ולהדביק. זאת לא צריכה להיות עבודה קשה מידי (אלא אם יש הרבה מסגרות או קנטים).

pumpkin

New member
מה אחותך עשתה בסוף ?

את יודעת מה העלות של פורמיקה למטר ?

אתי@

New member
היא לא עשתה כלום כי מדובר בארון

עם המון מסגרות וזאת תהיה עבודה קשה מידי. לגבי מחיר של פורמייקה - אני ממש לא יודעת. מצטערת...

מה עם להחליף רק את הדלתות?

הייתי בתערוכת עיצובים לפני שבוע וחצי, וראיתי שם חברה אשר מייצרת רק דלתות - עם פיתוחים שונים אפשריים, תלוי במה שרוצים. המחירים שלהם זה בין 200 ל - 400 שש"ח למטר לדלת, ויש בפורמייקה או בפורניר, או בעץ מלא, צלוי מה רוצים. אם זה נשמע לך סביר, אני אחפש את השם שלהם שברח לי מהראש....

pumpkin

New member
הרעיון הוא חיסכון ../images/Emo119.gif

כלומר נראה לי שבמחיר הזה אני כבר יכולה לקנות משהו חדש . נשארנו עם ארונות ישנים כי לא רצינו להכנס כעת לחובות מיותרים, אנחנו נחליף אותם בהמשך הדרך אבל בינתיים אני רוצה שהם יראו נחמד. תודה בכל זאת

אתי@

New member
אולי נגר פרטי יסכים לעשות את זה

בפחות. תגידו לו שאתם לא רוצים קבלה ואתם משלמים מזומן, ושיעשה הנחה. לפי המחיר שיעל ציינה - אולי תצליחו לקנות אפילו ב 100 ש"ח לדלת...

אני גם חושבת שנגר יעשה את זה בפחות

אם זה 100 ש"ח למטר (פחות או יותר...) אז יש לך נניח 10 מטרים סה"כ של מיטבח, אז יוצא לך בעצם מיטבח חדש ב - 1000 ש"ח, שבחיים לא תיקני מיטבח חדש בסכום הזה...

pumpkin

New member
אני אנסה לברר עם כמה נגרים

סבא שלי הוא נגר, אולי יש לו המלצות על חברים מהברנז´ה

פנתרון

New member
שלום ,יעל,,, ו,,המלצה../images/Emo126.gif

קודם כל רציתי לאחל לך -יעל של צביקה- שיהיה לך בהצלחה עם הפורום , זה פורום ממש שימושי וכל הכבוד לך ,,, מה שרציתי לומר -בקשר להחלפת הפורמיקה בדלתות הארונות -זה הפתרון הפשוט והזול ביותר .בדרך כלל להחליף את הדלתות במטבח סטנדרתי לדלתות פורמיקה חדשות אצל נגר מקצועי יעלה 1500-2500ש"ח וזה שווה כל שקל לאחר שרואים את המטבח -שמשנה את פניו לגמרי . אני בעצמי מתעסק בצביעה מקצועית ושיפוצים קלים ,והשותף שלי מתעסק בעבודות עץ שכוללות מטבחים ,פרגולות וכדו´ . אשמח מאוד לייעץ למי שמעוניין על צבעים וכל מה שקשור לזה ,וכן לעץ . אז לבנתיים שיהיה בהצלחה

תודה רבה פנתרון, ואני באמת חושבת

שהחלפת הדלתות היא האופציה הטובה ביותר, טעכשיו רק נותר לראות מה פמפקין חושבת על זה...

למעלה