חזרתי עכשיו

חזרתי עכשיו

הלכתי לבית של אמא לעזור לה, היא החליפה חדר שינה והלכתי לעזור לה לקפל ולתלות את כל הבגדים בארונות. אצלי בחבל יש כבר שבועיים כביסה תלויה. ובדרך, בין הקיפולים והתליות, ראינו תמונות. שלנו כילדים. ראינו תעודות. ראינו כל מיני ברכות שעשינו לה ליום האם. זכרונות. הכל זכרונות. ואז היא אמרה תאמיני לי שהייתם קטנים היה הרבה יותר טוב. ואמרתי לה אמא, אני רוצה להיכנס אלייך בחזרה לרחם...זה אפשר ? לא רוצה לצאת לעולם הזה. לא רוצה לחיות בעולם הזה. קשה לי. והיא אמרה: תפסיקי לדבר שטויות. נכון...זה שטויות....אמרתי לה לא אני לא אפסיק לדבר וזה לא שטויות. ואת תקשיבי גם אם זה לא נעים לך לשמוע שהבת שלך בתקופה מדורדרת כרגע. אבל את יודעת, שאם הייתי רוצה לעשות משהו לעצמי הייתי כבר עושה, בלי לדבר יותר מדי נכון ? ובפעם הבאה אם אני אחליט לעשות זה לא יהיה כדורים, שישטפו לי את הקיבה. אני אשיג אקדח ואגמור את הסיפור. יריה אחת וזהו. וראיתי שהיה לה קשה לשמוע. היא אוהבת. זה לא שהיא לא אוהבת. ראיתי שהיא נקרעת מבפנים, לשמור על ארשת פנים רגועה. ואז הגענו לקופסת העזרה ראשונה. מצאתי שם שתי חפיסות וואבן. אחת שמתי בכיס. והיא אמרה לי למה את צריכה ? אמרתי לה שיהיה, בימים שממש קשה לי, אני לא בקטע של להתמכר לכדורים. ואז נגעתי לה ביד. בחטף. אמרתי לה שלא תדאג. שאני לא מתכוונת להשאיר את עדן יתומה בעולם. שמחר אני הולכת לרופאה. שקראתי את המאמר הזה ומסתבר שמה שאני לוקחת זה למצבים של דיכאון קל. ששנינו יודעות שהמצב שלי הוא לא קל. שתינו קפה. היא אמרה שתיכף אחותי ובעלה באים. אמרתי לה טוב אני עפה. אין לי כוח לראות אנשים. בלב אמרתי שאין לי כוח להתמודד עם אנשים שלא מבינים אותי.

../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif חיפוקי..

יש את האנשים האלו שפשוט מעדיפים לשחק אותה אדישים אולי כדי לא להפגע.. אבל בפנים עמוק זה באמת קורע אותה. ועכשיו את כאן מתוקה וכאן יש לך אותנו..
אוהבים אותך ותמיד לצידך

כשהייתי ילדה

היא היתה בדיכאון עמוק. ממושך. היא לא תיפקדה. היא התעללה בנו נפשית. מעצם זה שהיא לא תיפקדה היא התעללה נפשית. הבית מחולק לשניים. כל יום שישי אני אחראית על נקיון יסודי של חלק אחד, ואחותי על השני. שנאתי את ימי שישי, אוח כמה ששנאתי את ימי שישי. כל החברות היו מתרגשות, שהנה יום שישי, ואיזה כיף אפשר לצאת אפשר לבלות. ואני הייתי בוכה בלב. שיודעת שאני צריכה לחזור לגיהנום הזה. וזה נמשך כל השנים. זה היה ריטואל קבוע, כל יום שישי נקיון פסח ואני לא מגזימה. הייתי צריכה להוציא את כל הסירים לנקות אותם,לנקות את הארון ולהחזיר. היא היתה נותנת לי קערה מלאה בחלב וצמר גפן, והייתי צריכה לעבור על כל העציצים שבבית ולנקות עלה עלה בחלב. כי אומרים שככה הם צומחים יותר יפה. יותר מבריקים. אני שונאת עציצים עד היום. אני שונאת לנקות עד היום. אני לא היסטרית של נקיון. הבית שלי לא מבריק. אבל טוב לי וטוב לעדן ככה. עוד לא יוצאות לי תולעים מהבלטות. הבית שלי לא צריך להיות מוזיאון. אני מרשה לה לפזר את כל הצעצועים בסלון. ואם היא מתעייפת אני מתכופפת איתה ויחד אנחנו אוספות. ולפעמים אני חושבת לעצמי שאני ממש לא אישה. לא אישה של בית. איזו אישה לא אוהבת להיות במטבח ולבשל ולהכין מטעמים ?

אישה-איחוד שירות והגיינה.

ואת יקירתי,נפש מקסימה
אמא אדמה,שמכבדת את האדמה כפי שהיא,גם שיש עליה אבק

כשהייתי נערה

וידעתי שאבא שלי מסתגר בחדר ומשתמש בסמים הייתי נקרעת מבפנים. כי אהבתי אותו הכי בעולם. והייתי שמה מסיכה של שנאה. במשך שנים לא דיברתי איתו מילה אחת. ובמשך שנים הוא היה מסוגר בחדר, עושה שם מה שעושה. לפעמים אורז תיק והולך לגמילה. במשך שנים היא היתה ישנה בסלון. לפעמים, מחשבה מעוותת, ||טריגר|| הייתי חושבת למה אבא לא התעלל בי באיזושהיא צורה ? שהשנאה הזו כלפיו לפחות היתה מוצדקת ? סך הכל הוא סבל ואני סבלתי. רציתי להיות שם איתו. לטפל בו. להכין לו לאכול כשאף אחד לא דאג לו. להגיד לו שאני לא שונאת אותו. שאני אוהבת אותו הכי בעולם.

...

לדעתי,את גם אז לא שנאת אותו את פשוט אהבת אותו כל כך,ונפגעת מזה שהוא פוגע בעצמו. אז פתחת לעצמך מסכה של שנאה,שלא תרגישי שאת אוהבת כדי לחסום פגיעות זה מוצדק,המון אנשים מתגוננים ככה..

כשניסתי להתאבד

זה היה בבית שלה. ואז התחלתי להקיא הכל. זה היה באותו יום שנתנו לי בפעם הראשונה כדורים פסיכיאטריים. וקראתי לחברה טובה שיודעת להביע אהבה, ואמרתי לה שתשכב לידי במיטה ורק תהיה איתי שם. והיא ליטפה ונישקה אותי וחיבקה חזק. ואז הקאתי. ואמא ישר באה מהסלון. ושכבתי על הרצפה, כולי מקיאה, חתיכות של כדורים לבנים יוצאות ממני, חלק שלמים, חלק מרוסקים. ושמתי את הידיים על הפרצוף ואמרתי לה אל תיגעי בי !! אל תיגעי בי !! ולקחו אותי באמבולנס. והייתי יומיים בהשגחה במחלקה פנימית. והיא באה לשם. כולם באו לשם. הגרוש שלי לא זז מליד המיטה שלי, למרות שאז היינו בפרידה. ואבא בא וחיבק אותי. ונישק אותי. והייתי תינוקת שלו לקצת. והיא באה. ועברה במסדרון. ולא העיזה להיכנס לחדר הזה שאני נמצאת בו. ואני לא מבינה את זה. לא מיבנה את זה. כאילו מה ? מה זה האגו המזויין הזה ? הרי ברור שהתכוונתי ההיפך. זה היה מצב של אי שפיות. הכי רציתי אותה. שהיא תהיה לידי. שהיא תקבל אותי ככה. כשכולי מסטולה ואוכלת הזיות מהכדורים. אני יודעת, שאם מישהו במצב הזה, הייתי בולעת את האגו הזה, הייתי מוחלת על כבודי והייתי אנושית. הייתי שם. לידו. שהוא ידע שאני שם.

כשאישפזו אותי

הייתי מנותקת מכולם ומהכל. לא רציתי ולא יכולתי לראות אף אחד. למרות זאת, זה לא מנע מהגרוש שלי, להישאר שם. באוטו. לישון באוטו כל הלילה. כדי לבוא בבוקר ולסרק אותי ולשטוף לי פנים, ולשבת איתי בארוחת בוקר עם כל המשוגעים. ואז אחרי איזה שבוע, קיבלתי טל' למחלקה. זו היתה דודה. שביקשה להעביר לי מהם מסר. שהם לוקחים את התינוקת עם כל החפצים שלה, כאילו היא איזה חפץ ושמים אותה אצל הסבתא השניה. וכשאני משתחררת שאני לא אצור איתם שום קשר. הם לא רוצים איתי שום קשר. שכל הנסיון התאבדות הזה, וכל האישפוז הזה הוא מניפולציה אחת גדולה מצידי כדי לחזור לגרוש שלי. ואבא היה בסמים, זה לא שהיה לו שיקול דעת. אלו המילים שלה. אני מכירה את המילים שלה. מניפולציה....אוחחחחחחחחח אמא, אם היית יודעת כמה שזה לא מניפולציה. כמה שהייתי ורציתי רק אותך לידי. כמה שהייתי זקוקה לך שם. לדעת שאת מקבלת אותי. שאת אוהבת אותי למרות שאני בבית משוגעים.

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

את זוכרת.. שיש משפט שעבר בונה אותנו להיות איך שאנחנו עכשיו.. אז. העבר הקר שלה.. בנה אותה.. להיות קרה ובתוך הגוש קרח הזה,יש משהו-שמחפש את החום,ואולי קצת התייאש. אין אנשים רעים יש אנשים שרע להם.. אני אוהבת אותך .. חזק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא לבכות פוקי

זה טוב לי להוציא הכל מבפנים היא לא אישה רעה. באמת שלא. דפוקה כן. החיים דפקו אותה. אבא שלה אנס אותה. וזה משהו שגילתי לא ממש מזמן.

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

נשמע לי ששתיכן צריכות את החיבוק הזה רק שהיא חיה בבועה של קרח, כך שאם לא ינסו להמיס אותו היא תשאר שם .

כל הכבוד!

טוב לראות שאת מתקשרת עם אמא שלך ככה.. אפילו אני מדבר עם אמא שלי על דברים שניסיתי לפתור רק בעצמי.. עדיין אין הבנה מלאה, ולא חושב שאי פעם תהיה, אבל לפחות אפשר קצת לדבר ולא ישר לעבור לצרחות\זריקת חפצים. אז טוב שלשנינו היה את האומץ.. ותודה לבחורה ששכנעה אותי לנסות! (לומר את האמת לאמא? איך לא חשבתי על זה קודם? זה פשוט רעיון גאוני! תודה! פחחח!)

למעלה