חזרזירים (אל תשאלו)

*may*

New member
אממממ לא....

תחשוב קצת על מי ששר את גוו ווסט ואולי זה יכה בך מחדש.

erlich

New member
מצטער להודות בבורותי הקשה....

אין לי מושג מי שר את זה.. ולי יצא 22% ואני לא הומופוב. האמת, ממש לא. ארז.

Levinzone

New member
חשבתי על זה איזה שניה.

ואז *זה* היכה בי. זה כאב, אגב. ארז, מה קורה לך היום? West זה מערב, לא דרום
south אולי יותר מתאים פה... וחוצמזה, זה בכלל קיצי!! -יעל-

epitaph

New member
אני הייתי רוצה להכות אותך...

go west זה שיר ההמנון של ההומואים מה כבר יש להסביר כאן...

*may*

New member
In Denial....

(מעניין אם מישהו הבין את זה.. פסיכי ?) תתנחם בעובדה שהומואים חמודים ומוכשרים.
ובכלל, 39% זה הומו ?! זה לא הומו. זה פשוט לא הומופוב. מעיין.In denial, all my lives are trial...

Black Star

New member
למה שלא יבינו?

זה ברור מאליו, אני לא מבינה מה הבעיה.. ברור שזה פט שופ בויז, וכן- זה שיר הלל להומוסקסואלים (ה"מערב" סימל את סן פרנסיסקו. וכולנו יודעים מהי סן פרנסיסקו...)

flowr..

New member
אני לא.

אבל אני מטומטמת. מהי סן-פרנסיסקו? (חוץ מעיר). flowr..

WC

New member
מעוז ההומואים והלסביות

העיר בעלת הקהילה ההומוסקסואלית הכי גדולה בעולם (נראה לי) אחת הערים היחידות שיש להן נציגים הומוסקסואלים בעיריה (היה להם ראש עיר הומו גם) זוהי סן- פרנציצקו WC השיר נכתב כדי להלל את סאן פרנציצקו?

epitaph

New member
איך להסביר לך?

אם יש שיר דגל להומואים אז זו עיר הדגל של ההומואים...אם אני לא טועה שם נבחר הראש עיר הראשון שהיה הומו מוצהר.

psychedelic urchin

once upon i was lookin for donna time a 16 years old virgin oh donna oh oh donna donna lookin for my donna once upon i was lookin for donne time san francisco psychedelic urchin oh donna oh oh donna donna lookin for my donna

PsiChO

New member
זה מדהים!!!!

בדיוק שקראתי את זה פיזמתי לעצמי את השיר :Manchester England England... אחח הטלפתיה בינינו... מת על הסרט הזה (שיער)... יש לי עכשיו רצון עז לדחוף אותו באוידאו ולהלדיק סיגריה (לאקי לייט למי שמתעניין). פינת הציטוט: "And i am clud, and i belive that god, belives in clud, thats me" (ברור מי ומאיפה זה לקוח נכון?) פסיכי*הולך להחליף תחבושות

לאקי לייטס?

איכסה עליך פעם קניתי את זה ממכונה בטעות, כשעוד עישנתי לאקי סטרייק, כי בדיוק הייתי בטלפון עם החבר לשעבר, והוא התקשר אלי כשהוא היה שיכור, ועצבן אותי לאללה... אוף זה היה לפני המון זמן כן כן לפני... 5 חודשים בערך מאז השתנו כ"כ הרבה דברים...

kurkevan

New member
הוא לא חדש

עשיתי אותו לפני איזה חודשיים לערך כבר והתוצאות?! 80 אחוז!!!!!! זה חד משמעי משהו.... ועוד בהתחשב בעובדה שאין לי נסיון בכלל!!! יש לי חברת איי סי קיו (מקנדה למי שרצה לד´עת) שיצא לה 97 אחוז, מעניין מה ה3 נקודות החסרות

kurkevan

New member
בכלל......

לעוד מישהו יצא מעל הממוצע (או הרבה מעל הממוצע)? או שאני כאן לבד?! ומי זה\ זו עומר? מלבד קורט שעד כמה שידוע לי פרש עוד לפני אפילו

kurkevan

New member
אם יורשה לי לשאול....

איך לכל השדים והרוחות כל זה (על כל תגובותיו) קשור בכלל למה שפליים כתבה או למה שאת כתבת קודם? לא היה יותר פשוט לפתוח ת´רד חדש?

tenen

New member
אבל להודעות שלך מאתמול היה תוכן...

התוכן של הכותרת היה טל תסתום... ונתת בערך חמש כותרות כאלו

למעלה