חותמים שבוע עם

ה מוזה

New member
חותמים שבוע עם ../images/Emo42.gif../images/Emo51.gif../images/Emo42.gif

הסתיים לו שבוע ספוג בטריליון רגעים ותחושות ובכדי שנסיים אותו עם
בואו נכתוב
לרגע אחד,לאדם אחד,למילה אחת לכל מי ומה שבסוף שבוע עושה לכם חשק פשוט לכתוב לו/לה תודה על הרגע,המילה וכו' שיהיה לנו סוף שבוע נפלא שבת שלום ~
~

DANA178

New member
למפקדת שלי

לא חשבתי שאני אי פעם אשאר בצבא יותר מהשנתיים שצריך אבל בזכותך למדתי לאהוב את עצמי,להיות גאה בעצמי, ולתת מעצמי הכי שאפשר,ולקבל מאחרים.. רציתי להגיד לך תודה כי גם שהקפצת אותי השבוע מהרגילה לבסיס(כי באמת היה צריך!)ידעתי שזה לא סתם ושאת צריכה אותי..ולפעמים זה כיף לחשוב שמישהו לא יכול להסתדר בלעדיך ולמרות שיש לך עוד 30 חיילים הרגשת שאני גם צריכה להיות שם.. תודה שאת פה..גורמת לי להבין כמה אני חשובה לך... סופש נעים

seaגל

New member
תודה

לכל מי שצועד איתי בדרך לאנשים טובים באמצע הדרך שפגשתי השבוע תודה לאחת שהיא הרוח מתחת לכנפיי תודה לך מוזה שגרמת לי לעצור לרגע ומבעד לקושי ללחוש תודה על מה שיש תודה לי על שהגעתי עד הלום והפכתי אותי ליהלום :) תודה לבורא עולם על ההזדמנות שניתנת לי כל יום מחדש ללמוד ולהתעצם ועל ההזדמנות להגשים חלום

sשיר

New member
../images/Emo51.gif

לכולכם, על שלא התיאשתם מלצעוד איתי בדרך מלאת אבנים תודה שאתם מחזיקים לי את היד תודה לך על כל מה שאתה ועל מה שאתה לא. תודה לך, אחותי.. כי עשית לי היום כל כך חיוך תודה לך סבתא, כי היומולדת שלך גרמה לי לחזור למכתב של שנה שעברה, שעשה לי אור בכל החושך הזה תודה לך, שלא משאיר אותי אף פעם באמת לבד.
שבת שלום

ה מוזה

New member
../images/Emo51.gif

תודה לכם רגעים קטנים
לך רגע קטן שהבטתי בשמיים והרגשתי שזו זכות נפלאה להיות חלק בבריאה כ"כ מדהימה ולך רגע פיצפון שהרגשתי אושר אמיתי שדגדג אותי בכל הנימים הקטנים ותודה לכן המילים שהענקתם לי את ה חיוך של השבוע "חיים פשוטים הם הכי מאושרים" ותודה ללב שלי שיש בו מקום לעוד הרבה תודה ועיניים שהצליחו לראות את אותם רגעים ולדעת,לדעת,שזה רגע נדיר
וזה רגע מופלא

תודה סבא.

תודה לך שאתה הסבא הכי טוב שיש. תודה לך שביקשת שאשב לידך בסוכה, אפילו שתמיד זה מקומות קבועים ולידך זה המקום למישהו הכי מבוגר, לידך זה מקום של כבוד.. והפעם רצית אותי שם. לא יודעת למה, לא מעניין אותי למה, העיקר רצית. אז תודה לך סבא שהעמסת לי על הצלחת יותר מידי אוכל מהסוג שאני בכלל לא אוהבת, ותודה לך שבכל פעם שלקחתי את הלגימה הלפני אחרונה מילאת לי את הכוס בחזרה, ותודה לך שחיבקת אותי ככה חזק ואפילו גרמת לי להסמיק ממבוכה.. סבא יקר ואהוב שלי, אתה הכי מיוחד שיש, כל רגע איתך נחרט בליבי כי אין שני לו. תודה לך כי גרמת לי להרגיש נאהבת. סבאל'ה, תודה שאתה אתה. אני אוהבת אותך המון!!!! תודה

ב ל

New member
רק הייתי חייבת לומר ש

מתגעגעת מאוד קצת יש לי מחסום במילים בזמן האחרון כלום לא יוצא יותר מדי כואב אז בינתיים שותקת לי.... אבל לומר שקוראת ואתן חסרות לי אוהבת

למעלה