חומר למחשבה

bigbosf

New member
חומר למחשבה

אם לדוגמא אני אמור להשתחרר ב10 לאוגוסט והמצב הארור הזה ממשיך או חס ושלום מחמיר יש מצב שמפעילים לי שס"ן או לא משחררים אותי?

סנאי נדיר

New member
אחי, אני אמור להשתחרר ביום רביעי

אני בדיוק פוחד כמוך.. לפי מה שהבנתי, משחררים רגיל ויכולים לגייס לצו 8

סנאי נדיר

New member
בואנה איזה קטע

התקשרה אליי הביתה לפני שעה איזו קצינת קישור אחת היא חיפשה את אח שלי... מפחיד..

ChilD SouL

New member
חלילה ../images/Emo2.gif

נראה לי ההורים שלי יחטפו שבץ אם יחפשו אותו מהצבא כשאני גם בצבא במצב הזה.

בהחלט כן

אם המצב ימשיך, ניתן להכריז על "שעת חירום" ולעכב את השחרור - גם של חיילים בקבע וגם של סדירים. מה שכן, זה לא שס"ן - אתה תיחשב למילואימניק (התשלום בהתאם - http://www1.idf.il/dover/site/mainpage.asp?sl=HE&id=22&docid=20924). כל משתחררי אוגוסט 06' מוזמנים להתחיל להתפלל יחד איתי

ChilD SouL

New member
למרר לך ת'חיים ../images/Emo9.gif

אל תדאג, אני עוד מעט הולכת שוב. אח"כ אל תבכה לי שאתה מת מגעגועים

yodan

New member
זה לא בדיוק "לעכב את השחרור"

אתה דווקא משתחרר מהסדיר יפה מאוד. הבעיה היא שקוראים לך למילואים מיד לאחר מכן :) (הכלל של חופש לשנה ממילואים לא תקף בשעת חירום)

Lu Tze

New member
בהמשך לזה...

בהנחה ולא משחררים חיילים, הם ממשיכים לשרת ביחידה שלהם, או עוברים ליחידת המילואים? ובהנחה שהם נשארים ביחידה, כל הבולשיט (=מסדרים, דיגום, תורנויות וכו') עדיין תקף לגבם?

yodan

New member
אם המצב כל כך גרוע

עד כדי כך שלא משחררים חיילים, אני חושב שיקדישו את הזמן ללחימה ולטיפול במצב החירום, ולא ל-"בולשיט" לדבריך (מסדרים, דיגום ותורנויות). וחוץ מזה, לגבי דיגום - מבחינה תיאורטית, אין שום סיבה שחיילי מילואים יהיו פחות מדוגמים מחיילים סדירים...

Dod D

New member
בטח שיש

מילואימניק אינו מחויב להסתפר להתגלח ואינו נע על מדי א בכלל

yodan

New member
אבל הוא עדיין צריך להקפיד על דיגום

פשוט ההגדרה לדיגום היא קצת שונה. אמנם בפועל לא מקפידים על זה, אבל מילואימניק בדיוק כמו סדיר לא אמור להסתובב עם נעליים אזרחיות (על מדים) או עם חולצה בחוץ.

למעלה