חוויות אתמול

להסביר פניו? למה זה נשמע לי מצחיק?

להסביר פניו למי? הרי כמה ימים אחרי זה השרשור הזה לא קיים... הוא בדף השני... אז למה להסביר פניו? ותאמיני לי שלא צריך להסביר... מי שתמים ונפגע מהודעות אז פנומן הוא לא היחיד שיפגע בו... אז זה לא משנה.. בכל מקרה ת'כאפה שלו הוא יאכל מ:"ניק אחר" אז למה צריך להסביר פנים? ובתכלס? אין פנים... זה אינטרנט... זה הכל מילים פאקה פאקה... מילים כמו חול ואין מה לאכול... יש מילים שאפשר ללמוד מהן... ויש מילים שעדיף להתעלם מהן

wish2

New member
וואו איזה משחק מילים

חשבת על זה לבד?או שסוניה מהבית אבות סימסה לך?

את נהנית שהוא רושם לך ככה?

או שזה עושה לך טוב שאת יכולה ל"התעלם" (לא לקחת ללב) מהודעות כאלה ולצחוק עליו? מה הקטע? הרי את רואה שהוא ממשיך ואת ממשיכה.. והוא ממשיך ואת ממשיכה... ממש גן ילדים שניכם

wish2

New member
תראי

יש לי בעיה לא לענות .אני כזאת גם בחיים אבל אני אנסה.

ואני מזדהה... לפני שבוע הייתה לי בדיוק אותה

בעיה.. ועדיין יש לי... מותר לך לענות... אבל אם מישהו יעשה לך ככה: לה לה לה לה לה לה לה לה לה וירקוד ריקוד זול... תעני לו? לא... נכון? יופי... אז יש דברים שלא שווה לענות להם... כי זה לא יכול לשנות את האהבה לריקוד הזול :) והמבין יבין (שלוש נקודות)

עזבי נתתי דוג' לא טובה.. קבלי אחת אחרת... חח

איזה אחד עושה לך : לשדגכלךחגךכלחדגךכלחגךכלחגדךכלחדגךכלחדגךלכחדגךלכחדגךלכחדךגלכחךדגלחכךשדלגחכךלדגחכךלדגחכ (האם יש מספיק אוויר בשביל מילה כזו ארוכה? ממממ שאלה פילוסופית מעניינת...
) גם על זה תגיבי? איזה אחד עושה לך פרצופים... גם על זה תגיבי? אז זה בערך אותו דבר... ולכן שאלתי את מה ששאלתי... בן אדם עושה לך פרצוף... מה הדיון? ובאינטרנט יש הרבה שעושים פרצופים... באינטרנט: כל יום פורים :)

wish2

New member
טוב תשמעי

חחח ניסתי להגיד את המילה הזו כמה פעמים . ויש לי אוויר . לגבי מה שאמרת . את לא מכירה את הסטוריית הויכוחים שלנו , עכשיו פנומן נותן לה מראה רדוד כי הוא לא מסוגל ליותר אבל היא מתבססת על כמה דברים. הוא מתנגד לכל מה שאני מייצגת פשוט והוא מחפש דרכים להראות אותי באור שלילי ומגוחך. הוא לא מנסה להוכיח אחרת.הוא פשוט יגיד היא מזדיינת ומעשנת משמע היא זונה . הוא לא מכיר אותי או את העבודה שלי או את מי שאני לקרובים אלי או את תרומתי לחברה . בסיס הדברים שאני עומדת מאחריהם זה שלאישה מותר כל מה שלגבר מותר ואישה יכולה כל מה שגבר יכול. אני מתעבת פרימיטיבים ושונאת משטרים שמנצלים נשים ומשעבדים אותן. אני מאמינה שאישה לא מנצלת את רוב היכולות שלה רק בגלל גברים שקבעו את הקריטרונים לדמות נשית ואת קווי האופי שצריכים להיות לה . וזה הקונפליקט .

יודעת שלא יודעת את כל ההיסטוריה שלכם אבל

יודעת דבר אחד: אם תעזבי אותו... אם תנטשי את המערכה... רוב הסיכויים שגם הוא ינטוש... אז יש לכם היסטוריה קשה... אז להמשיך אותה יעזור? תצאי שניה מהקופסא של: אני צודקת... ותכנסי לקופסא של: מה באמת יעשה לי טוב... אם עושה לך טוב להיות במתקפה שלא נגמרת עם בן אדם אז תמשיכי...

פנומן 72

New member
לא מדויק

אפשר לשפוט אחרים, זה מה שעושים בבתי המשפט. שופט לא צריך להיות הומלס או עני מרוד כדי לזרוק למאסר את מי שפרץ לבתים של אחרים. וזה לא קשור לבעיות שלו - שיהיה גבר ויעמוד מאחורי מעשיו. להשתפן זה הכי קל.

פחחחח למה אתה יותר גבר?

אחד שיורד על אחרים הוא ממש לא גבר... אני חושבת שזה נובע ממרמור... אחד שמסתכל על השלילי ומדבר הרבה על השלילי... הוא ממורמר... אז עדיף להיות כמו זיקן... שמח ובוגד מאשר כמוך... תוקף על ימין ועל שמאל... יכול להעליב מאוד... אומר למישהי תמותי... מי אתה שתגיד מה זה גבר... מי אתה... נמושה

פנומן 72

New member
אני לא יורד על אחרים

נראה לי שמהר מאוד נדבק מהדיזינטריה הזו שנקראת wish. מעיד על מערכת חיסונית לא משהו. לכי להיבדק.

למעלה