חוויות אתמול

זיקן

New member
מנהל
אלה רק מילים יפות

המציאות הרבה יותר מורכבת ומפתיעה, יש הפתעות בחיים ואזרוק לך אתגר נבואי, ב 27.12.2012 שזה יום הולדת שלי ו 6 ימים אחרי המניוק אנחנו יושבים באייזה פאב ושותים ואוכלים משהו וצוחקים על כל העולם ואתה משלם. כי שום דבר לא יקרה, עולם כמינהגו נוהג, אם המניוק כן יקרה ונישאר בחיים אני משלם, הולך?

פנומן 72

New member
אתה נבלע שוב בטעות של רבים

קץ הימים דצמבר 2012 הוא אירוע דטרמיניסטי - כלומר כזה שתלוי באירועים קודמים. זה לא שכל העולם ינהג כמנהגו מימים ימימה עד ה-20.12.2012 ופתאום יום למחרת הכל מתפוצץ ! לא !! יש לך אירועים מקדימים שיחלו לפחות שנה לפני ואני טוען שעם תחילת מניית 1,000 הימים האחרונים העולם יחל לשקוע אט אט. אז אני אהיה איתך לארג' - אם ב-27.12.2011 (שנה לפני) אנחנו מבינים שהכל בסדר כמו תמיד אני מזמין אותך ועוד 5 מחברי הפורום שתבחר לערב בירות ואלכוהול חשבון פתוח - עלי. ואם אנחנו מבינים שאנחנו באמצע הסוף אני מזמין את ה-5 שאני אבחר על חשבונך. הולך ?

פנומן 72

New member
למה להריץ ? תהני מהרגע

עוד שנה את תקווי שאפשר יהיה להחזיר את המחוגים כמה שנים אחורה ...

זיקן

New member
מנהל
כי הנכד שלי עלול לצאת יותר מבוגר ממני../images/Emo13.gif

wish2

New member
לשתף את החברה בפנטזיות על אחרות זה נורמלי?

אני לא רואה מצב כזה שגבר שרואה בי "שלו" (יצא שכל הגברים שהיו לי כל הזמן אמרו לי:"תגידי שאת שלי"). אני לא רואה מצב נורמלי שאני אספר לו על הפנטזיה הרטובה שלי על מי שהו אחר.

סליחה פנומן.. קודם כל... אל תשפוט אדם עד שלא

תגיע למקומו... ואתה אף פעם לא תגיע למקומו... אז אסור לך אף פעם לשפוט... יש לו אופי אחר, רצונות אחרים, אולי תשוקה יותר גדולה? אולי משיכה אדירה לדברים אחרים שאשתו לא מוכנה לעשות? אולי הוא עבר הרבה 'דברים בחיים וחווה הרבה דברים שאתה לא חווית? לך תדע ת'סיפור... העיקר לבוא ולהגיד.. אתה לא בסדר זה קל... אבל זה לא נכון... כי אתה שונה ממנו... אם אתה... היה לך ת'אופי שלו.. אולי גם אתה היית בוגד... אם היו לך ת'רצונות שלו העמוקים אולי גם אתה היית בוגד... אם הייתה לך אישה כמו שלו אולי גם אתה היית בוגד...( ולא אני לא באה לרדת על אשתך זיקן) אף פעם אל תשפוט אף אחד! כי השתשלשות האירועים אצל כל אחד היא שונה בחיים... וכל ההשתלשלות של כל אחד... השתלשלות כל החיים... רגע אחד יכול להשפיע על כל העתיד! זה שטחי לשפוט... כי אתה לא יודע מה הוא.. הנסיון שלו הוא אולי לא לבגוד... אצלך אולי זה יותר קל ממנו... מאיפה אתה יודע? הנסיון שלך בטוח זה היחס והשפיטה.. למה זה יותר טוב? סתכל על עצמך כי יש לך הרבה מה לתקן... ויהירות? מילא זה היה על משהו... אבל אחרי הרבה הודעות שקראתי שלך... אין לך על מה להיות יהיר בכלל... אז אתה קורא קצת.. אז אתה רושם... אז מה... אל תחשוב שאתה כזה חכם שאתה יכול להיות כזה יהיר... סתכל על עצמך ותקן את עצמך ותפסיק לרדת על אחרים

זיקן

New member
מנהל
../images/Emo45.gif מיליון פעם אמרתי לו את זה

"אל תישפוט אדם עד שלא תהיה במקומו" אך הוא בשלו שופט את כולם אך לא את עצמו, כנראה שהוא פולני
אך אל תידאגי גמני
פולני שמקשיב לו ובכל זאת אני אוהב אותו <אייקון של מסטול>

גם אני אוהבת אותו...

שהוא נחמד ומצחיק ולא שופט אף אחד... ולא יורד על אף אחד... אני חושבת שכמו שאדם מכבד במציאות אנשים... ת'מינימום כבוד שנותנים לאנשים בחוץ... צריך לתת גם פה ופה בן אדם מרשה לעצמו לרדת על אנשים בצורה נחרצת... בחוץ זה לא היה מתקבל... למה לא לתת פה יחס של כבוד כמו שנותנים בחוץ? הרי בכל זאת מדובר פה באנשים ולא במכונות שמתכתבים... אנשים עם רגשות... וצריך לחשוב על זה לפני שמתנפלים על מישהו... רק בגלל שמשהו שכתב לא מצא חן בעיניך

זיקן

New member
מנהל
לדעתי פגיעה במישהו במטריקס

מישתווה לפגיעה בעולם האמיתי וכבר ניתקלתי בזה שחברים עזבו פורום רק בגלל שמישהו הישתלח בהם סתם ככה כמו שתיארת ואילו בעולם האמיתי יתכן שהיו מיסתדרים מצויין ולהיפך למרות שאנשים מיסתתרים תחת ניק ולא חושפים את עצמם הם ניפגעים ,נעלבים ונעלמים פה זה פורום גברים ובחורות גם כן מוזמנות לסיעור מוחות ודעות ועצתי לך במיוחד פה גם אם מישהו יפגע בך אל תיקחי ללב ואל תיתיחסי זה יעבור

לצערי אכלתי יותר מפעם אחת ת'"צפרדע"...

הרבה אנשים אמרו לי דברים קשים... דברים מגעילים... דברים שבמציאות הם לא נכונים ולא יודעת מאיפה הם מביאים את זה כי הם לא מכירים אותי במציאות... וזה טיפשי לחשוב שאדם פה הוא כמו במציאות... הרי פה קל מאוד לענות מגעיל בחזרה כי אף אחד לא יכול להגיע אליך... אז מה הבעיה? וזה לעומת בחוץ... הרבה אנשים פורקים באינטרנט את הגועל שבהם... זה ידוע והאמת? עלוב... תמיד שהייתי עונה בצורה תוקפנית בחזרה... זה היה כי מישהו פגע בי בהודעה... היום למדתי להעביר... לדפדף... אף אחד באינטרנט וגם בעולם לא שווה ת'הרגשה הרעה של הבן אדם... ובמיוחד באינטרנט שאנשים לא מכירים אותך אז הם בכיף שופכים כל מה שעולה להם על הדעת בלי חשבון... מה אכפת להם? הגיוני... רק ללכת לצ'ט ולראות כל הכאוס שהולך שם... אנשים זורקים קללות על ימין ועל שמאל בלי להכיר ת'בן אדם שהם מקללים... סתם להוציא ת'גועל... וגם עושים את זה בפורומים... אינטרנט זה אינטרנט... זה לא העולם האמיתי.. לכן למדתי לא לקחת ללב... אני יודעת מה אני... הם לא יודעים... נו, שידברו... וזה לא אומר שאני לא מתייחסת להודעות... רק תקיפות אני מעבירה... וברור שמומלץ לכל אחד.... וגם אני הייתי אחת מאלה שרצתה לעזוב פורום בגלל דברים לא נאותים שאנשים רשמו... בסוף אמרתי לעזאזל עם זה! לא אתן למגעילים את הכוח להוציא אותי... אני פשוט ידפדף אותם... צודק... ווואלה.. באמת למדתי לא להפגע.. למדתי לשים "חייץ" ביני לבין המילים שרושמים... לשים חייץ ... משמע: לא לקחת אישית... הרי שאדם לוקח אישית אז הוא נפגע... גם במציאות כך אותו הדבר... אבל פה ה"חייץ" הזה הוא הכרחי... כי באינטרנט יש הרבה טמבלים, דפוקים, וכמובן אנשים שמחפשים להוציא את הרע שלהם איפשהו... אז אין להם כוח לחדר כושר... אז הם באים לפה ומוציאים קריזות שהחברה שלהם נתנה להם... או סתם איזה אחד דפוק שעקף אותם בתור...

זיקן

New member
מנהל
אצלי זה שונה לא אכלתי צפרדעים ולא האכלתי

איך שאת קוראת אותי פה ככה היתנהגתי וכתבתי בכל מקום היו שניסו להתחיל להיתלהם רק ניסו אז היתעלמתי וזהו, כמו כן שמתי לב מי הם המגעילים ומי אלה שגולשים גם בפורומים אחרים ופיתאום צצו במקום אחר וגם פה, בקיצור יש לי זיכרון טוב ואני זוכר את כל אלה שלא כדאי להיתעמת איתם. ושכחתי להזהיר אותך יש טרולים ויש כאלה שהם הכי גרועים בעלי ניק כפול שיוזמים פוסט עונים לעצמם וגוררים את כולם לחירטוטי תחת וסיכסוכים שלא יוצא מהם כלום משאירים "אדמה חרוכה" ונעלמים וחוזרים בניק אחר תחת הפוסט " שלום חדש\ה פה יש לי שאלה" אלא הכי מסוכנים, שמרי על עצמך בחורה

wish2

New member
טוב תשמעי

פעם ראשונה שנכנסתי לפורום מלחמת המינים קיבלתי התקפות שאת לא מבינה . וזו היתה ההתנסות הוירטואלית הראשונה שלי בחיים. פנומן היקר היה מראשוני חיילי הטליבאן שהשתלחו בי. השאר היו סתם נשים בלי שום התנסות ממשית בחיים האמיתיים , סוג של בתולות ברזל קדושות שנהנות לסרוג בצד ולשפוט אחרים. זה גרם להן להרגיש טובות יותר, נכונות יותר. האמת שהייתי קצת בהלם אבל זה עבר לי אחרי שחשבתי לעצמי:רגע רגע רגע מי הן בכלל??? הרי על קפה בארומה לא הייתי יושבת איתם.הרי בחברה שאני נמצאת בה האנשים האלה אפילו לא אוויר והרי אני יודעת בדיוק מה המסוגלות שלי בתור אישה ואיז בן אדם אני. וזהו זה נגמר..וכמובן שיצא שהכרתי גם אנשים מקסימים ומאתגרים וכמובן את חברי האופטימי שחר הלא הוא סוק. זו הסיבה שאני לא נפגעת מהבוטות של איש המערות היקר (פנומן) להפך , אני שמחה שנפל בחלקי להאיר את החושך שבו הוא חי ולהסביר פניו למאה ה21

פנומן 72

New member
התיקנים שחיים בביוב לא ימצאו את עצמם בארמון

ככה את, חתיכת ג'וק מסריח שוכן ביבים שחושב שכל מי שמסתובב בארמון הוא איזה חשוך ואומלל. תמשיכי לחיות באשליות.

wish2

New member
אין ספק שהדירה התל אביבית שלי

היא ארמון לעומת המערה הצפונית שלך.אם תקשיב לי ותדליק את האור תגלה שהתיקנים הם דיירים בביתך וגרוע מזה הם שוכנים במוחך .עכשיו לך תצפה בסקילת נשים אפגניות כדי שתוכל לישון טוב הלילה.

חחחחחח יש לך את זה

פנומן... מתי תתקוף ברמה אה? קצת ויכוח אינטלקטואלי חריף לא יזיק פה... למה ככה?

למעלה