חדשים בפורום? ברוכים הבאים!

אני מתסכלת?00

למה? כי סוף סוף אתה לא סאמא? מוהאהאהאהאהאהא,הגיע הזמן שתהיה קצת אוקע אנבי יקירי^^ אתה יודע שאתה היחיד שקורא לי מאנה? XD

lily kane

New member
אני!!!

בתור ארוצמארו כמובן אני צריך לאנוס אותך בסמטה חשוכה באיקון>< שכחת ממני כמה מעליב

lily kane

New member
אז אנבי

יצטרך להתחפש לאיטאצי כי אין לי שום דרך אחרת להפוך את אטאצי ליוקה חוץ מזה אמרת לי שאת רוצה שאני יאנוס אותך מכאן אני סאמא אם רצית לאנוס אותי היית צריכה לומר לי לפחות!

אפשר אורגיה וזהו?../images/Emo3.gif

פחות זמן להטריד את אנבי אנבי יהיה מרוצה ולא יתלונן

lily kane

New member
נראה

אני לתומי חשבתי שאנבי רוצה משהו יותר אינטמי אבל ...*מחכה לתשובה של אנבי*

lily kane

New member
תיקון

לאיטאצי כי אין לי שום דרך אחרת להפוך את אורצי ליוקה למרות שגם במקרה של איטאצי הדעות חלקות@.@

lily kane

New member
היי דידית

זה בסדר לכל אחד יש את השיפ שהוא אוהב יותר ופחות אני אישית פחות אוהבת יאמי וקיבה אבל זכותך לחשוב אחרת^^

ברוכה הבאה! ^^

השאלה שלך יותר מדי כללית, בכמה משפטים: הפורום נפתח לפני שלושה ימים, אבל לא בשלמות או באופן רשמי (אם כך אפשר לכנות זאת). הוא יעסוק בתכנים הנוגעים ליוגי-הו - האנימה, המנגה וכיו"ב. הסברים מפורטים יותר יהיה ניתן למצוא בדף הראשי ובמאמרים (שאינם קיימים, ברגעים אלו). החוקים עדיין לא פורסמו, אז אל תטרחי לאתרם. את ממוצע הגילאים כאן לא חישבתי, אגב. יש מתנדבים? :ּP שהות מהנה.

lily kane

New member
אה אוקי

לא ידעתי שהפורם רק בן כמה ימים^^ אבל אני שמחה להצטרף^0^ ונחמד שהרבה הגיבו רק חבל שחצי מהתגובות בערך לא מופנות אליי בכלל

KiaritChan

New member
קחי צומי D: *צמיצומי*

הנה הודעה שמופנית אליך. [: היי.אמ..אנימכירהאותלנדמהלי O.O; לא היית במפגשרחובות של פאנגרלז במקרה?OO;

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| ויקית~! D:

ברוכהבאה. P: קבלו אותה במחיאות כפיים, היא מנהלת קומונת יוגיאו הרשמית.
מוחעחע. תיהני~ נוש, איפה הנאום?

magicalgirl

New member
../images/Emo41.gif|הושי|לא בלי הנאום הזה!

יש לי טראומה מהנאומים שלה ><###...ובכלל מכל דבר שהיא אומרת =.=

למעלה