חדשים בפורום? ברוכים הבאים!

קאוואיייייייייי../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif|מת|

יש פורום ולא הזמנתם אותי???? >.> בושו לכםםםםםםםםםםםםםם >.< חע!! אני מתנחלת פה
!! *מרימה סרטים כתומים*

AceMagician

New member
הי - חדש פה../images/Emo9.gif

חולה יו-גי-או!! רק אל תסכלו אותי... אני רואה באנגלית ולא ביפאנית
אני לא מצליח למצוא מקום להורדה של הפרקים של הסדרה ביפאנית עם תרגום... אני זוכר שראיתי את הפרק הראשון עוד שנה לפני שהסדרה הגיעה ארצה. כשבארה"ב היו רק 25 הפרקים הראשונים, עד תבוסתו של פגאסוס. המפלצת האהובה עליי - מי אם לא Dark Magician והשיר האהוב עליי מהסדרה(רות...)... או קשה.... אני לא יכול לבחור!! אהבתי את Kawaita Sakebi, Overlap, Wild Drive, את Voice ואת Shuffle באותה המידה
אני ממש רוצה לראות את הסדרה ביפאנית - אני מחפש את העונה האחרונה - הגראנד פרי אם אני לא טועה של קייבה. יש ביפאנית עם תרגום? על עצמי?? שמי הוא גיא בן 17 ו5 חודשים גר בהרצליה חולה סרטים, כגון מלחמת הכוכבים, טרילוגית שר הטבעות ועוד... אוסף סרטי DVD - בערך 80-100 כותרים בבית, ביניהם 20 הם כבר של אנימות. אני חולה אנימות: הTOP שלי היא NEON GENESIS EVANGELION - אחת החזקות, ויש לי את כולה בגרסה החדשה והמשופצרת בDVD כולל הסרטים. אני חולה על FMA וגם אותה אני אוסף. חולה GITS וGITS:SAC. יש לי את הסרט הראשון בDVD ואת הווליום הראשון של SAC. גם את AKIRA יש לי. עוד אנימות שאני אוהב: NARUTO BLEACH RAHXEPHON LAST EXILE GILGAMESH וזהו...כרגע...הרשימה של "רוצה לראות" עוד ארוכה
אני לא אכלול אותה
הנה המסנג'ר שלי אם למשהו מתחשק לדבר: [email protected] וקצת להשוויץ... הנה אוסף האנימה שלי על DVD: http://www.dvdaficionado.com/dvds.html?&id=eva01 --גיא^_^"

SasuNaru

New member
יו~!../images/Emo98.gif

יא~! פורום יוגיהו~!!!!! צריך לקרוא לזה יאמי XP כי יאמי הוא בישי עם עמידה בישית של "בוא ותמצוץ לי" *___* ניחע אתם לא תבינו XP רק אנבי ובאקי יבינו XP שונן-איי~!! *O* יאוי יותר טוב אבל לא מרשים י___י

נושיfay

New member
../images/Emo94.gifנושע כאן יהיה בלאגן..../images/Emo3.gif

ואנוכי סתם צנועה..:p יש פורום ולא אמרתם ליי!!!!!! אנשים רעיםם...רעיייים!!!! מיאו אנוכי להתנחל פע..<< אמממ אנוכי נושע צ'אן(נושי נוש נוש וואט אבר..X-X) ואנוכי בת 15... ואממ אני אוהבת יוגיאו! ואממ זהו... אנשים נחמטים הזהרו אני באה..^0^(וכן ישלי פיצול אישיות)והתמונה מתייחסת אליכם תבצעו את מה שרשום שם לטובתכם..

blck angel1

New member
היי ^^

אני הייתי צריכה פתוח את הפורום הזה T__________T פשוט הוא חשב שאני קטנה! באתי עד לרמת גן לבד T.T הבטיחו לי אדום.. אבל לא משנה XDDDDD הלו אני חולת יוגי הווווו

Envious

New member
יו P=

עוגיות ~!!!!! *-* שושנה דאמראי לשלטון ~! יחד עם יפה ירקוני עושות מעשים מגונים ~! D=

שלום אנשושים../images/Emo70.gif^__^

אוקיי לא לסקול אתי
>< אני לא ראיתי את כל יוגי הו אלה רק מהאמצע(והתמכרתי) ואם זה לא מספיק מביש אז גם בערוץ הבאקות עם התרגום שלו...P: אבל ראיתי גם קצת כשהייתי חודש וחצי בארה''ב באנגלית...
(טוב זה יותר טוב מעברית
) הדמויות האהובות עלי הם
: יאמי יוגי וסטו
*____* אז אני אבקר פה מידי פעם^__^ אם אתם לא מתנגדים...^_^" D=

magicalgirl

New member
../images/Emo41.gif|הושי|חדשה ^^

טוף...אנוכי ויקית בת 14 ואין לי עוד מה להגיד >_<...אממממ....

lily kane

New member
שלום^^

אממ אני חולה על קייבה האיש שיכול לחתום על למברוגני בצק אחד אוהבת את השיפ של קייבה וגואי בתור פאן גירל מכירה כמה משחקי גם בוי של הסדרה אבל אוהבת את המשחק לפלסטיישן (רוז דוליסט) יותר אני ישמח לדעת קצת יותר על הפורם הזה ואממ זהו

Hao

New member
ברכות לבביות על ניהול הפורום,

ואני יודע שרצית את זה אבל יש לדאוג למספר דברים: 1.להכחיד את כל תמונות היאוי/שונן שיש כאן.... א.כי הן חוזרות על עצמן ב.כי זה סתם מכוער!!! 2.לגרום לכולם להשתמש במושג יוגיהו(מו), כי זה מה שהגמד הקטן והמעצבן! 3. להציף בדברים שיש להם ק': מאריק,באקורה, היסוקה(ואילומי P:){HXH , קן איצ'יוצ'י, ואני מאמין שהמנהלת תאריך את הרשימה! יאללה בהצלחה לך!

אני חדשה כאן../images/Emo70.gif

אני מקווה שתקבלו אותי למרות שאני יודעת שכן
קוראים לי שיר

jack 1

New member
באמת הגיע הזמן שיפתחו פורום יוגיהו!

היי אני חדש פה,והשם הוא שלומי
.

KiaritChan

New member
סרטים כתומים זה טוף.תמונה יפה *.*

כי אטמו וסטו זה הזוג הכי יפה שקיים *____* וברוכהבאה D:

Fanta boy

New member
שלום לך

הממ אני רואה שיש לך קצת ידע בקלפים יש לך דק מסוים? אני שי נעים מאוד להכיר הממ אני בקושי משחק אני יותר משיג קלפים למי שרוצה למשל שדידי רצתה את קיבה מאן השגתי לה עכישו אני רק צריך להביא לה את זה במפגש קיצר תגיד לי עם אתה מחפש קלפים אני יבדוק בראשון ובעוד מקומות והכול ונעים להכיר אותך

נושינושינושינושינושינושי

נושי היא כוסע או מ'שתרצו XDDDDD חע חע,גומנה נושי^^ רוצה שאנאם לך את נאום הפטישים? או שכדאי לחכות לויקית?00;...ממ...שיהיה,מי יתן ותישארי בקומונה הזו זמן רב,ופטישים מעופפים יפגעו בראשך הקט. סוף נאום.
אמא'לה,הפרצוף הזה מיכר אותי קשות>> טוב,ו..אממ...תהני?^^

היי צ'יבי סאן^^

מוהאהאהאהא סתם. אני מכירה אותך! *מצביעה על אנבי/זוהר* XD טוב,יש הרבה קוראים סמויים בפורום של אינויאשה

למעלה