חדשה וסמויה שזקוקה לעזרה באסוס

חדשה וסמויה שזקוקה לעזרה באסוס

שלום לכולן,

אני מציצה פה מדי פעם בפעם (חסרת אומץ להעלות תמונות אבל לומדת ומתרשמת מכן המון).
כל תמונה של כל אחת שווה יותר מכל הקטלוגים. סופסוף נשים אמיתיות

אני חושבת לקנות באסוס אבל מתלבטת בגלל עניין המידות.
אני די יודעת מה מחמיא לי (כל מה שמסתיר את הבטן
).
אני נמוכה (152 סמ וגם זה אם אני ממש מתאמצת) היקפים - 88 חזה, 72 מותניים, 92 אגן (קצת דיאטה ואני מושלמת, לא?!)
ובמידות באסוס אני נראה לי 10 (בארץ אני קונה בגדים מידה 36-38).

הזמינות שלי לדואר נמוכה כך שהחזרות באות בחשבון אבל ידרשו ממני התעסקות.

בא לי נורא שמלה כמו זו בקישור ותוהה אם היא מאלו שנראות מעולה על הדוגמנית אבל אצלי היא רק תבליט את הבטן (2 לידות וגם לפני כן היא תמיד היתה שם
)

תודה לכל מי שתענה.

האלחוטית הביישנית.

m i c h m i c h

New member
קחי בחשבון שהדוגמנית

24 ס"מ יותר ממך. זה אומר שהחצאית תגיע לך עד הברך , מצד שני יש לך ציצי אז החלק למעלה יראה אחרת.
השמלה מאוד חמודה, מידה 10 יהיה לך טוב אבל... לא הייתי קונה שמלה שהוראות הכביסה שלה הן "כביסה ידנית בלבד"

השמלה לא תגיע לך עד הברך

אני 1.63 מ' ושמלות כאלה של אסוס יכולות לשמש אותי רק בתור טוניקות .
אם יש לך קצת טוסיק בולט אז בהתכופפות הכי קלה יש סיכוי שיראו את התחתונים.

pixie lul

New member
השמלה הזו הרבה יותר מדי קצרה

שימי לב שהדוגמנית מאוד שטוחה והחלק העליון של השמלה מתוח עליה. על כל מבנה קצת יותר עגלגל כל השמלה תתקצר. לא הייתי מזמינה אותה...

pixie lul

New member
מנסיון - אי אפשר להסתמך על הגובה של הדוגמנית

כדי לשער לאן השמלה תגיע עליך. ולהמחשה: תראי את השמלה הזו עלי. הדוגמנית ואני לובשות את אותה מידה. היא גבוהה ממני ב 12 ס"מ, אז ציפיתי שעלי השמלה תגיע עד אחרי הברך... את מבינה?

מעניין אם זה עובד גם הפוך

כלומר, היו כבר כמה פעמים שוויתרתי מראש על חצאיות ושמלות שמגיעות לדוגמניות של asos עד הברך, מתוך מחשבה שמה שמגיע להן לברך יגיע לי לאמצע השוק.

כמובן שזה מצב פחות בעייתי מחצאיות קצרות מדי, כי תמיד אפשר לעשות מכפלת, אבל אני מעדיפה לא לקנות משהו שמראש ידרוש תיקונים.

אתן נהדרות

איזה כיף לראות את ההשוואות האלה. בחיי.
נותן מלא פרספקטיבה.

אני מניחה, שזו גם לא רק הגזרה שמתאימה אלא היכרות מוקדמת עם חברות/מעצבות מסוימות. יש בגדים שמתאימים ויש כאלה שפחות ואין מנוס מלהכיר ולהתנסות.

מה שכן, לכן אין בטן ולי יש

ובינתיים אני חושבת שהכי מתאימות לי שמלות מעטפת וחצאיות עיפרון או קרובות לכך וקשה לי ממש למצוא בחנויות אז אני מנסה למצוא ברשת.

pixie lul

New member
אם כבר ברשת

אז למה לא באתר האפשרויות הבלתי מוגבלות, שהוא eBay?

pixie lul

New member
אני עובדת באיביי בשיטת ה"חיתוכים"

נניח שחשקה נפשך בחצאית עפרון שחורה. את עושה חיפוש על "חצאית עפרון" ומקבלת עשרות אלפי תוצאות. עכשיו את מתחילה לצמצם - בצד שמאל יש לך את כל האפשרויות. את בוחרת, למשל: צבע שחור, עד הברך, מידה 6, עד 25 דולר. זהו, עכשיו בטוח שתמצאי את מה שאת מחפשת

אבל נגיד שלא מצאת. את עושה "שמור חיפוש" ואלא אם תסמני במפורש אחרת, המערכת תשלח לך אי-מייל ובו עדכונים, כאשר יתקבלו תוצאות חדשות המתאימות לחיפוש הספציפי הזה. מגניב, לא?

למעלה