חג מואר ושמח

ורד 3

New member
חחח תגיד למה שלא תוציא את הראש הקטן

מהשריון שלך...עד כדי כך אתה פוחד ? קדימה צבי צב ...

בדד1

New member
חג שמח

כשעכשיו אני בודק את עברי הגנוני כנראה ששולה זה שם תקני לגננת

יערית

New member
לא סתם שרו

אני ושולה בחצר....בחצר הגן כן:)) <אצלי תמיד זכורה ציפי הג'ינג'ית לטובה>

d a n i e l s 5

New member
העיקר שיהיה מואר :))

ויגרש את כל החושך ....... נר ראשון ...ככה בקטנה , אני ואני ומחררררר.. .מחר הוא יום הספינג'ים והלביבות , והסופגניות וכל זה רק כמנה אחרונה :))) ובקצב הזה.....מוציאה את כל בגדי ההריון מהעבר הרחוק ( מאוד) .

ורד 3

New member
את

יכולה לאכול כמה שאת רוצה..אני מרשה לך...:) ולא אין סיכוי שתוציאי את בגדי ההריון למרות כל הכמויות האלה.....חח. הכי חשוב שיהיה מואר ועם אנרגיות חיוביות ..:)

יערית

New member
התאמנו מספיק- יאללה נר ראשון משפוחה אצלי

נסיון שלי נראה מוצלח יותר, אני עוד אהיה כמו המאמות המרוקיות והספינג' שלי יהיה מעולה וזה קשור גם לצורה :)

יערית

New member
מרוב ספינג'ות

טעמתי רק אחד, מבחינה קלורית סופיה, הספינג' לא שומני כמו לביבה למשל, לביבה סופגת הרבה שמן בעוד הספינג' מקבל מכת חום מהשמן והבצק נאטם ומתנפח ולא סופח לתוכו שמן, אבל אם אמרת פרנצ'יפ, אני אעשה משלוחה למישהו אחר

יערית

New member
מה יש לתימניות מג'לביה?

הכנתי מופלטה- כתבת ג'לבייה הכנתי מלוואח- כתבת ג'לביה הכנתי ג'חנון- כתבת ג'לביה הכנתי ספינג'- כתבת ג'לביה התימנייים רגילים רק בצק אחד ולכן צועקים "ג'לביה" בכל פעם שמזהים בצק
חג שמח מותק.<תבואי תקחי ליורש>.

ג'לבייה

זלבייה............ זלבייהההההההה
אין על הבצקים שלנו, הפראיירים קונים בסופר ,,,,,,השווים אוכלים מעשה בית
אין משלוחה אין לימון

יערית

New member
לא ידעת

שמרוקאים כל ז' הופכים ל-ז'
<ז'ורז'ט, ז'וז'ו וכו'...> יש משלוחה, רק שכבר פיזרתי היום בכל מקום, בשישי מכינה עוד כמות נכבדת, במידה ויספיק נעשה טרייד אין- אל תשכחי שהרכוש שלך בידיים שלי
<אוחחחח איך בא לי לימון משומר>

כבוש
כבוששש

משומר עאלק,,,,,,,,, הסוכר של הספינג' הקפיץ לך את ה HP חחחחחחח הרכוש שלי
שמרי עליו, זה חצי שכירות
והמשלוחה לא בעיה, ששי אחה"צ המשלוחה יכולה להגיע לקיסריה...... כל הנהנים יודו לך באופן מנומס ואפילו יתנו לך בוסה על המאמץ (מספיק התחנפתי????
) "לימון משומר" עאלק

למעלה