חברתי

noosh

New member
חברתי ../images/Emo28.gif

השרשור החברתי (יש שיכנוהו ה-
) נפתח בזאת, והוא מזמין אתכם להעלות רשמים, חוויות, הערות, דעות, ביקורות ושאר מילים שכאלה לגבי הדברים שסובבים אתכם, ולא קשורים להארי פוטר. במילים אחרות - ביקורות סרטים (נגיד, בופור), ספרים (שהם לא ה"פ), הופעות (רג'ינ-אה? שון לנון?), זמרים (טוב, זה כבר לא אקטואלי לעכשיו), להקות (כנ"ל), ציונים במבחנים (לא התחום שלי יותר), מורים מרגיזים (כנ"ל), בלוגים מגניבים והוצאות קיטור, אנא שרשרו לכאן
. אנו מבקשות לא לפתוח הודעה חדשה ולא לנצל"ש דיון קיים. הודעות שלא ישורשרו כראוי, ישורשרו או יימחקו ע"י אחת המנהלות ובהתאם לשיקול דעתה. ובבקשה, אל תנצל"שו את
אנשים. כמו כן, אם ההודעה שלכם כוללת ספוילר לספר השביעי, אנא סמנו אותה בכותרת ב-
. הודעות שלא יסומנו - יימחקו. שבוע נפלא לכולנו!

Koki Girl1

New member
ממ מי שרואה אמריקו איידול:

שמעתם ששומר ראש לשעבר של סיימון אמר שהוא הומו? חח בכל מקרה בתוכנית ראיתם שריאן אמר לסיימון עדיף שלא תגיד חמוד ואז כשסיימון אמר לפל על העיניים אז ריאן אמר שהוא בוהה בו ואוהב את העיניים שלו משהו כזה חחחחח ראיתם איזה פרצוף סיימון עשה? יאו זה היה כל כךךך מצחיקק

Koki Girl1

New member
אני יודעת שהוא לא אבל זה היה מצחיק

שהוא ירד עליו ככה
והפרצופים של סיימון קורעים.. נכון אין מצב שהוא הומו? הוא רודף שמלות XD חוץ מזה רוב הבריטים
ניראים קצת הומואים לא?

Koki Girl1

New member
לא נראה כיאילו התכוונתי חח

שהם מתנהגים קצת בדיבור בצורה הומאית וכו'.. בכל מקרה הוא לא הומו כי הוא חולה על בנותXD

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifסיימון../images/Emo99.gif איזה מבטא

חמוד יש לו^^ הוא תמיד עושה כזה can you please shut up?

ToryMaster

New member
אפרופו זה

מכירים את ה X factor הבריטי? הוא שופט שם ביחד עם לואי וולש, שהקים וניהל ביחד אית ואת ווסטלייף, זה נורא מצחקי אותי.

מה יא

New member
נמנמ ספרים D:../images/Emo96.gif

יש לי תלוש של 100 ש"ח לסטימצקי וספר אחד להחליף בזמן פנוי (מישהו יודע מה זה?). אני זקוקה להמלצות בבקשה

אפשר לשאול שאלה,

כשאת אומרת המדריך לטרמפיסט לגלקסיה, למה את מתכוונת? נכנסתי לחנות ספרים לא מזמן וחיפשתי את המדף של אדאמס ורק בערך שמונה גירסאות שונות, חלק שמובססות על תוכניות הרדיו, חלק על הטלווזיה וחלק על הסרט. גם באורך הספרים היו שונים מאוד אחד מהשני. נניח ואני רוצה לקרוא את המדריך לטרמפיסט לגלקסיה המקורי, איזו גירסה אני מחפש? תודה

ToryMaster

New member
זו סידרה של חמישה, כידוע

חושבת שבמקור זה היה ספר שאחר כך הפכו לתסכיתים, סדרות וסרטים, אז לחפש את המקורי ממש. אם יבקשו ממני יפה אחפש ברשת

ToryMaster

New member
טוב

בגרסה שלי לא כתוב שום דבר על זה שזה מבוסס על משהו, אבל אם אתה הולך לאיבוד - כדאי להתייעץ בחנות.

בלינקה

New member
בראשית היו תסכיתים

ואז הם הפכו לספר. קראו לו "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה". יש רק אחד כזה בדיוק. אח"כ יצאו לו עוד ארבעה המשכים: החיים, היקום וכל השאר; המסעדה שבסוף היקום; היו שלום ותודה על הדגים; לא מזיק ברובו. הם מסודרים לפי סדר כרונולוגיף ולכן כדאי לקרוא אותם לפי הסדר (למרות שאני התחלתי מהמסעדה שבסוף היקום (שיעור תנ"ך כפול, חבר לשולחן שהיה עליו במקרה הספר), ולא היתה עם זה בעיה מיוחדת). לדאגלס אדמס היו, כמובן, עוד ספרים: סוכנות הבילוש של דירק ג'נטלי ושעת התה הארוכה והאפלה של הנפש הם שני ספרים על אותו בלש, ועוד שניים (נדמה לי) נוספים, שלא קראתי.

אז

אז כשהם מציגים כל מיני Ultimate versions, הם פשוט מתכוונים לכל חמשת הפרקים ביחד? זה מסביר כמה דברים (כמו, למשל את הוריאציות באורך). תודה על הביאור......

בלינקה

New member
כן

נדמה לי שעם 100 ש"ח אפשר לקנות את הכרך הגדול הכחול באנגלית עם כל החמישה ועוד סיפור בונוס (שלא התלהבתי ממנו כל כך). אני דווקא ממליצה על ניל גיימן למיניו (בעיקר על "לעולם לא עולם") ועל טרי פראצ'ט. או על שניהם ביחד, ב"בשורות טובות".

למעלה