חברתי

tamaguchi girl

New member
../images/Emo89.gifכןכן, גם לי לקח

+יותר מ2 דק' עד שעליתי על זה, ויותר מיומיים כדי לבדוק אם אני לא הוזה וזה באמת כתוב. אבל הצילום מסך הוכיח את שפיותי הרגעית, אחרי הכל

אנה92

New member
חח היום בשיעור אנגלית היה לנו ה"פ

חחח המורה נתנה לנו טקסט באנגלית על רולינג אני כמעט התעלפתי כשכולם התחילו לדבר על ה"פ XDD

מה יא

New member
חחח זה תמיד ככה ../images/Emo6.gif../images/Emo96.gif

סיפרתי בדיחה מהשרשור פה למטה והתפלאתי שאנשים הבינו D: אני תמיד מדברת על זה עם בנים, כי כל החברות שלי פאקצות.

black robe

New member
כנ"ל../images/Emo3.gif../images/Emo63.gif

טוב, אולי לא כולן, אבל לרוב זה ככה

black robe

New member
וכמובן, אני חייבת לציין שרק../images/Emo63.gif

בן אחד בכיתה שלי קורא הארי פוטר! ואת חברה שלי שכנעתי לקרוא, אבל היא קראה רק את הספר הראשון והשני וכל אחד רק פעם אחת!! זה כזה מעצבן
וכל פעם שאני מדברת על הארי פוטר, אז כולם אומרים "די כבר, זה נמאס", והכי גרוע זה שכולם (מי שלא קרוא את הספרים) אומרים "איכסה הארי פוטר" על סמך מה שראו בסרטים. הסרטים האלה פשוט מקלקלים כלכך, באמת. ועוד משהו שמעצבן אותי, זה שלפעמים אני אומרת "אוי כמה אני אוהבת את הארי..." או כל מיני כאלה וישר כולם חושבים שאני מתכוונת לדניאל רדקליף!!
אוף><

Jemma7

New member
דניאל רדקליף../images/Emo5.gif

הוא מבחיל. מילא כשהוא היה קטן, אבל עכשיו הוא מזוויע.

black robe

New member
../images/Emo45.gifאינדיד.../images/Emo63.gif

עוד בסרטים הראשון, שני ואולי השלישי הוא היה בסדר. אבל מהרביעי ומעלה, זה פשוט זוועה! הוא באמת עושה לי בחילה

אינדיד[../images/Emo35.gif]../images/Emo126.gif

כלאופן גמאני מסכימה. הוא פשוט כזה בעע... כולם יורדים עליי, ונגיד שרואים במעריב לנוער אומשו תמונה של דניאל רדקליף אז ישר כולם רצים להראות לי, וכשאני כמעט מקיאה על התמונה שלו מתפלאים... תקלטו אנשנשים: אני אוהבת את הארי פוטר, א את דניאל רדקליף המיתרומם הזה!!!!

yuvi217

New member
לא יודעת

אבל זה נראה לי כמו מידע ששווה לבדוק...
מעניין.... *רצה לברר בכל מקום אפשרי*

Jemma7

New member
|נכון|

ועוד ליד סדריק דיגורי, הוא בכלל נראה כמו איזה חייזר. והוא בכל הסרט כמעט עמד לידו! מילא אם הוא היה עומד ליד אנשים ברמה שלו, אבל זה רק הבליט את הכיעור שלו.

מה יא

New member
XDDDD../images/Emo96.gif

לא יודעת למה אבל זה היה ממש מצחיק
דניאל רדקליף אכן בעעע ביותר. גם אמה ווסטון. כשהם היו קטנים הם היו יותר חמודים, אפילו די טובים, אבל הם התקלקלו. עכשיו אפילו רופרט מתחיל להתקלקל (אבל הוא כזה חמוד ^^ והוא באמת מגודל כזה, כמו רון
).

למעלה