חברים יקרים...

חברים יקרים...

ואני מכלילה גם אותי במילותיי....לעיתים אנו מגיבים גם במעט " תוקפנות" כלפי חבר/רה מהפורום...יש לי הרושם ששרלה קצת נפגעה היום....אבינקה שלשום...ושוש לפני מספר שבועות..[שני האחרונים פרשו מהפורום] ...גם כך אנו לא משופעים ב"עודף חברים", ששומרים על רצף והרי לקחנו על עצמנו להיות קצת יותר סובלנים סבלנים אז בוא נשנס עוד קצת סובלנות תוך מתן חופש לכל אחד להתבטא....מעל במה מכובדת זו אם פגעתי במשהו /היא אני מתנצלת..
...

../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo79.gif../images/Emo192.gif../images/Emo48.gif../images/Emo72.gif../images/Emo6.gif

קוראת את השרשור הנדון

ונראה לי שווה דיון. צריך לזכור שבשיחות הוירטואליות לא שומעים את הקול.לשם כך נעזרים באייקוני הבעה.לפעמים כותבים אמירה בהומור [ללא אייקוהני ההבעה]וזה נקרא כאילו נאמר בנימה הכי רצינית. דבר נוסף שעלול לגרום לאי הבנות או לתחושת פגיעה הוא כשמגיבים לגופו של אדם .כשכאילו מנתחים את המצב הנפשי של הכותב. בגלל שלא מסכימים לדבריו. עוד דבר.....לפעמים מביאים משהו מהמייל [על נשים/גברים /יחסים וכו']ומתייחסים לדברים באופן אישי.כאילו הכותב שהביא הוא גם כתב ולוקחים את זה לכיוון אישי. דבר אחרון........מסכימה עם בן בענין המסרים שנכתבים באופן אישי פרטי.לדעתי מבחינה טאקטית לא מוציאים שום פרט שנכתב במסר פרטי לכללי. מה דעתכם? יום טוב לכולנו

לא הבנתי למה שרלה נפגעה היא יודעת יופי

לענות כשהיא רוצה... האמת לא ראיתי שמישהו פגע או נעלב... כמו שאמרה חברתי זו החלטה של הניפגע להפגע.. אם יש וויכוח על משהו,, המשתתף בזה לא יכול להפגע..אנו לא ילדים קטנים.. אפשר להביע דעה כמובן אסור בחלט לקלקל או לפגוע בזדון במישהו..אבל אם יש איזה וויכוח על איזה נושא זה לגיטמי שכל אחד יביע את דעתו גם אם זה לא מוצא חן בעיניי השני זו דעתי ואם פגעתי בלי כוונה במישהו איתו הסליחה עשו טובה אל תבזבזו אנרגיה על שטויות,,החיים גם כך לא גן של שושנים..

יקרה שלי

שמת לב לעובדה שהגבעול של השושנה מלא בקוצים כדי להגן על השושנה חושבת שנוצרים קשרים אישיים הורטואליות נסדקת ויש יותר רגישות לכן גם התחושות עדינות יותר ואישיות יותר מסתם כתיבה בפורום כי מתפתחת חברות מעבר לורטואליות , ויש ציפיות שגורמות לאי הבנות לפעמים צורת השרשרת של תפוז גם מוצאיה דברים מהקשרם אז מאחלת לכולנו להינות מהקריאה וכתיבה בפורום ואם משהו לא ברור לשאול שאלות לא להעלב, לפעמים יש מקום להתנצל ולסלוח על אי הבנות לא לעזוב את הפורום

טומי*

New member
יום כיפור עוד רחוק ../images/Emo9.gif

מה יש להעלב מא/נשים שלא מכירים? הרי כולה מדובר בפורום. להעלב אפשר רק מא/נשים שמכירים באופן אישי...לא? כמובן אינני מדבר שמישהו נכנס באחר בכדי לפגוע, ולהעליב. אני לא מתנצל מאף אחת/ד, עד ליום כיפור יש עוד זמן.

שמע חבר לא הכל וירטואלי חלק מהאנשים בפורום

נפגשו ....וגם אם הקשר וירטואלי מה לעשות יש אנשים שנפגעים...אבל באמת אולי קצת יצאנו מהפרופורציות...אף אחד לא מבקש התנצלות טומי אתה מביא לנו המון אור צבע בצילומיך המרהיבים...שעושים יופי לנשמה....תודה...

טומי*

New member
לא ידעתי שכבר נפגשתן/ם ../images/Emo2.gif

אך בכל זאות לא כדי להעלב

ben 911

New member
ערדניקית...

לא היתה שום "תוקפנות" כלפי אף אחד/ת. לאבי הודעתי שאסור לפרסם מספרי טלפון. ומחקתי את ההודעה. לשרהלה הודעתי את מה שהודעתי כי הירגשתי שהיא קצת "חרגה" מהנוהל המקובל בפורומים. יש נהלים מסויימים שעל פיהם הפורומים של תפוז פועלים, תפקידי מעבר לזה של להיות אובייקטיבי ונחמד לכולם...הוא לדאוג שנתנהל לפי הנהלים הנ"ל. אם לי לא היה נוח עם אותם נהלים, לא הייתי כאן דקה. ובאמת יתכן שזה מה שקרה, למישהו לא היה נוח כאן והלך לו לדרכו. העיקר, צריך לקחת הכל ברוח טובה...לשים את הכעסים בצד. להבין שאני עושה את זה לא בגלל שיש לי משהו אישי נגד שרהלה או כל אחד/ת אחר/ת. אלא שזה חלק מהתפקיד שלי. ושוב, אני מצטער שזה הגיע לכדי כך.
לא היתה לי כוונה לפגוע לא בשרהלה ולא באבי...סוריי.

בנצוק...פניתי לכל החברים בקול קורא...

לא הייתה לי כוונה לתת לאף אחד לחוש אשם....או צורך להתנצל....אתה מנהל לדעתי את הפרום יפה מאוד ופועל על פי נהלים..כל מה שיש לנו לעשות זה לשמר את הקיים......ערב טוב משפחת פורום 50+

דרך אגב "ספירת מלאי" השבוע תורך....

אתה לא חייב אבל געגעתי קצת לסיכומים השבועיים שלך........אם זה לא קשה תן גירוי קל לתאים האפורים...אם זה קשה ....לא נורא...שבוע הבא.....
נכון שתעשה לי פרוטקציה ותכתוב עלי רק דברים טובים?????

ben 911

New member
בוקר טוב ערדניקית.../images/Emo13.gif

תשמעי, בזמנו כשהתיישבתי לארגן סיכום שבועי.. לפני הכל הייתי מצית סיגריה ומנסה להתרכז... סילסול העשן שהיה מיתמר... המתיקות הברוכה של מאסת הניקוטין היו משרים עלי אווירה נינוחה, רגועה.. ואז הכל היה נובע כמעיין המתגבר, היה לי קשה לפעמים לעצור את השצף קצף של גיבובי המילים....
ועכשיו... כשאני ישב מול הצג כשרגל ימין שלי רוטטת בעצבנות שום עשן לא נישא אל על... נטול ניקוטין מחזור הדם בסירקולציה פארשית מתמדת ללא תכלית וללא מזור... .איך נשמה? איך רצית שאביא לכאן סיכום שבועי?

בוקר טוב לך יקירי הנגמל...

אכן...קשה.. קשה..הגמילה....ותארתי לעצמי שלפרק זמן מסוים המוזה התחפפה בגלל קשיי הגמילה....אבל הנה למרות הקושי...הוצאת על הבוקר מילים...כהרגלך כל מילה פנינה....אז נוותר לך השבוע....תחזיק מעמד חבר.....

טומי*

New member
בזמן הקצר שאני כאן ../images/Emo45.gif

התרשמותי שאתה מנהל 10 את הפורום ! מספרי טלפון גם אני מוחק, ולצערי לפעמים הולך איתו שירשור שלם.

ben 911

New member
../images/Emo51.gif טומי. ../images/Emo13.gif אין כמו פרגון מקולגה ../images/Emo45.gif

למעלה