חברים, אל תקבלו את החיסון

דיברגנט חדש

Well-known member
אני זוכר את הוויכוח עם ביטמן לגבי חיסונים בכפייה.
אז האמת נמצאת איפשהו באמצע. מפני שבפועל, מדובר בכפייה. גם אם החוק איננו כופה את החיסונים האלה באופן מפורש.
למעשה כבר לא ניתן לעבוד בתאגיד מסודר מבלי שאתה מחוסן.
ברגע שמתנים הגעה לעבודה בבדיקת קורונה כל 72 שע' זה לא אנושי, התעללות לשמה שכל מטרתה היא לשבור את העובד בכדי לגרום לו להתחסן, לכן זאת כפייה לכל דבר.
היו גם חברות שפיטרו לא מחוסנים ללא אפשרות של בדיקה |לא|
תופעות לוואי -
יש הרבה מאוד תופעות לוואי לתכשיר הזה שנקרא חיסון. רק חלקן הצליחו לעורר תשומת לב.
יש גם הרבה נפטרים שנפטרו לפתע, ולא ניתן להוכיח שהחיסון הוא האשם. אבל הם היו בריאים לחלוטין לפני החיסון.
אני גם חושב שקידום מבצע החיסונים לילדים כשהסכנות כבר ידועות וגלויות, מעיד על טירוף, על פסיכופתיה, על רצחנות.
זה הרי ברור לכולם שילדים הולכים להיהרג למען ההתחסנות המיותרת הזאת ( וזה מטריד אותי מאוד ).
ויש גם ניפגעי חיסון שלא נפטרו אז יצטרכו לסחוב את ניזקי החיסון כל חייהם ואלו שהיה להם מזל יסחבו אותו "רק" תקופה זמנית בלתי ידועה מראש.
מכל מקום- מאחל רפואה שלמה לכוווווולם.
מצטרף לאיחולים.

BravoMan

Active member
הלוואי ואכן היית בידנו טכנולוגיה לערוך גינטיקה אנושית.
אולי סוף סוף היינו מתקנים אנשים כמוך, ומונעים מכם לעצור את האנושות...

מזל טוב על הזכייה המתקרבת שלך בפרס דארווין!

beatman

Member
"למעשה כבר לא ניתן לעבוד בתאגיד מסודר מבלי שאתה מחוסן."
- אתה טועה, התו הירוק כבר בוטל והחיסון לא מעניין אף אחד, גם בתחילת הדרך של החיסונים לא שמעתי על הרבה מקומות שהחליטו להכניס לעבודה רק מחוסנים.
גם המסיכות יירדו מפני רובינו בעוד שבוע, כבר היום הרבה לא מסתובבים עימן.

לגבי חיסון ילדים, זו לגמרי בחירה ולא מופעל שום לחץ ממסדי.

דיברגנט חדש

Well-known member
"למעשה כבר לא ניתן לעבוד בתאגיד מסודר מבלי שאתה מחוסן."
- אתה טועה, התו הירוק כבר בוטל והחיסון לא מעניין אף אחד, גם בתחילת הדרך של החיסונים לא שמעתי על הרבה מקומות שהחליטו להכניס לעבודה רק מחוסנים.
כי הדבר כבר נעשה, רוב המוחלט של מי שהופעל עליו לחץ נכנע והתחסן.
כיום, כבר לא מבקשים אך גם אין ממי לבקש, אולי מעובדים חדשים, כי העובדים הקיימים כבר נכנעו.
לגבי חיסון ילדים, זו לגמרי בחירה ולא מופעל שום לחץ ממסדי.
כרגע, אך אני מניח שלפני תחילת שנת הלימודים, יתחיל הלחץ.
בערבית קוראים לזה 'שוואיה שוואיה', היינו קודם כל המשרד בוחן את השטח ורואה כמה נסיינים מרצון יהיו לו, לאחר מכן יראה את ההשלכות של הניסוי, כמובן שיסתיר מהציבור את הנזקים ויתקדם לשלב ב' ללא קשר כמה נזקים היו, במידה והצליח לטייח ולהסתיר את מרביתם.

נערך לאחרונה ב:

beatman

Member
כי הדבר כבר נעשה, רוב המוחלט של מי שהופעל עליו לחץ נכנע והתחסן.
כיום, כבר לא מבקשים אך גם אין ממי לבקש, אולי מעובדים חדשים, כי העובדים הקיימים כבר נכנעו.

כרגע, אך אני מניח שלפני תחילת שנת הלימודים, יתחיל הלחץ.
בערבית קוראים לזה 'שוואיה שוואיה', היינו קודם כל המשרד בוחן את השטח ורואה כמה נסיינים מרצון יהיו לו, לאחר מכן יראה את ההשלכות של הניסוי, כמובן שיסתיר מהציבור את הנזקים ויתקדם לשלב ב' ללא קשר כמה נזקים היו, במידה והצליח לטייח ולהסתיר את מרביתם.

יש מידע בכמה מקומות עבודה חייבו את עובדיהן להתחסן ?
לא שמעתי על הרבה מקומות כאלה מלבד כמה בחדשות וכאן בפורום.

לא מאמין שילחצו לחסן תלמידים, במיוחד כאשר יש עדויות על תופעות לוואי ובמיוחד כאשר התחלואה כבר נמוכה.
אבל בעצם עם הממשלה החדשה שעומדת לקום, לך תדע...

דיברגנט חדש

Well-known member
יש מידע בכמה מקומות עבודה חייבו את עובדיהן להתחסן ?
לא שמעתי על הרבה מקומות כאלה מלבד כמה בחדשות וכאן בפורום.
בעיריות, באוניברסיטאות, בחב' הסלולר ועוד ...
לא מאמין שילחצו לחסן תלמידים, במיוחד כאשר יש עדויות על תופעות לוואי ובמיוחד כאשר התחלואה כבר נמוכה.
אבל בעצם עם הממשלה החדשה שעומדת לקום, לך תדע...
מספיק שהחוזרים מחו"ל יגבירו במיקצת את כמות החולים שיש היום, בכדי שיתחיל הלחץ.
אני מאוד מקווה שאתה צודק ואני טועה, אך כפי שחזיתי את הכפיית חיסונים שכולם אמרו שלא תהיה, כך לדאבוני, כנראה, גם יהיה כאן לחץ לחסן את הילדים.

BravoMan

Active member
מתוך תקציר הכתבה שקישרת:

במשרד ממליצים לחסן תחילה בני נוער בסיכון, שמתגוררים עם קרוב משפחה בסיכון או שעומדים לצאת לחו"ל​

דיברגנט חדש

Well-known member
מתוך תקציר הכתבה שקישרת:

במשרד ממליצים לחסן תחילה בני נוער בסיכון, שמתגוררים עם קרוב משפחה בסיכון או שעומדים לצאת לחו"ל​

אל תתעצל ותמשיך לקרוא:
"משרד הבריאות הודיע היום (ד') על אישור החיסון נגד קורונה של חברת פייזר גם עבור ילדים בני 12-15. המשרד נמנע מהמלצה גורפת על החיסון, אלא ציין כי החיסון יינתן למי שמעוניין בכך. המשרד ממליץ על החיסון לבני נוער בסיכון, כאלה שמתגוררים עם אדם בסיכון או שעומדים לנסוע לחו"ל.

המשרד שקל מחד את הנתונים החדשים שפורסמו אתמול לגבי הסיכון לדלקת בשריר הלב אצל צעירים המתחסנים בחיסון של פייזר, מול סיכוני המחלה ומול ההסתברות שבני הנוער אכן יחלו בקורונה בתקופה זו בישראל, בה המחלה נראית כנמצאת בדעיכה."

דיברגנט חדש

Well-known member
אל תתעצל ותמשיך לקרוא:
"משרד הבריאות הודיע היום (ד') על אישור החיסון נגד קורונה של חברת פייזר גם עבור ילדים בני 12-15. המשרד נמנע מהמלצה גורפת על החיסון, אלא ציין כי החיסון יינתן למי שמעוניין בכך. המשרד ממליץ על החיסון לבני נוער בסיכון, כאלה שמתגוררים עם אדם בסיכון או שעומדים לנסוע לחו"ל.

המשרד שקל מחד את הנתונים החדשים שפורסמו אתמול לגבי הסיכון לדלקת בשריר הלב אצל צעירים המתחסנים בחיסון של פייזר, מול סיכוני המחלה ומול ההסתברות שבני הנוער אכן יחלו בקורונה בתקופה זו בישראל, בה המחלה נראית כנמצאת בדעיכה."

ממונה הקורונה: "אין דחיפות לחיסון ילדים בישראל"​

ממצאי המחקר שמראה כי קיימת סבירות לקשר בין החיסון לדלקת שריר הלב בקרב צעירים העמידו את קידום המבצע בסימן שאלה. ועדת החיסונים לא הגיעה להסכמות, והסתיימה בהצעה להמליץ על קבלת המנות בעיקר לבעלי מחלות רקע.

BravoMan

Active member
מה בדיוק אתה מנסה לומר עם הכתבה הזו?
מה חדש בה?

למעט העובדה שההחלטה הזו להתמהמה עלולה לעלות לכולנו ביוקר?

דיברגנט חדש

Well-known member
מה בדיוק אתה מנסה לומר עם הכתבה הזו?
מה חדש בה?

למעט העובדה שההחלטה הזו להתמהמה עלולה לעלות לכולנו ביוקר?
החדש בה, שאפילו ועדת החיסונים שהם פרו חיסונים לא היו מסוגלים להמליץ על החיסון.
בנוסף, נדיר שכותבים שיש קשר סטטיסטי בין מאורעות של תופעות לוואי של חיסון עם החיסון ואם כבר כותבים, אז מצאו קשר סטטיסטי מובהק שאי אפשר לטייח אותו ולראיה מצטט ומדגיש מהכתבה "ועדת החיסונים לא הגיעה להסכמות, והסתיימה בהצעה להמליץ על קבלת המנות בעיקר לבעלי מחלות רקע."
אגב, כאשר ממונה הקורונה בכבודו ובעצמו טוען בפה מלא שאין דחיפות לחסן ילדים בישראל, אז אם אתה טוען שהוא מסכן אותך, זה מראה שאתה היפוכונדר ופרנואיד והמלצתי שתיקח רגיעון של הדס :)

BravoMan

Active member
הייתי ממליץ גם לך לקחת משהו, אבל למיטב ידיעתי תרם פיתחו חומר שיעזור עם הביעה שאתה מציג פה...

"ממוני קורונה" באים והולכים.
זו משרה עם המון לחץ פוליטי.

קשר סטטיסטי אולי מצאו, אבל בשום מקום בכתבה לא מופיעה המילה "מובהק", ואם היית חכם כמו שאתה מנסה להציג את עצמך היית יודע שקשר סטטיסטי, במיוחד לא מובהק, לא באמת מעיד על קשר אמתי.
בכל מקרה, הסיכוי להיתקל בתופעת לוואי הזו הוא 1 ל-6000, והכתבה מהבהירה שזה הרבה, הרבה יותר נמוך מהסיכונים שבמחלה עצמה.

אבל, אתה כמובן מתעלם מכל משפט בכתבה שלא תומך בעמדה שלך כנגד החיסון...

דיברגנט חדש

Well-known member
יותר עילג מזה יש לך?
קשר סטטיסטי אולי מצאו, אבל בשום מקום בכתבה לא מופיעה המילה "מובהק", ואם היית חכם כמו שאתה מנסה להציג את עצמך היית יודע שקשר סטטיסטי, במיוחד לא מובהק, לא באמת מעיד על קשר אמתי.
אם היית "קצת" מבין במדע והיית בודק למשל את הקשר בין הקישון למחלת הסרטן שלקו אנשי השייטת, היית רואה שלא משתמשים במילה מובהק למרות שברור לכל שזה מובהק, בדיוק כמו כאן.
אגב, הקשר בין הקישון למחלת הסרטן לא הוכח מדעית אלא רק משפטית, אז האם אתה חושב שאין קשר או יש קשר?
אבל, אתה כמובן מתעלם מכל משפט בכתבה שלא תומך בעמדה שלך כנגד החיסון...
מציע לך לקחת קורס של קריאה מדעית, למרות שאני מניח שלא תהיה זכאי ללמוד אותו, כי זה רק למי שיש תואר ראשון במדע ו/או בהנדסה שעפ"י תגובתך רואים במובהקות שאין לך השכלה אקדמית מדעית וכנראה גם לא תיכונית מדעית.

beatman

Member
אתה נאחז בקש.
הכל כדי להימנע מחיסון בגלל אמונות תפלות וקונספירציות.

קראת את הכתבה שקישרת?
"מצאה כי קיימת אפשרות לקשר בין קבלת המנה השניה לבין תחלואה בקרב גברים צעירים בגילאי 16-30, ובגילאי 16-19 בפרט"

קיימת אפשרות - שום דבר לא הוכח!
תופעות לוואי של הקורונה לאומת זאת, מוכחות והן לכל החיים אצל לא מעט מחלימים.
זאת בניגוד לאותה דלקת, שגם אם קשורה לחיסון ניתנת לטיפול קל ועוברת אחרי מספר ימים.

חבל שאנשים מפיצים מידע כוזב בשביל קליקים שמזיק לבריאות!

מידע רפואי אלה לא אמונות תפלות ולא קונספירציות.
אני לא נמנע מחיסון, התחסנתי מזמן.
יש רופאים שממליצים לאנשים מסויימים להימנע מהחיסון בגלל שיש סיכון לדלקת בשריר הלב ובהחלט היו מקרים כאלה ולא תמיד הם עוברים בקלות.
אני בעד שיקול דעת ואחריות אישית של אנשים על גופם, אתה רוצה לדחוף חיסונים בכל בגלל פרנויה לא מבוססת שכל מי שלא מתחסן הולך להדביק אותך ולסכן את חייך.

BravoMan

Active member
איזה "מידע רפואי" בדיוק?
הכי מצחיק אותי שאנשים שקוראים להפלות רצח פתאום מתחילים לנופף ב-"שיקול דעת ואחריות אישית של אנשים על גופם" כשזה מגיע לחיסונים.

ואכן - מי שלא מתחסן מסכן אחרים.
זו עובדה רפואית.

אבל מן הסתם לא עבור מאמיני קונספירציות...

beatman

Member
איזה "מידע רפואי" בדיוק?
הכי מצחיק אותי שאנשים שקוראים להפלות רצח פתאום מתחילים לנופף ב-"שיקול דעת ואחריות אישית של אנשים על גופם" כשזה מגיע לחיסונים.

ואכן - מי שלא מתחסן מסכן אחרים.
זו עובדה רפואית.

אבל מן הסתם לא עבור מאמיני קונספירציות...

כי הפלה זה באמת רצח, אי חיסון זה לא.
יש המון לא מחוסנים שמסתובבים בינינו, מישהו מהם פגע בבריאותך ? ברור שלא !
"עובדה":LOL:

BravoMan

Active member
יש הרבה גנבי מכוניות שמסתובבים בנינו.
מישהו מהם גנב לך רכב?

עובדה - גנבת רכבים היא לא בעיה, ולא צריך ביטוח או אמצעי מיגון!

beatman

Member
יש הרבה גנבי מכוניות שמסתובבים בנינו.
מישהו מהם גנב לך רכב?

עובדה - גנבת רכבים היא לא בעיה, ולא צריך ביטוח או אמצעי מיגון!
שוב השוואה בין אנשים חפים מפשע לבין פושעים.(n)
לי דווקא ניסו לגנוב את הרכב.

BravoMan

Active member
אדם שבוחר במודע ובמכוון לסכן חיים של אחרים אינו חף מפשע!

אמרת ש-"ניסו" לגנוב לך את הרכב.
מה עשית? גירשת אותם בעצמך או קראת למשטרה?
האם הגנבים אמרו לך (או לשוטרים) - "על תאיים עלינו, זכותנו על גופנו"?

דיברגנט חדש

Well-known member
אדם שבוחר במודע ובמכוון לסכן חיים של אחרים אינו חף מפשע!
אדם בריא לא מחוסן לא מסכן אף אחד לא במודע ולא במכוון!
אמרת ש-"ניסו" לגנוב לך את הרכב.
מה עשית? גירשת אותם בעצמך או קראת למשטרה?
האם הגנבים אמרו לך (או לשוטרים) - "על תאיים עלינו, זכותנו על גופנו"?
אם כבר אתה עושה את ההשוואה הדבילית הזאת, אז גופם=רכבם וגופו=רכבו ואסור להם לגעת ברכבו שזה גופו.
על גופם שייעשו מה שהם רוצים.

למעלה