חברים, אל תקבלו את החיסון

BravoMan

Active member
א) מי אמר לך שאני נזהר פחות?
ב) אם לא שמת לב - מרבית האנשים במדינה התחסנו, ואלה שלא מתחסנים גם מאמינים בקונספירציות, ולא שומרים על שום הנחיות.
ג) שמירה על ההנחיות לא עצרה את המגפה רק האטה אותה, החיסון המסיבי של מרבית האוכלוסייה כן.

לסיכום:
אדם המסרב להתחסן אינו שונה מזה שנוהג בשכרות או תחת השפעת סמים: הוא לא בהכרח יהרוג מישהו, אבל הוא בהחלט עלול, ועל כן, מבחינתי הוא פושע לא פחות מאותם נהגים שיכורים.

דיברגנט חדש

Well-known member
אף אחד, זו סטטיסטיקה שמישהו שחושב שהוא חסין ממשהו, לאו דווקא המקרה המדובר, פחות נזהר.
לדוג', מוניטור לתינוק שאמור למנוע מוות בעריסה, עושה בדיוק ההפך, כי הורים ישנים בכייף שלהם במקום להיות עם יד על הדופק.
ב) אם לא שמת לב - מרבית האנשים במדינה התחסנו, ואלה שלא מתחסנים גם מאמינים בקונספירציות, ולא שומרים על שום הנחיות.
אני לא מחוסן ושמרתי על כל ההנחיות, למעט ההנחייה הדבילית של ללכת עם מסכה בחוץ כאשר אין סביבי אנשים.
ג) שמירה על ההנחיות לא עצרה את המגפה רק האטה אותה, החיסון המסיבי של מרבית האוכלוסייה כן.
אם בסוף הגל הראשון, היו מתמהמהים ולא חוזרים בבום, היינו כבר אז במצב של היום ולראיה יש לך את ניו זילנד שעשו כך ואין אצלם מגפה לא לפני החיסונים ולא כיום שמרביתם לא מחוסנים.
לסיכום:
אדם המסרב להתחסן אינו שונה מזה שנוהג בשכרות או תחת השפעת סמים: הוא לא בהכרח יהרוג מישהו, אבל הוא בהחלט עלול, ועל כן, מבחינתי הוא פושע לא פחות מאותם נהגים שיכורים.
רק במוח מעוות כפי שיש אצלך.

BravoMan

Active member
שמישהו שחושב שהוא חסין ממשהו,
למה לא מפתיע אותי שאתה לא מבין את ההבדל בין "חסין" ל-"מחוסן".
בניגוד אליך, אני כן. שמור את הסטטיסטיקות שלך לעצמך, ואם כבר - אין קשר בין מוניטור תינוקות למוות בעריסה, תפסיק להמציא שטויות כדי להצדיק את הפרנויה שלך.

אני לא מחוסן ושמרתי על כל ההנחיות, למעט ההנחייה הדבילית של ללכת עם מסכה בחוץ כאשר אין סביבי אנשים.
ברור - אתה מחליט על דעת עצמך שהנחיות של טובי ממומחי הרפואה הן דביליות, ומפה בדיוק מתחילות הבעיות!
זו הסיבה שאני אתמוך בממשלה שתחליט לחסן בכוח - ואני לא מתכוון קנסות ללא מתחסנים או מניע להסתובב בכל מיני מקומות, אני מתכוון לכאלה שיבואו לתקוע לך מחט ביד בליווי שוטרים חמושים!

כמה שזה מפחיד, וזוועתי - אנשים כמוך שלוקחים את החיים של כולנו לידיים בלי שמץ של שכל מפחידים אותי יותר!

היינו כבר אז במצב של היום ולראיה יש לך את ניו זילנד שעשו כך ואין אצלם מגפה לא לפני החיסונים ולא כיום שמרביתם לא מחוסנים.
יש שם חצי אוכלוסייה של ישראל, והם הרבה יותר ממושמעים מאשר פה.
הנה - אתה בעצמך מצפצף על ההנחיות, ואחרי זה אומר "אם היינו מתנהגים כמו ככה וככה".

רק במוח מעוות כפי שיש אצלך.
ברור. נקווה לניצחון של המוחות המעוותים על ה-"שכל הישר" שלך!

beatman

Member
בניגוד אליך, אני כן. שמור את הסטטיסטיקות שלך לעצמך, ואם כבר - אין קשר בין מוניטור תינוקות למוות בעריסה, תפסיק להמציא שטויות כדי להצדיק את הפרנויה שלך.

ברור - אתה מחליט על דעת עצמך שהנחיות של טובי ממומחי הרפואה הן דביליות, ומפה בדיוק מתחילות הבעיות!
זו הסיבה שאני אתמוך בממשלה שתחליט לחסן בכוח - ואני לא מתכוון קנסות ללא מתחסנים או מניע להסתובב בכל מיני מקומות, אני מתכוון לכאלה שיבואו לתקוע לך מחט ביד בליווי שוטרים חמושים!

כמה שזה מפחיד, וזוועתי - אנשים כמוך שלוקחים את החיים של כולנו לידיים בלי שמץ של שכל מפחידים אותי יותר!

הנה - אתה בעצמך מצפצף על ההנחיות, ואחרי זה אומר "אם היינו מתנהגים כמו ככה וככה".

בישראל אין מפלגות שמחזיקות בדעה כזאת.
אולי שווה לך לנסות את צפון קוריאה ?;-)

BravoMan

Active member
לא צריך צפון קוריאה, בקרוב בבריטניה:

הנה כתבה שמראה מה קורה במדינות שנותנות לתושבים לא מחוסנים להסתובב חופשי.
אגב, נראה שפקיסטן בדרך הנכונה!

לדעתי זו גם מדינה שתאהב מאוד את התנהלותה בתחומים אחרים, במיוחד בתחום זכות נשים על גופן...

beatman

Member
לא צריך צפון קוריאה, בקרוב בבריטניה:

הנה כתבה שמראה מה קורה במדינות שנותנות לתושבים לא מחוסנים להסתובב חופשי.
אגב, נראה שפקיסטן בדרך הנכונה!

לדעתי זו גם מדינה שתאהב מאוד את התנהלותה בתחומים אחרים, במיוחד בתחום זכות נשים על גופן...

לא מדובר על כפיית חיסונים בבריטניה.
גם בישראל נותנים ללא מחוסנים להסתובב חופשי ומה קרה? כלום!

BravoMan

Active member
אכן, הם לא כופים חיסונים בבריטניה, והתוצאה היא שהמדינה עדיין במשבר... זו בדיוק היית הנקודה!
בישראל, יש גם לא מעט מחבלים שמסתובבים חופשי, שלא לדבר על סוגי פושעים אחרים כי מערכת המשפט פה מתפקדת לא משהו.
והמדינה עדיין כאן...

זה לא אומר שאני צריך לתמוך בחופש למחבלים, כפי שאני לא צריך לתמוך בחוסר ענישה ללא מתחסנים.

beatman

Member
אכן, הם לא כופים חיסונים בבריטניה, והתוצאה היא שהמדינה עדיין במשבר... זו בדיוק היית הנקודה!
בישראל, יש גם לא מעט מחבלים שמסתובבים חופשי, שלא לדבר על סוגי פושעים אחרים כי מערכת המשפט פה מתפקדת לא משהו.
והמדינה עדיין כאן...

זה לא אומר שאני צריך לתמוך בחופש למחבלים, כפי שאני לא צריך לתמוך בחוסר ענישה ללא מתחסנים.

בניו זילנד נתנו ללא מחוסנים להסתובב ופלא, מה קורה שם ? :-D
אם אתה מחסן בכפייה ועלול לסכן בכך את בריאותם של המחוסנים, אתה הוא המחבל

BravoMan

Active member
ברור שנתנו להסתובב - יש שם שממה!

בוא נעשה חישוב קטן:
לפי סטטיסטיקות בגוגל, כמות מקרי הקורונה בניוזילנד בזמן האחרון זהה לזו שיש בישראל.
רק מה - יש שם חצי מהאוכלוסייה מפוזרת על פני פי 10 שטח.

מה שאומר, שמצב המגפה אצלם חמור פי 20 מאשר פה!

כמעת 5 וחצי מליון איש התחסנו במדינה, ואף אחד מהם לא סובל מתופעות לוואי שאפילו מתקרבות לנזק שנגרם ממי שחלה קשה בקורונה.
ואתה קורא לי מחבל... |פנים|

דיברגנט חדש

Well-known member
אם היית מבין "קצת" במדע, הייתי אולי מבין שמחוסן הוא מקרה פרטי של חסין והוא יורש את כל התכונות (אני לא אתפלא, אם לא תבין את המינוח, אך זה לא נועד לאנשים שחושבים שהם חכמים מבלי שיש להם השכלה מינימלית).
כמו לדוג' שנתתי של המוניטור, שאתה חושב שאתה יודע הכל מבלי שטרחת לבדוק ומצדיק שוב ושוב כמה אתה |טמבל|
אשמח לראות, מומחה אחד שטען שצריך ללכת באויר הפתוח כשאין אנשים סביבך עם מסכה.
הנחייה כזאת נועדה ל-|טמבל| כמוך שלא מסוגלים להפעיל חשיבה מינימלית ולכן אומרים להם דברים בגורף בכדי שלא יצטרכו לחשוב.
בעודי כותב את התגובה, אני נזכר במקרה שהיה בגל הראשון או השני של שוטר |טמבל| שנתן דו"ח על מסכה לאחד שהסתובב לבד ביער ללא נפש חיה מסביבו.

מזל שאף אחד לא סופר אותך ואף אחד לא ייתן יקשיב לך למעט השדים הפנימיים שיש במוחך המעוות, גש לטיפול ויפה שעה אחת קודם |סיוע|
אז הנה, אתה מודה שלא החיסונים הם היחידים שמגבירים, אלא המשמעת.
רק בפנטזיות שלך |נחמה|

BravoMan

Active member
אם היית מבין "קצת" במדע, הייתי אולי מבין שמחוסן הוא מקרה פרטי של חסין והוא יורש את כל התכונות
אני לא יודע באיזה פירוש של "חסין" אתה מנסה להשתמש פה, אבל כל מי שטיפה שכל בראשו יודע שקבלת החיסון אינה מבטיחה ב-100% שלא תדבק, ואפילו לא מבטיחה ב-100% שלא תחלה קשה, לכן הפירוש הרגיל של המילה "חסין" - כלומר, לא פגיע, לא חל כאן, ועדיין צריך להיזהר.

כמובן, הוכחת כבר שאינך נמנע עם האוכלוסייה המדוברת, אז אין פלא שהתדרדרת למשחקי מילים...

אשמח לראות, מומחה אחד שטען שצריך ללכת באויר הפתוח כשאין אנשים סביבך עם מסכה.
אשמח לראות אותך מסביר איזו תפיסת ESP מאפשרת לך לדעת מראש מתי יופיע מולך עוד אדם בשטח ציבורי.
אבל בגדול - כל ההנחיות נועדו מתוך מחשבה שאנחנו אנשים "לא מדויקים" (מה שאתה בוחר לכנות "טמבלים").
אתה מאמין שכל אחד יודע מתי הוא בריא או חולה - ועם המחלה הזה זה לא אפשרי בגלל תקופת דגירה ארוכה ומקרים אסימפטומטיים.
אתה מאמין שכל אחד יודע בדיוק מתי הוא יבוא במגע עם מישהו ומתי לא במרחב הציבורי - וזה פשוט לא נכון.

העובדה פשוטה: אותה "ממונה קורונה" שאתה מנופף בו ככזה שלא ממליץ לחסן ילדים, קבע שצריך מסכות גם ברחוב.
פתאום זה לא טוב לך?

והשוטר צדק:
אם אותו שוטר היה באותו יער, אז כבר האדם לא היה לבד. מן הסתם אם מסתובבים שם שוטרים, מסתובבים שם עוד אנשים.

מזל שאף אחד לא סופר אותך
לשמחתי הרבה, סטטיסטיקות חיסונים, ויחסי חברות לעובדים בארץ מראים שגם אותך ושכמותך לא סופרים, ובזכות זה כנראה נהיה המדינה הראשונה בעולם שתוכל להסיר את המגבלות ובאמת להתגבר על המגפה.
ולא - ניוזילנד שבה יש מחצית מהאוכלוסיה מפוזרת על שטח גדול פי 10 ממדינת ישראל לא נחשבת.
הם מראש היו מבודדים יותר מאיתנו, ועכשיו הם עדיין צריכים מגבלות.

אז הנה, אתה מודה שלא החיסונים הם היחידים שמגבירים, אלא המשמעת.
ברור - אין בני אדם אין מגפה.
אפשר אפילו לא להפעיל מגבלות, בוא פשוט ניתן לקורונה להרוג כל מי שלא מסוגל להתגבר עליה בכוחות עצמו.
גם לא נחזיק אנשים מונשמים בטיפול נמרץ.

אחרי שהווירוס יסיים להרוג, כל מי שיישאר בחיים כבר לא יסבול ממנו, והופ - נגמרה המגפה.
הכי זו והכי יעיל.

בחיאת, אתה מפעיל את הראש לפחות פעם אחת לפני שאתה כותב פה דברים?

רק בפנטזיות שלך
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: הסתכלת במראה פעם?

beatman

Member

לסיכום:
שקר וכזב
אני מכיר אנשים שלא התחסנו שדווקא כן מקפידים על מסיכות, אפילו ליד חברים.
חלקם לא בטוחים בבטיחות החיסון והעדיפו לא להתחסן, ויש כאלה שהרופא המליץ להם לא להתחסן בשל מצב בריאותי.
כפי שהנתונים מוכיחים יותר מחצי מהאוכלוסיה התחסנה וזה מספיק בשביל לבלום את המגיפה, אין צורך לרדוף אחרי כל אחד.

BravoMan

Active member
ראשית, אנחנו לא מדברים כאן על אף אחד שקיבל המלצה רפואית לא להתחסן.
אמרתי את זה מההתחלה - יש אנשים שבאמת לא יכולים להתחסן, והם דווקא אלה שצריכים הכי הרבה הגנה מכל הסובבים אותם.

וברור שיש יוצאי דופן ששמים מסכה ומקפידים, אבל זה לא תירוץ לכלום.

אגב, יש גם אנשים שמשתכרים ולוקחים מונית הבית. הם בסדר גמור, אבל אנחנו לא מפסיקים לרדוף נהגים שיכורים בגללם.

דיברגנט חדש

Well-known member
מידע רפואי אלה לא אמונות תפלות ולא קונספירציות.
אני לא נמנע מחיסון, התחסנתי מזמן.
יש רופאים שממליצים לאנשים מסויימים להימנע מהחיסון בגלל שיש סיכון לדלקת בשריר הלב ובהחלט היו מקרים כאלה ולא תמיד הם עוברים בקלות.
אני בעד שיקול דעת ואחריות אישית של אנשים על גופם, אתה רוצה לדחוף חיסונים בכל בגלל פרנויה לא מבוססת שכל מי שלא מתחסן הולך להדביק אותך ולסכן את חייך.
כפי שחזיתי, פיפס קטן ומשרד הבריאות יהיו בדעתו |לא|

דיברגנט חדש

Well-known member
מעדיף את מה שראינו מהסרטון הסיני מתחילת המגפה.
לאנשים כמוך בהחלט מגיע טיפול כמו לבחור ההוא!
אם אתה כ"כ מעדיף את זה, למה לא תעשה רילוקשיין לשם?
למה לך לסבול כאן ולהיות כה חרדתי שמא אחד כמוני יעבור לידך ברחוב?
קפל את זנבך וטוס מכאן ...

BravoMan

Active member
אה, יופי, אתה אומר שאנחנו עוד בסדר יחסית אליהם?

בכל מקרה, למה שאני אזוז מהבית שלי בגלל שאתה רוצה להיות חלאה ולסכן את הבריאות שלי ושל משפחתי?
אני לא חרדתי.
אני משלם מסים למדינה בדיוק בשביל שתטפל בעבריינים כמוך!

exprexs

Member
מחקתי דבריי.
אני אשתדל לזכור שיש כאן כמה אנשים חסרי תרבות דיון.

נערך לאחרונה ב:
למעלה