חבריה..

• פותח הנושא PPPS
  • פורסם בתאריך

train

New member
יכול הליות שמדובר פשוטבכמות מאוד

נמוכה של הורמונים מסויימים? כי הרי ידוע שאצל אישה אחרי לידה הרבה פעמים פוחתת בצורה דרסטית התשוקה המינית. וזה דבר שקשור לאיזון הורמונלי. אז אולי זה תופעה של הורמונים נמוכים מאוד?

roseorose

New member
וזה כל הסיפור...

התכונה השלטת באוכלוסיה היא שישנה התעניינות מינית (בבני המין השני לשם קיום המין). זה נובע למשל מרמה הורמונלית מסוימת. אסקסואלים מייצרים אולי רמות נמוכות יותר של הורמונים מסוימים, סתם כהשערה, בגלל מוטציה בגן מסוים או גנים מסוימים. כלומר, הם נולדו עם הנטייה הזו באופן מובנה (לא מייצרים לעולם מספיק הורמונים ולכן לא חשים את המשיכה המינית). זה העניין.

train

New member
ואם ינסו לאזן את הרמה ההורמונלית

באופן מלאכותי?

roseorose

New member
לא תמיד זה ישפיע...

אנחנו מדברים פה על גורם אפשרי, ולא על מכלול הגורמים (אם תשנה גורם אחד לא בהכרח תשפיע על כל התהליך). כמו כן, אתה לא יודע אם מדובר ברמה הורמונלית כרגע או רמה הורמונלית שהיתה חשובה גם במהלך ההתפתחות. יכול להיות שדברים מסוימים לא התפתחו בזמן שהיו אמורים להתפתח כי כבר אז לא היתה רמה מספיק גבוהה של הורמונים.

ToryMaster

New member
אה.

מה טהור בהימנעות מיחסי מין? שוב, לא רומזת שזה בהכרח רע, אבל אני מנסה להעביר את זה שרק כי מישהו לא רוצה לעשות סקס - לא עושה אותו טהור או נקי או טוב יותר מכולנו.

PPPS

New member
שוב, ושוב ועוד פעם

לפי הטבע וגרסת האלוהים (לא הדת, האלוהים..הטבע.. מי שאין לו אחד כזה בטח יעלה ספקולציות כאלה ואחרות לגבי התוכן ) בני האדם אמורים לחיות בהרמוניה ובשלווה "בתנאי ש.. " וכאן התנאי הגדול; ישנם חוקים וישנו מוסר שלפיו האדם צריך להתנהג ואם לא יעמוד בדרישות המוסריות והחוקים, הטבע כבר ידאג למרר לו את החיים ואם לא עכשיו אז מחר או עוד חודש, שנה מה זה משנה עכשיו, אם כבר מוסר אז , בכל העולם ידוע שמין בעיקרון שלו , בגרעין, זה לכלוך, מעשה זימה במסווה של "אהבה" . מין זה תשוקה, אהבה זה רגש . נקודה פסיק סימן קריאה. מין זה הרוע.. הזימה... הלכלוך, התאווה, היצר ופרי השטן בפשטות גמורה . הרי כיום כבר אין הפרדה בין טוב לרע, ומה לעשות , קיים בלבול בין אהבה לתשוקה ויש שחושבים שמין זה רגש.. אז לא , זה לא . טורי מאסטר אם עדיין לא הבנת בכיף אשמח להרחיב עוד הרבה במסרים. אין פה הרבה קשר לפורום כי הוא עוסק בהגדרה .. וזאת בעצם השקפת עולם..

roseorose

New member
לא הבנתי..

אהבה אמורה להיות ללא מין? מין זה דבר מלוכלך? אז איך אמורים להתרבות? או שתודה לאל שיש היום הפריות מבחנה...

train

New member
מדוע תשוקה או תאווה זה נחשב

דבר שלילי? תוכל לפרט קצת מדוע אתה חושב כך?

The Peanut

New member
חבוב

קודם כל, די לחזור לתנ"ך. אתה נשמע כמו כומר. ואתה שוכח עובדה די בסיסית. בלי ה"יצרים" ה"לא טהורים" האלה, אתה בעצמך לא היית קיים. זה קצת פרדוקס, לדעתי.

PPPS

New member
תתפלאי לשמועP-:

אני נערה בדיוק כמוך (ולא ממשפחת כמורה או רבנים או שייח'ים ) אמנם יש לי חבר כבר משהו כמו 3 שנים ,שנינו איך לאמר ..יצורים די מיניים זה עדיין לא גורם לי לוותר על ההשקפות עולם שלי לעולם טוב יותר אם תרצי, אפילו מושלם. מי יודע .. יום יבוא ואני אעמוד גם בהשקפות עולם של עצמיD-:

The Peanut

New member
עולם מושלם?

תסבירי לי בבקשה איך עולם יכול להיות מושלם כשאין כל המשכיות? אני מקווה שלימדו אותך איפשהו, שהדרך להביא צאצאים לעולם היא מין
.

תקשיבי...

בלי טוב לא היה רע בלי רע לא היה טוב זה יינג יאנג זה המעגל שהאחד רודף אחרי השני שבעצם אותו דבר את מנסה להעיף את הרוע ממך במקום לקחת אותו לתוכך ולחבק אותו להיות אחד איתו בלי החטא לא היה מצווה עולם מושלם מטבעו אינו מושלם כמו שאדם שמנסה לבטל את החטאים עושה חטא בפני עצמו את סתם מוסיפה רוע לרשע הזה ויוצרת רשע עוד יותר גדול שזה כבר רע מה שעושה את זה עוד יותר רע לכל אחד יש את הדארק סייד שלו וזה בסדר זה נכון וזה צריך להיות שם אם זה לא היה שם היינו נכחדים מקיום אין רע תכלס בסקס סקס זה דבר נפלא אם יש כאלה שלא רוצים לעשות אותו או לא נמשכים אל זה לבריאות אבל לנסות להשמיד את הרע להעיף הת החטא זו בורות כמובן שאם באמת היית מעיפה את החטא לא היית מתקיימת אבל את לא מעיפה את החטא את רק מוסיפה חטא על חטא שזה סתם באסה לך אז כן...באסה לך

PPPS

New member
אז אתה בעצם אומר

"תקיימו יחסי מין כאילו אין מחר, גם ככה זה חטא ('שצריך לחבק אותו')" ??

כעקרון

סקס זה לא חטא סקס זה דבר נהדר אבל אני כן אומר שרשע וחאט אם תרצי זה דבר שצריך לעשות חשוב שהוא יהיה לא נוכל להתקיים בלעדיו ואני ואת עושים אותו כל הזמן אין טוב ואין רע אין דבר כזה רוע כמו שאין דבר כזה טוב הכל קורה מסיבה ואם זה לא היה קורה לא היינו כאן רוע זה רק חלק מהדברים שקוראים שאם לא היו קוראים...פשוט לא היינו כאן אז טוב שהם קראו את מבינה... אז כן חבקי את זה לתוכך

למעלה