חברוּת

new dreamer

New member
חברוּת

עיניים חמות האומרות- יהיה בסדר. דאגה אמיתית המנסה להסתתר במעטה אמיץ. שכבות הבנה שונות שנותנות עזרה כשצריך. אני איתך, לא אעזוב. אנחנו קשורים לנצח גם ברע, גם בטוב. שיחות בטלה סתמיות והקשבה קוסמית. יד ביד נלך ונתגלגל מצחוק ונחייך ונאמין אחד לשני, עליך אני סומך.

aiziq

New member
חולמת חדשה, שלום../images/Emo13.gif

כתבת על חברות ולמען האמת לא חידשת דבר וחצי דבר. השיר מלא בסיסמאות שחוקות ( ברע ובטוב, יד ביד נלך ) הכתיבה מאד צעירה. וזה הדבר הטוב שאני יכול לומר מכיוון שיש עוד הרבה מקום להתפתח וכאן זה בהחלט עשוי להיות מקום שיאפשר התפתחות כזאת
את מוזמנת להגיב ליצירות אחרים. איציק.

קסנדרה*

New member
חולמת, ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

עיניים חמות האומרות- יהיה בסדר. דאגה אמיתית המנסה להסתתר במעטה אמיץ. שכבות הבנה שונות שנותנות עזרה כשצריך. * עד כאן שלוש צמדי שורות, כאשר כל צמד מעביר פחות או יותר את אותה האמירה, כלומר, ניתן לצמצם את ששת השורות לשתיים עד 3 שורות, ומשם להמשיך. אני איתך, לא אעזוב. * יופי של הבטחה, אבל אין לה קשר להתחלה, ואם יש לה קשר להמשך, הרי שהיא מנתקת את ההתחלה של השיר מגופו. אנחנו קשורים לנצח גם ברע, גם בטוב. * שתי שורות שניתן לוותר עליהן, אם הכוונה ליצור שירה (לעסוק באמנות השירה). שיחות בטלה סתמיות** והקשבה קוסמית. יד ביד נלך ונתגלגל מצחוק ונחייך ונאמין אחד לשני, עליך אני סומך. ** הקטע בין הכוכביות, לא מעביר כלום, הוא מאד סובייקטיבי המשוייך לכותבת ואפילו לא לדוברת, כלומר חסרה לנו ביצירה הדוברת והנמענת ובעיקר האמירה. חולמת חביבה, אני מציעה לקרוא במאמרים את המאמר "השלבים לכתיבת שיר", זה יכול לסייע, בהצלחה. קסנדרה

Yishai A

New member
תגובתי על השיר..

בעת קריאת השיר, הייתה לי הרגשה קלה של קריאה בספר "מהו חבר טוב", שיצא בזמנו כ"ספר כיס" עם איורים מקסימים. אני חושב שמבעד למשפטים ה"בנאליים" כביכול, המשפט היחיד שהצליח לחדור בשיר הוא דווקא "אני איתך, לא אעזוב.", שאינו מדבר בכלליות על 'חברות, מהי?' אלא נאמר מאדם אחד לשני ברוך. אולי בעצם הבדלתו משאר השיר, באמצעות מרכאות, הוא יתפוס את המקום הראוי לו?...

למעלה