חברה תנו בבקשה טיפים

• פותח הנושא pcp1
  • פורסם בתאריך

pcp1

New member
חברה תנו בבקשה טיפים

אבל ברצינות איך אני יכול להוציא פטור מי לקיחת נשק ופטור מכל תורנות ושמירות בבקשה תנו איזה טיפ

סופה21

New member
די לחפשנות?

פטור מנשק זה פטור מהצבא (חייל שלא יכול להחזיק נשק לא ישרת בצה"ל)

סופה21

New member
וואלה לא יודע..

אבל כן אני ניסיתי להוציא כזה פטור בגלל בעיות השמיעה שלי. וקיבלתי את התשובה הזו מ4 רופאים ועוד כל מיני קצינים אצלי בטייסת.

slyu1984

New member
אז אם אני לא כשיר להחזיק בנשק

אז אני ישוחרר מצה''ל....

deathcaster

New member
אתה גם לא יודע לשרשר וזו פעם שנייה

היום , שים לב הגבתי לסופה לא לך.

סופה21

New member
זוהר....

אני מאחל לך לא להיות במצב שלי . אם אוזן אחת שלא מתפקדת ואוזן אחרת שהתפקוד שלה יורד אט אט. ובאמת אתה יודע שאתה עדיין עומד על הגבול הדק ואני מקווה שתנסה קצת ללמוד מהחסימות שלך .

deathcaster

New member
לירן אל תאיים

תוציא את הראש שלך מהתחת שלך ותלמד לקבל קצת הומור, שתשתחרר בשעה טובה אתה תלמד שלא הכל בחיים זה צנזורה ובטחון מידע וסתימת פיות , אני למשל לא הייתי צריך להשתחרר מהצבא כדי להבין את זה , תהיה קצת פחות פגיע , ואם כבר פחות סיסי , קצת הומור שחור לא הזיק לאף אחד, ולך הוא צריך להועיל !!! עכשיו רוץ לאייל/מורן לבכות להם עוד פעם , בחייאת דינאכ בן אדם ! LIGHTEN UP דרך אגב , הבעיית אוזניים בגלל הצבא ? או תורשתי ?

סופה21

New member
מה לעשות זוהר..

יש לי גבול ואתה עברת אותו ובגדול. וכן השמיעה שלי זה הגבול. הומור שחור? תצחק על עצמך לא על אנשים שאתה לא מכיר את הסיפור שלהם כי אני לא מאחל לך לעבור את מה שאני עברתי במשך שנה שלמה מהחיים שלי (רמז 10 ניתוחים באוזן אחת בהפרש של פחות מחודש אחת מהשני).

slyu1984

New member
תיהיה בריא

נכה צה''ל לעתיד אומר לך זאת לך תתבע ת'צבא!

סופה21

New member
מה הקשר לצבא? אני עוד לא מבין

אני חירש לא מלידה ולא מצבא. סתם חיידק שלצערי אין לו תרופה בארץ (או לפחות אז לא הייתה לו)

deathcaster

New member
על מה הוא יתבע ? על הפרת הוראות

ב"מ ? את האמת לירן , יכול להיות שיש משהו בזה , הרי אתה משרת בח"א, אם שירתת במקום שיש בו הרבה רעש , יכול להיות שתוכל לשחק על זה , אם אתה טיפוס כזה.

סופה21

New member
אז זהו..

שלא סתם אני לא משרת ברמת דוד (כן שן רציתי לשרת)... אני פסול בסיסי טיסה.

deathcaster

New member
אתה יכול לפרט

רק אם בא לך , על החיידק אני מתכוון, שמו אם ידוע לך, תסמיני המחלה, ביטויי המחלה , סוג הניתוח.

סופה21

New member
השם שלו

לא זכור לי במלאו כי זה משהו ארוך. תסמינים? איבוד השמיע בפתאומיות ובלי הכנה או שום דבר. המון כאבי ראש , מוגלה , ובעצם אוזן שלמה שנהרסה תוך דקה. אין ניתוח שיכול להצליח. ניסו כפתורים לשחזור עור התוף לא עזר. פעמיים פתחו את האוזן , ובניתוח האחרון לאחר 12 שעות ניתוח הוציאו את כל אברי השמיעה והאוזן (כל מה שרואים אצל הרופאים בתמונות) כי הם היו הרוסים ואכולים.

deathcaster

New member
אני אשמח

אם תפרסם את השם של החיידק , אני מתעניין בנושא, לא שמעתי על מקרה כזה , באיזה גיל זה היה ?

למעלה