זקן שוטה, זמנך עבר, זוז כבר

יקיצונ

New member
זקן שוטה, זמנך עבר, זוז כבר

תגובה לדברי חיים חפר במעריב זקן שוטה, זמנך עבר, זוז כבר אתה מזכיר את מלחמות לבנון, שכחת את בזיון מלחמת יום כיפור? ילדים בני 15 השליכו מספר אבנים לא מדויקות על מחבל ואיש חמס בן שמונה עשרה – ואתה קורה לזה לינץ'? איך היית קורה לירי מכוון לעבר מעפילים שקפצו מן האניה אלטלנה? תותח קדוש? ומה היה גורם לך יותר קורת רוח: כדור בראשו של מתנחל, או, צאצאית של חלמניצקי המגרגרת בזרנוקך מה היה גורם לך יותר כאב נפש: אבן בראשו של מחבל, איש חמס, בגיר בן שמונה עשרה, או, רצח של איש משמר הגבול שבוצע רק לפני שבוע ע"י אנשי שמאל הנלחמים בגדר ההפרדה

shy-1

New member
בוא נתחיל מכך, שהייתי יותר משמח

לוא היית כותב הודעה זו, לאחר שאתה היית מקבל מכות מחיילים ונערי כהנא ואבנים ממרחק מטר, בטוחני לפי התרשמות ראשונה, שהיית נחרץ יותר בדעותיך.

יקיצונ

New member
מעשי הנערים היה לינץ' כה קשה,

שאפילו קרבן הלינץ', ששוחרר לביתו למחרת (למרות שהיה "במצב אנוש" כדברי שיתקורתינו) שכח את מעשיהם ומרוב פחד דיבר רק על מכות מהחיילים

shy-1

New member
מה זה שייך? זה שגם לינץ יהודים לא

יודעים לעשות, מצביע רק עליהם ועל כל האהבלים מכחישי הלינץ גם! נ.ב. התקשורת הגזימה בתאור(מוכרים עיתונים), אך אין זה מפחית מחומרת המעשה, בקרוב תצוגת הפלאש. יש למה לחכות.

יקיצונ

New member
שי הנחמד

אני מחכה בקוצר רוח למצגת הומוריסטית שאתה מכין לנו העיתונות מוכרת עיתונים, אך לרשת שידור ממלכתית, צריכה להיות מחויבות מסוימת לאמת מלבד מחויבותה לדעתם האישים של כתביה ועורכיה היה לינץ'? הצחקת אותי

shy-1

New member
למה לחכות, אתה יכול לעשות בינתיים

עוד לינץ או שניים. אל תתעצל
נ.ב. לוא ידעתי באמת שאתה בקוצר רוח, הייתי דוחה בשנה את ההגשה.

יקיצונ

New member
נ.ב.

דחילק, אנו מחכים למצגת. אל תאכזב. שבץ גם קצת קטעים מרמאללה הייתי יוצא לשוק

shy-1

New member
לפי כתיבתך אתה דווקא בא מהשוק ../images/Emo6.gif

וברמאללה כולנו מסכימים שהיה לינץ מזוויע
אני יוצר מצגות ליהודים שלא רואים היטב את דבשתם!

יקיצונ

New member
הייתי מכריז ואומר

וכך אנו סוגרים את המעגל חיים חפר שזלזל במרוקאים, ודודו טופז שחשב שהם צ'חצ'חים ועכשיו, שי הביישן סבור שאנו אנשי שוק (ומה רע בכך). את המצגת תראה ונתרשם, ואל תנהג כמנהג השתרוקת המעלימה עובדות וחושפתן על פי השקפת עולמם של הכותבים ושיקול דעתם על מידת השפעת דבריהם על דעת הקהל - במקום לכתוב ולפרסם על פי האמת

יקיצונ

New member
אז מה היה לנו פה...

מר שי, אתה ללא ספק אדם נאור, איש משפחה למופת, אך כנראה שבסתר באין רואה ותחת אנונימיות אתה חושף צד אחר באישיותך: בשירשור הנוכחי הספקת כבר - *** לשלוח אותי לקבל מכות מחיילים ונערי כהנא *** לשלוח אותי לעשות לינץ אחד או שניים *** לכנות אותי בכינוי שלדעתך הוא כינוי גנאי - "אתה אדם שבא מהשוק" ואתה ללא ספק אדם נאור

ayb1

Well-known member
למה אתה מסלף יקיצונ-הצגתה את דברי

שי אבל שכחתה בו בזמן להציג כנגד מה הם נאמרו. ואז הם מאבדים את ההגיון והמתינות שבהם. לזה קוראים הוצאת דברים מהקשרם אז אנא אדוני כאשר אתה כותה מה היה לנו כאן מן הראוי שבאמת תכתוב מה היה לנו כאן ולא רק את מה שמתאים לך . אל תזלזל באינטלגנציה של החברים כאן.

יקיצונ

New member
אתה באמת צודק ואני מתנצל

כתבתי ביקורת על חיים חפר שברוב מתינותו כינה את הכתומים "צאצאי חלמניצקי", ובקרתי את הההתלהבות להציג את השלכת האבנים כ-לינץ'. אנו הרי מדברים לא פעם נגד אנשים שמזכירים את השואה בהקשרם שונים ורבים מידי - ומכנים זאת כ-זילות של השואה. גם כאן יש זילות של המושג לינץ'. ובכן בתגובה לדברי מציע לי שי לחטוף קצת מכות. אז באמת אתה צודק מר אי-בי-בי ואני מתנצל. כנראה מגיע לי מכות אם העזתי לומר את שאמרתי, ובמיוחד לחבר חשוב ומכובד בפורום. וסליחה ומחילה מהחברים האינטיליגנטים של הפורום שבניגוד לדבריך - אינני מזלזל בהם.

ami1948

New member
זבלים ו 000000000

אפילו לשבח את הקרקע לא אקח אותכם כזבל 00000000000 סססססססססתומיםםםםרדו לנו מהוריד מסוממים כרוניים הרוע שבכם הוא חולני לכו לפסייטר מומלץץץץ אידי אמין קניבלים אוכלי אדם ושרצים חולי נפש לכו לטיפולהחברה לא חייבת ליסבול סרחון מיכם התולעים ידחו את הגופה שליכם

Mesarim

Member
בוא הנה, אתה ענק ../images/Emo6.gif

קשור לאבן בתחתית הירקון ?
בלו בלו בלו בלו .............. מוציא בועות ?

ami1948

New member
זבלים ו 000000000

אפילו לשבח את הקרקע לא אקח אותכם כזבל 00000000000 סססססססססתומיםםםםרדו לנו מהוריד מסוממים כרוניים הרוע שבכם הוא חולני לכו לפסייטר מומלץץץץ אידי אמין קניבלים אוכלי אדם ושרצים חולי נפש לכו לטיפולהחברה לא חייבת ליסבול סרחוןאפילו לשבח את הקרקע לא אקח אותכם כזבל 00000000000 סססססססססתומיםםםםרדו לנו מהוריד מסוממים כרוניים הרוע שבכם הוא חולני לכו לפסייטר מומלץץץץ אידי אמין קניבלים אוכלי אדם ושרצים חולי נפש לכו לטיפולהחברה לא חייבת ליסבול סרחון מיכם התולעים ידחו את הגופה שליכם מיכם התולעים ידחו את הגופה שליכם

שלדר

New member
הוא חטף זעזועי מוח ואיבד הכרה!

מה הפלא שלא זכר מה עבר עליו ומי עשה שם מה?

יקיצונ

New member
שלדר הנכבד

אל נא תכעס עלי, אבל אני ממש לא מרחם עליו הוא לא היה עובר אורח חף מפשע שנקלע למקום בתמימות והוכה ע"י בני עוולה אני בטוח ששמעת את דבריו ומה הוא חושב עלינו, על כולנו - כולל על אלו שניסו להציג את העניין כלינץ' מתוך מטרה לקדם את הפינוי ולהשחיר את הימין שהם קוראים לו "קיצוני"

שלדר

New member
אלה אמנם היו בריוני כאהנה!

והם מזיקים לעניינם של המתנחלים! והנער? הוא פשוט גר שם והותקף בגלל שהוא ערבי. נקודה! ולאן זה מביא אותנו? אנחנו עם ודת ותנועה גיזענית!

למעלה