זקוקה לעזרה

goop20

New member
זקוקה לעזרה

מחפשת סטודנט או סטודנטית טובי לב שיבואו לעזרתי. עדיף שהם במגמת מדעי החברה (סוציולוגיה-פסיכולוגיה) אנא כיתבו לי ואני יספר את בעייתי בבקשה...

מורני !

New member
היי לך

אני לומדת מדעי החברה... שנה א`. מה אני יכולה לעזור לך?

goop20

New member
מורני היי!

אני עושה עבודת מחקר במדעי החברה-יחידה חמישית. אני מחפשת חומר על ערכים של החברה החילונית והחברה הדתית. בנוסף חומר המדבר על עמדות של בנות דתיות וחילוניות כלפי נישואים,הריון ולידה. האם אתה מכיר מישהו שערך עבודה בנושא קרוב או שידוע לך על חומר כלשהו. זה חשוב כדי שאני יסיים את העבודה שלי

@tagel

New member
אמממ

היי לך, אני סטודנטית שנה אחרונה לפסיכולוגיה וחינוך. סוציולוגיה למדתי בשנה הראשונה שלי. עד כמה שזכור לי, לאוניברסיטה יש יחידה שלמה שעוסקת בנושא הפערים בין החברה החילונית לחברה הדתית. אני מנסה להזכר בשם היחידה הזו, אבל אולי תוכלי לפנות לקול האו``פ. הפ ישמחו לתת לך טלפון של מרכזת ענף הסוציולוגיה. אני פשוט לא זוכרת זה היה ממש מזמן. לפני שלוש שנים

goop20

New member
תודה ועוד משהו קטן..

רציתי להגיד לך קודם כל תודה.דבר שני באיזה אוניברסיטה למדת שאני אדע איפה לחפש ומה זה או``פ (תיסלחי לי על חוסר הידיעה-בבקשה)

מורני !

New member
עוד משהו

יש אתרי לימודים ב``דבר המנהלת`` בראש העמוד.. תיכנסי לשם תיראי לינק לאתר של עבודות. דבר שני.. תעשי בחיפוש ``לימודים`` יש לך אתר של בר אילן ושל הנרייטה סאלד.. שאצה הכי טוב לחפש כי היא מתמחה בעבודות מהסוג הזה. אם תתקלי בעוד בעיות.. תחזרי.. בהצלחה. :)

goop20

New member
בר-אילן????

לבר-אילן יש אתר באינטרנט?? איך אני אבדוק אני תלמידה ב-יב ואני לא יודעת אם מכניסים אז. מורוני(סליחה שחשבתי שאת בן) מה לעשות???

goop20

New member
בר-אילן????

לבר-אילן יש אתר באינטרנט?? איך אני אבדוק אני תלמידה ב-יב ואני לא יודעת אם מכניסים אז. מורוני(סליחה שחשבתי שאת בן) מה לעשות???

מורני !

New member
קודם כל

מורני זו בת. דבר שני - בדקת בארכיון של בר אילן או של הנרייטה סאלד?

למעלה