זקוקה לעזרה ורעיונות

lilachh

New member
תודה אבל אני מעוניינת לפסל דמות

ואת זה אי אפשר לעשות בגבס...כה שאני כנראה אצטרך לעבוד עם עיסת נייר רק אין לי כל כך מושג מאיפה להתחיל......

לילך1

New member
לא גבס !!!!!!!!

גבס שמחזיק ספרים?????? זה ישבר !!!!לדעתי זה לא יחזיק מעמד ..אם בטעות זה יפול או הספרים ישענו על התומך ויהיה עליו לחץ זה ישבר ..... לי נשברה תמונה מגבס ביד בזמן שהגשתי אותה כמתנה לחברה !!!

טלולה1

New member
מה פתאום גבס?../images/Emo12.gifכתבתי עץ עם

תוספת של דמות מגבס לקישוט...

Lורליי

New member
למה דווקא ניר?

אולי תלכי על חומרים שיש לך נסיון איתם דאס? חימר? לא חייב ניר...

א אוהל

New member
רעיונות למחזיקי ספרים

הנה כמה רעיונות למחזיקי ספרים שמצאתי ברשת

א אוהל

New member
רעיונות נוספים

ראי גם בקישורים - הקישור השני הוא הוראות איך מכינים את מחזיקי הספרים עם הפסיפס.

שמיימית

New member
רעיונות יפים שביאו לי רעיון

אפשר לעשות חצי של משהו למשל חצי כלב בצד אחד של המחזיק והשלמה שלו בצד שני של המחזיק או משהו דומה לזה

ahif

New member
אם אני זוכרת פעם עשו שיש גם חתיכת ע

עץ או כל חומר שתבחרי מתחת לספרים. כלומר יש דופן ויש חתיכה שהספר עומד עליה וככה המחזיק לא נופל. מקווה שהייתי ברורה

lilachh

New member
אחינועם תודה - זה מה שאני אעשה

אדביק או אבנה את הדמות על צדו של כזה מחזיק

lilachh

New member
אני לא אוהבת לעבוד עם דאס ואין לי

איפה לשרוף חימר...

את יכולה להשתמש בחימר שלא צריך

לשרוף אותו, או כזה שאפשר לשרוף אותו בתנור ביתי. יש בחנויות היצירה כזה

psa

New member
../images/Emo151.gifהיי לילך, נפל לי הטלכרט ..../images/Emo6.gif

רק עכשיו הבנתי שאת מתכוונת לתומך ספרים ולא למחזיק ספר. יש מחזיק ספר כך שהמבשל/ת יוכלו לקרא בקלות ,או הלומד לא יצטרף להתכופף. את התכוונת לתומכי ספר שלא יפלו. טוב מאוחר מאשר .... למה שלא תקחי חלוקי נחל ותצפי במפיות? זה באמת צריך להיות מחומר חזק , אלה נוטים ליפול!!!! ולכן גם להשבר. יום נפלא.

lilachh

New member
../images/Emo6.gif אכן תומך ספרים

בכל מקרה נראה לי שאני אקנה את הפשוט בצורת "ר" מאופס דיפו ואליו אצמיד כמו שאביבה אמרה רצועות ניר ודמות מעיסת נייר...מחכה לתמונות והסברים מהמפגש....וארח את עצתה של טלולה לצפות בשתי שכבות גבס בשביל החוזק....נראה תמונות כשיצא משהו נורמלי

המממ, שכבות הגבס היתה עיצה שלי ../images/Emo10.gif

בכל מקרה, למה לקנות, אם כבר למה לא לעשות צורה של ר´ בדס? זה צריך להיות מאוד פשוט גם למי שלא עובד עם דס

למה לא? אמנם לא ניסיתי

אבל נראה לי שזה בסדר. הדס כבד יחסית וכשהוא מתיבש לגמרי הוא נעשה מאוד קשה. ואם עושים את ה ר´ כמקשה אחד, נראה לי שזה יהיה חזק מספיק. אבל האמת, את צריכה לעשות איך שנוח לך, ככה הכי תהני מהעשיה

lilachh

New member
../images/Emo51.gif אני עוד צריכה לעשות סדר

בראש איך אני מתחילה ומאיזה חומרים אבל תודה תודה

למעלה